Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#81
Twój nick na serwerze: NucleaR_RMS
Wiek:Duży
Zainteresowania:Różne
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od dawna
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Każdy / Wszędzie
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Zależy na jakim mam ity
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:25 godzin na dobe
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Zbanowałem kiki_gaming_ czasowo (to dobre dla całej społeczności).
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Bo tak.
#82
Mój nick na mcsurvi.pl: Xx_Pokemon_xX



Wiek: 13,5

Moje Zainteresowania: Nagrywanie na youtube, granie w gry, sport oraz grafika.

Kiedy dołączyłem do społeczności mcsurvi.pl?: w około 2015 roku, a na forum: 07-09-2016

Jaki tryb chciałbym nadzorować?: Oczywiście PvP Classic, FreeBuild, ale także mógłbym Anihilacje (ponieważ oba te 3 tryby lubie tak samo to jest mi to obojętne.)


Tryby na których spędzam najwięcej mojego czasu: Najczęściej Anihilacja, bo wsumie to był jeden z pierwszych trybów, na których zagrałem na mcsurvi, ale także lubię poświęcić czas na grę na FreeBuild oraz PvP Classic

Ile dziennie mogę spędzać czasu na serwerze?: W roku szkolnym minimalnie 2,5 godziny, bo wiadomo że każdy ma kartkówki i sprawdziany, a w Weekendy około 5 godzin.

Co zrobiłem dla społeczności mcsurvi.pl?: Zgłaszałem graczy łamiących regulamin serwera, pomagałem graczom z własnej dobrej woli. 

Dlaczego to właśnie mnie powinniście wybrać na stanowisko Helpera?: Ponieważ jestem jednym ze starszych oraz aktywnych graczy McSurvi. Myślę, że jestem: sprawiedliwą, szczerą, bezstronną oraz miłą osobą. Potrafię sprawdzać graczy, którzy są podejrzani o nie dozwolone modyfikacje np. huzuni, wurst, flux, resilence itd... Mam doświadczenie, które zdobyłem na jednym serwerze. Znam komendy podstawowe i nie tylko. Znam wiele pluginów, które się przydają na wielu serwerach. Często myślę pozytywnie oraz jestem czasami pomysłowy. 



Dziękuje za przeczytanie mojego podania. Pozdrawiam, cześć
#83
Twój nick na serwerze: EvilGamer
Wiek:14 lat
Zainteresowania: Granie w gry , pilka nozna

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokladnie nie pamietam ale ok. 1 moze wiecej

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? znaczy to wyglada tak ze ja nie mam swojego wymarzonego serwera na ktorym mam pilowac/nadzorowac wiec licze na administracje ktora mnie przydzieli do danego trybu

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WD , PvP Kits

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2 do 6-7

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Napewno zglaszalem osobz ktore lamaly regulamin staralem sie uspokajac i upominac innych graczy

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem osoba ambitna , sprawiedliwa , uczciwa , i lubie pomagac innym nienawidze cheaterow i wlasne z tego powodu chcialbym wspomoc serwer dodatkowymi lapkami w administracji ;D
#84
Twój nick na serwie: Bezimienny114.
Wiek: 14.
Zainteresowania: Interesuje się grami oraz piłką nożną.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na waszym serwerze jestem aktywny od 4 dni.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Creative,Surwiwal,Gun PVP, Brutal Life, wojownicy Dusz 1.8, Wojownicy vs Potwory 1.7.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Creative,Survival,Brutal Life.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 6-7.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy którzy łamali regulamin na ts.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ, myśle ze jestem ogarniętą osobą, stosuje się do regulaminu, jestem często aktywny na serwerze, szanuje administrację, chciałbym sprawdzać osoby, które mają niedozwolone modyfikacje oraz mam dużo wolnego czasu na poświęcenie
#85
Twój nick na serwerze: nik59
Wiek: 16
Zainteresowania: Sport, gaming, słuchanie muzyki.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: troche wiecej niż 2 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Jail.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jail
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5/8h (najwiecej wieczorami)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? wydałem 3 cheaterów Helperowi :>
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ gram dużo, jestem osobą kulturalną i miłą, często pomagam graczom , mam dobrą reputacje na serwerze JAIL gdyż daje ludziom dużo pieniędzy Smile
#86
Twój nick na serwerze:SYD0WN

Wiek:16
Zainteresowania:Piłka nożna,e-sport 
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?:Gram od tygodnia
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Freebuild 
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4h(w wakacje)ok 2h w ciągu roku szkolnego.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Gram na serwerze i rozmawiam z nimi Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Byłem helperem/ adminem na 4 serwerach, lubię pomagać innym, znam zasady ortografii i interpunkcji, jestem miły i koleżeński, mogę spędzać dużo czasu na serwerze Smile  
#87
Mój nick to Sweet_Olivcia
Mam 13 lat
Ogólnie to uwielbiam grac w minecrafta rysowac i ogladac na youtube ale czesciej gram w minecrafta
Aktywna jestem na serwerze żeby nie skłamac okolo 2 lat ale od poczatku wakacji nie grałam bo jakos minecraft mi sie zbrzydł ale powruciłam do niego
Chciałabym na water bloku bo to moja ulubiona gra lub na real life bo ja tez lubie
moge nawet spedzic cały dzien w wakacje a w roku szkolnym po szkole cały czas
Najwięcej czasu spędzam na waterbloku i real life
na waterbloku miałam vipa raz a na real life 3 razy jak byłam vipem to pomagałam graczom bo mogłam latać więc pomagałam
Powinniście wybrac mnie ponieważ mysle ze jestem doswiadczonym graczem gram juz 6-7 lat potrafie wiele komend takich jak ban i kick i wiele innych jezeli byscie mnie wybrali niepozalowalibyscie ja nie przeklinam dziekuje za przeczytanie i pozdrawiam Oliwia aha i ps mam tylko skypa
#88
Twój nick na serwerze: XameXD
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Gry, sport
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Mniej więcej 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: GTA
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: GTA
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 4 godzin (w czasie szkolnym 1-3)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Nie, ale chciałbym
Dlaczego własnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Dlatego że od ponad roku nie widzę na tym serwerze żadnego administratora, a by się przydał ktoś kto będzie tych wszystkich cheaterów banował, sprawdzał i ogólnie pilnował porządku.
#89
Jeon_Kookie
[b]Wiek: 14 lat.
[b]Zainteresowania: Granie na komputerze ,Piłka Nożna oraz Rap.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od końca 2013, albo od początku 2014.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:Creative.
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative.
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Weekendy po 6h, a w tygodniu po 2h lub 3h.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Nic oprócz grania i polecania go znajomym.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ często gram na serwerze a jeśli dostanę rangę to ten czas się przedłuży. I teraz nie widze żadnego Helpera na Creativie i chciałbym to zmienić :3. Jestem również odpowiedzialny i systematyczny w swojej pracy ,nie tylko w grze ,ale to sie na gre przeklada . Szanuje innych graczy oraz bede

staral sie rozwiazac kazdy ich problem. Nie mam problemu banowac znajomych kiedy zwyczajnie naruszaja regulamin rozgrywki jak i chatu.



[b]Pozdrawiam!                          [Obrazek: hqdefault.jpg]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
#90
-Twój nick na serwerze:XxZmoraxX
-Wiek:12
-Zainteresowania:gry.
-Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:na tym koncie od niedawna ale mialem inne przestalem na nich grac. gram mniej wiecej od 6 miesięcy
-Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild
-Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:FreeBuild
-Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 1 godz do 3
-Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?staram się zgłaszać użytkowników którzy używają cheatów
-Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ bardzo dobrze wiem jak wykryć cheaty bo mój kuzyn miał cheaty i mnie z ty zapoznał PS.Bez obawy on grał tylko na serwerach 1.5.2 a na cheatach znam się wszystkich Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości