Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#71
1.Mój nick na serverze:
-kuba2k

2.Wiek:
-16 lat

3.Zainteresowania:
-układanie kostki rubika
-granie w gry (minecraft itp..)
-bycie kreatywnym
-sztuczki karciane

4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-od 2 lat

5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-SkyWars-NOOB
-SkyWars-Classic

6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-SkyWars-NOOB

7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-od 3 do 4 godzin

7.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-zgłaszam cheterów na forum
-zgłaszam osoby które piszą wulgaryzmy na czacie

9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-walczę o to żeby na serverze było jak najmniej cheterów
-jestem osobą rozsądną i odpowiedzialną
-jestem kreatywny
-potrafię rozpoznać niedozwolone cheety np: killaura, fly, itp
-chcę pomagać ludziom na serverze
-zawsze marzyłem o randze HELPER
-mam dużo wolnego czasu
-szanuje administrację
-znam regulamin servera
-walczę o to żeby ludzie na czacie nie pisali wulgaryzmów i nie spamnili


POZDRAWIAM ADMINISTRACJĘ!!!
#72
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:krwow123
[b]Wiek:14
[b]Zainteresowania:Gra w Gry tp:minecraft
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od 3 lat jestem aktywny na waszym serwerze ale konto które miałem zostało zapomniane i gram teraz na koncie innym niż tamto
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Watherblock
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wather block
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3/6 h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Dużo hakerów zgłosiłem i wspieram nasz serwer przy pomocy kupna vipa
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam dużo wolnego czas na rozwój serwer i dużo czasu przeznaczam na gre na serwerze mcsurvi i najdłużej gram na trybie watherblock na tym trybie jest dużo cziterów.
#73
Twój nick na serwerze:
-michal

Wiek:
-13 lat

Zainteresowania:
-Granie w gry takie jak Minecraft itp .

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około około 3 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
-Skywars, SkyBlock , Bedwars.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Waterblock i Bedwars.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Moge dziennie spędzać na serwerze od 5 do 10 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Tak zrobiłem zgłosiłem cheatera do moderatora McSurvi.pl
na Team Speak 3 zgłoszenie okazało się słuszne i staram się zgłaszać graczy którzy złamali regulamin servera.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
-Dlatego ,że jestem osobą uczciwą , upewniam się czy osoba ta używa wspomagaczy. Jestem przeważnie ciągle na Team Speak 3 i na Minecraft. Zapoznałem się już z nowym regulaminem.Pisze bez błędnie , umiem używać komend dla helpera oglądam dużo poradników.Nie używam wulgaryzmów.Posiadam ogromne doświadczenie dotyczące gry minecraft , będę pomagał każdemu graczowi w wytłumaczeniu komendy lub w zrobieniu jakiegoś przedmiotu np taki jak płotek miecz itp itd.Jeśli to ja zdobędę range helper będę bardzo wdzięczny
#74
Twój nick na serwerze:AlanMalaga
[b]Wiek:12
[b]ZainteresowaniaConfusedport bardzo piłka nozna
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:1dzien
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? serwera anihilacja
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[anihilacja]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/od 1h do 5h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie ale hce pomuc zrobic co moge
prosze cekam z odp
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
#75
1.Twój nick na serwerze: Hxlbig
2.Wiek: 18 lat
3.Zainteresowania: Granie w cska road to fpl itd,dostawanie banow za nic na easy hc itd.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat :3
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać range Helpera?: Easy Hc
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative czasem SkyBlock
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 5h do 10h
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomagalem administracji nabijac jakies tam punkty za banowanie odpalow czyli mnie,ale jak ktos mnie sklepal na aurze to odrazu na pomoc mc lecialem i zglaszalem taki konfident.
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Jestem Talentem Od sprawdzania graczy,nie daje faworki jak to maja ci helperzy,moderatorzy typu bartez julia[nwm czy dalej jest] Big Grin
#76
Twój nick na serwerze: St4lk3rR
Wiek: 13
Zainteresowania: Informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 10 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? EasyHC, PVP Kits, PVP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: EasyHC
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu około 1-2 godziny, a w weekendy od 5 godzin, do 8 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Upominałem wielu graczy za nie przestrzeganie regulaminu (np. za używanie wulgarnych słów, spam), zgłaszałem bardzo dużo graczy posiadających niedozwolone modyfikacje.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę ze jestem ogarniętą osobą, znam podstawowe komendy, potrafię sprawdzać
Pozdrawiam, Stalker
#77
Twój nick na serwerze: Mój nick na serwerze to Ink
Wiek: Mój wiek to 12 lat
Zainteresowania Moim zainteresowaniem jest m.in. informatyka czasami pogrzebie trochę w motoryzacji.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nawet nie pamiętam, napewno 5 miesiecy z przerwami (tutaj serio nie wiem), jeśli chodzi o samą sieć serwerów.To z tego co pamiętam na Minefoxie (tam gra moja podróba na tym nicku która mi konto ukradła ;-Wink w 2015 sie zarejestrowałem. (chyba)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Chciałbym otrzymać ją na trybie Anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godz minimum
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupiłem przedmioty trzy "premium" na Anihilacji, z czego jeden przedmiot "premium" kupił mi kolega. (Wydałem około 75zł)

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem aktywny, kulturke mam nie najgorszą i nie ma ze mna wiekszych problemów.Zgłaszam graczy oraz ich upominam gdy łamią regulamin.
#78
Hejo z tej strony Patrick623 Big Grin
W tym podaniu chciałbym nie tylko podac dane ale tez trochę opowiedzieć o sobie Smile ( żeby nie było plotek na mój temat ze wymyślam wszystko z kapelusza )
 
Twoj nick na serwerze : patrick623  
Ile masz lat : Obecnie skonczylem 15 lat  
Zainteresowania : Moim zainteresowaniem jest Architektura dla tego możecie zobaczyć takie posty jak ''Jak lepiej budować w Minecraft  " oraz '' Nowy spawn na Anihilacje " czy tez "Nowe wyspy na Watherblock " . 
OD ilu ja jestem : Moja przygoda z Minecraftem zaczela się w 1/2 klasie gdy miałem nwm 7/8 lat ? na serwery takie mcsurvi czy inne zaczelem grac kiedy wyszla wersja 1.7.2 jak dla innych było to zbyt późno . Pierwszy serwer na który wbiłem to Mcsurvi.pl . Trudno uwiezyc co ? Ale to prawda .  Na serwerze jestem tak można powiedzieć od początków jego postawiania . Pierwszy tryb na którym spędziłem mase czasu to vampirez . Jakos na nowej edycji tego trybu nie było co mnie mega mega zawiodło ( wyobraz sobie ze twój tryb  ulubiony został usunienty na zawsze i ci mowia ze były przez niego lagi na czesc innych trybow :C ) . Nastepnego dnia zobaczyłem ze na miejsce tego trybow wlazła anihilacja  ( taka mina  0,0  )  [ koniec pitolenia o mim początkach xD ] 
tryby na których  siedze (spedzam czas ) : Moimi ulubionymi trybami sa easy hc , kit pvp , Anihilacje , sky block  
Na ktorym trybie chcialbys dostac range : chciał bym pilnować anihilacje i kit pvp . Myslicie czemu a odpowiedz jest prosta na tych trybach gracze używaj coraz więcej niedozwolonych modyfikacji
ile dzienie gram : Na trybach mogę wytrzymać taki mocne 8 h xD  .
Dlaczego mnie powiniscie  wybrać ? Szczerze mysle jak na moje lata grania mam duże doswiatczenie jako gracz duże poczucie humoru i jestem bardzo wyrozumialy jak ktoś mnie denerwuje proboje to wyjasnic ale czasami to trwa i trwa xD .  
 Dodatkowe informacje moim 1 kontem jest patryk623 nie gram na nim ponieważ zostało one skradzione dawno temu xD Mam ts i mikrofon xD  pap Big Grin                                      DZIEKUJE I ZYCZE POWODZENIAM Heart
#79
TWÓJ NICK NA SERWERZE: navisGO
WIEK: 15
ZAINTERESOWANIA: Granie na komputerze i sport.
OD KIEDY JESTEŚ AKTYWNY NA SERWERZE: Od 20 Czerwca 2017
KTÓRY TRYB CHCIAŁBYŚ PILNOWAĆ/NADZOROWAĆ? GDZIE CHCIAŁBYŚ OTRZYMAĆ RANGĘ HELPERA?: Anihilacja
TRYB/TRYBY NA KTÓRYM SPĘDZASZ NAJWIĘCEJ CZASU NA SERWERZE: Anihilacja
ILE DZIENNIE MOŻESZ SPĘDZIĆ NA SERWERZE: 2/3 Godziny
CZY COŚ DO TEJ PORY ZROBIŁEŚ NA SPOŁECZNOŚCI MCSURVI.pl?: Tak pisałem skargi i unbana.
DLACZEGO WŁAŚNIE POWINNIŚMY WYBRAĆ NA TO STANOWISKO?: Jestem odpowiedzialny i miły kiedy ktoś pisze skargi daje bana za złamanie regulaminu. Będę też banował na serwerze jak ktoś ma cheaty i ktoś używa brzytkich słów. Będę też pilnował serwer i dbał.
#80
Twój nick na serwerze:
-lelek20014

Wiek:
-13

Zainteresowania:
-Informatyka i gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Grałem przez rok, przestalem, i gram od nowa juz 2 miesiace

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:
-Chciałbym otrzymac range Helpera na trybie Survival

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Survival

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Zależy, moge czasami cały dzien albo i w ogóle. tak mnie wiecej dziennie moge 2-3 godziny

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Zgłosiłem kilku cheaterów

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
-Byłem Superadministratorem na serverze mojego kolegi co osiągał około 25 osób na dzień


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości