Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#1
Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !








Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (jr moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Kod:
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca sierpnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#2
Twój nick na serwerze:
-MixPepe3

Wiek:
-16 lat

Zainteresowania:
-Granie w gry takie jak Minecraft itp .

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około około 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
-Wojownicy dusz, SkyBlock , Creative.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Creative i FreeBuild.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Moge dziennie spędzać na serwerze od 5 do 10 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Staram się zgłaszać jak największą ilość osób, które złamały regulamin
administratorom na TeamSpeak'u bądź na forum.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
-Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną i konsekwentną. Szanuję graczy oraz administrację.
Potrafię rozróżnić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Staram być wzorem dla innym nie używając wulgaryzmów
oraz zachowuje się prawie nienagannie. Zgłaszałem wiele nieuczciwych graczy do administracji m.in na programie głosowym
TeamSpeak3 na który wchodzę regularnie od dłuższego czasu.
Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić na rozwój serwera.
#3
Twój nick na serwerze: x_Crafter_x
Wiek: 12 ( rocznikowo 13)
Zainteresowania: minecraft,robienie txt , jazda na rowerze, zabawa vortexem na anihilacji Tongue
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na x_Crafter_x już 2 miesiące a 06.9.2017 już 3 mies.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? pvp Classic , anihilacja , jail . Wybrałem anihilacje i pvp Classic ponieważ jest tam dużo cheaterów, a jail ponieważ często ludzie tam przeklinają oraz się wyzywają.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp classic, jail , anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2-5 godzin , w tym często dwa razy dziennie lecz za drugim razem max 2-3 godzin .
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem cheaterów, upominałem tych którzy spamili oraz przeklinali, zgłaszałem przypadki łamania regulaminu , pomagałem innym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ jestem osobą ogarniętą,stosuje się do regulaminu oraz często przebywam na serwerze ( czasem 2 razy dziennie) , nie używałem ani nie używam wspomagaczy na serwerze, odnoszę się z szacunkiem i kulturą do graczy oraz administracji,potrafię w 98% odróżnić skill od wspomagaczy takich jak cheaty,regedit,skrypty, macro , znam każda funkcje cheatu (odnośnik do poprzedniego) oraz znam na pamięć regulamin serwera i używam poprawnej polskiej pisowni , więc łatwo będzie mnie zrozumieć, pomagałem innym. W skrócie pomagam graczom.
#4
Twój nick na serwerze: WolfTheWolf
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Interesuję się grami takimi jak, minecraft oraz league of legends
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od około 1 roku, jak nie więcej.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Wojownicy dusz, Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy dusz, Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3 - 7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy którzy łamali regulamin na ts oraz forum.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą konsekwentną oraz miłą. Szanuję graczy oraz administrację. Potrafię rozróżnić gracza z cheatami, a bez cheatów.

Dziękuje za przeczytanie mojego bardzo długiego podania ^^
#5
'Nalagx35'
[b]Twój nick na serwerze: OwcaNaSterydach

[size=x-small][b]Wiek: 12


[b]Zainteresowania: motoryzacja i jazda na rowerze


[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od jakiegoś miesiąca coś tak około


[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Na Water Blocku


[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Water Block


[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: z 6/10h


[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeszcze nie ale bardzo bym chciał
[b]
[size=x-small][b][b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo chce pomagać innym i spędzam bardzo dużo czasu na granie
#6
Twój nick na serwerze:
Matiz131 Big Grin
Wiek: 14 ( za 1 miesiąc Smile )
Zainteresowania: Interesuje się grami, jazdą na crossie oraz piłką nożną Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od równego roku Big Grin
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Creative 1,3 , Skywars Noob oraz PvP Classic Wink
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Creative, Skywars Noob oraz PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 6-10 godzin Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy którzy łamali regulamin na ts oraz forum oraz zgłaszałem cheaterów do administracji na Ts3
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ, myśle ze jestem ogarniętą osobą, stosuje się do regulaminu, jestem często aktywny na serwerze
, szanuje administrację, chciałbym sprawdzać osoby, które mają niedozwolone modyfikacje oraz mam dużo wolnego czasu na poświęcenie go na serwer.



Pozdrawiam całą administracje Mcsurvi.pl
#7
Nick: wiktorsaw
Wiek: 13
Zainteresowania: Rower, Minecraft, Rolki, j.Angielski, Psy
Gram od 2 Lat
Tryb: EasyHardcore
Najwiecej Czasu Spedzam Na EasyHardcore
Dziennie: około 6/7 godz od 7:30 Do 14:30 i potem od 18:00 Do 21:00
Co Zrobilem: Jak Na razie nic Sad 
Dlaczego?: Ogarniam Komendy, jestem miły dla innych graczy, jestem osobą odpowiedzialną, Szanuje innych,
#8
(01-08-2017, 02:43 PM)Nalagx35 napisał(a):
Kod:
[b]Twój nick na serwerze: Marta1010
[b]Wiek: 10 lat.
[b]Zainteresowania: przyroda
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Prawie cały miesiąc.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: WaterBlock
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:WaterBlock i RealLife
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:mniej więcej 10godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Narazie nie ale się staram.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ chcę weprzeć serwer w rozwijaniu.
#9
Witam i życzę wszystkim powodzenia ;*

Twój nick na serwerze: Dragon_Arya

Wiek: 15

Zainteresowania: Uwielbiam sport od 6 lat gram w hokeja, ale moim nałogiem jest książkoholizm ^^

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam dokładnie ale będzie już coś koło roku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:  Freebuild oraz PVP kits

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tak jak napisałam powyżej: Freebuild oraz PVP kits. Na tym pierwszym nawet parę godzin dziennie .

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:  Od 2-5 godzin a weekendy znacznie dłużej.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszam  na forum osoby łamiące regulamin oraz w miarę możliwości staram się pomagać graczom.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę że jestem osobą miłą, przyjacielską, odpowiedzialną oraz konsekwentną.
~Szanuję graczy jak i administrację
~Szybko łapię dobry kontakt z innymi użytkownikami serwera
~Wiem jak wygląda sprawdzanie gracza
~Potrafię rozróżnić niektóre z niedozwolonych modyfikacji
~Jestem obeznana w komendach typu Essentials oraz WorldEdit
~Mam dużo wolnego czasu który chciałabym poświęcić rozwojowi serwera

Pozdrawiam
Dragon_Arya ^^
Everyone will burns



#10
Nick: Marcinus770

Wiek: 16
Zainteresowania: Gry komputerowe, programowanie oraz elektronika
Aktywność: Dość długo, przygoda z serwerem mcsurvi zaczęła się 2 lata temu
Tryb: Najczęściej gram na Easy Jailu i to właśnie tego trybu chciałbym pilnować
Ile h dziennie: Gram dość często od 9-17 i od 18-21 na trybie easyjail
Co zrobiłem: Staram sie łapać cheaterów oraz innych łamiących regulamin serwera i zgłaszać na forum i/lub do administracji będącej aktywnej na ts'ie
Dlaczego?: Gram w mc od wersji 1.4.7 czyli od około 4-6lat przez co znam komendy serwerowe oraz inne ważne rzeczy, oczywistym mi jest, że nie znam wszystkiego, dlatego chciałbym się uczyć od lepszych ode mnie - innych adminów, jestem spokojnym człowiekiem oraz szczerym i sprawiedliwym, jedyna moja wada to gadatliwość. Chciałbym bardzo dołączyć do waszej grupy ponieważ bycie adminem to moje marzenie od 2 lat
 
Pozdrawiam i powodzenia Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości