Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#61
[b]Twój nick na serwerze:btrmaniac39
[b]Wiek:13,6
[b]Zainteresowania:Gry takie jak: Minecraft, SW Battlefront, Rower, Rolki
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 2 lata
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Wojownicy Dusz, Easy Harcore
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy Dusz, Skyblock+, Easy Harcore
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2-5 godzin max 6 godzin w weekend
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagam graczą odpowiadać na pytania, zgłosilem 2 osoby oraz starałem się pilnować porządku
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Znajomość komend typu essentials, worldedit, permissionpex itp. Jestem osobą sprawiedliwą, konsekwentną i odpowiedzialną. Szanuje wszystkich graczy oraz administratorów.
Nie używam wulgaryzmów. Mam wiele czasu na sprawdzanie cheaterów oraz będę mógł poświecić dużo czasu na rozwój serwera.


POZDRAWIAM btrmaniac39
#62
1.Twój nick na serwerze: GiantDuckGuy
2.Wiek: 15 lat.
3.Zainteresowania: Informatyka,przerabiania pluginów itp.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem już tak 2 lata ale pod innymi nickami ponieważ teraz mam premkę (Stare nicki,jp1000,boud02 a dalej nie pamiętam).
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: PvP Classic
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Moja norma to minimalna 10h
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Czasami zgłaszam cziterów bugi oraz błedy,
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ poświęciłem na ten serwer bardzo dużo wolnego czasu.Mam też bardzo dużo wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na serwer, piszę to podanie bo mam dużą wiedzę na ten temat swojej rangi i nawet wyższych,jestem miłym sympatycznym człowiekiem który lubi pomagać ludzią.Co to jeszcze mogę powiedzieć,jestem kreatywny,ambitny,wyrozumiałym, oraz konsekwentny.

Pozdrawiam całą ekipę mcsurvi i innych.
#63
Twój nick na serwerze: Zjarany12xD
Wiek: 13 lat, wkrótce 14.
Zainteresowania: Aktualnie jest to informatyka, różnego rodzaju gry oraz fotografia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 1, Creative 3, PvP Classic, PvP Kits
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu ok. 5h. W weekendy nawet cały dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem osoby łamiące regulamin na forum, jak i również na TeamSpeak'u. Zgłaszałem błędy/bugi administracji, jeśli takowe się pojawiały.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Poświęcam dużo wolnego czasu na MineCraft. A wręcz nawet cały wolny czas. Mam duże doświadczenie, jeśli chodzi o moderowanie, więc wiedzę mam dosyć sporą. Jestem miły dla graczy, ale oczywiście zawsze sprawiedliwy =) Jestem osobą odpowiedzialną i dążę do celu. Staram się pomagać graczom jak i administracji.
#64
Twój nick na serwerze: TheDestroy
Wiek: 25
Zainteresowania: Anime, manga, gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 5 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 20h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tajemnica Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo creative to jeden wielki "bałagan", dzieci na chacie, kluby gogo i inne to tylko 1 problem
#65
MÓJ NICK NA SERWERZE:kubeQ_pl


WIEK:13lat



ZAINTERESOWANIE:granie w minecraft itp. najbardziej lubie grać na mcsurvi.pl




od ilu jestem aktywny na serwerze:1rok




Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:FREEBUILD





Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:FREEBUILD




Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:koło 10 godzin




Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? kupiłem vipa i zgłaszałem osoby do administraji



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
jestem rozsądny i podchodzę do spraw poważnie pomagam graczom i jestem dobrym wzorem do naśladowania.szanuje graczy i administracje.nie używam wulgaryzmów na czacie i na /msg. jeśli mnie ludzie obrażają d debili itp daje ignore i nie przejmuje się tym.
MAM NADZIEJE ŻE DOSTANĘ TĄ RANGE
POZDRAWIAM:
KUBA
#66
1.Twój nick na serwerze: MipiMipGAMES
2.Wiek: 14 lat
3.Zainteresowania: granie w minecrafta itp.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? chciał bym pilnować trybu waterblock
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: waterblock
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: cały dzień
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłosiłem dużo osób które przeklinały, nie przestrzegały regulaminu
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? mam dużo wolnego czasu i mogę go przeznaczać na rozwój i pilnowanie servera McSurvi.pl. umiem rozpoznać gdzy ktoś cheatuje itp.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania ,pozdrawiam server McSurvi.pl :)
#67
1.Twój nick na serwerze: YouStupith
2.Wiek:13
3.Zainteresowania:Interesuje się piłką nożną oraz elektroniką w jak najszybszym czasie chciałbym stworzyć własną grę komputerową
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Na tym koncie 1 rok lecz na poprzednim 3 lata (ps: zapomniałem hasła Tongue)
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Chciałbym pilnować trybu waterblock bo mam tam vipa oraz mega lubie ten tryb
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Najwięcej czasu spędzam na "WaterBlocku"
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerzeBig Grinziennie spędzam od 1 godziny do 4 godzin na serwerze
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem tony oszustów np. hackerów oraz wulgarnych ludzi.
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinniście wybrać mnie poniewarz mam dużo wolnego czasu oraz wiem jak sprawdzić że ktoś "haxuje" wystarczy napisać na chacie (nw jak się pisze xD) że idziesz sie wymienić na wymieniarkach a cheater przyjdzie i na freecamie będzie paczał do skrzynki.




Pozdrawiam całą ekipe McSurvi.pl oraz licze na to że do was do was dołącze #SzybkiBanan
#68
Twój nick na serwerze: wiktorelex
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: programowanie, minecraft, zabawa Tongue
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od dwóch lat Wink
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild (jest to mój ulubiony tryb)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, zgłaszałem wiele cheaterów, pomagałem graczom, robiłem prawie codziennie "przedmiotowe eventy" na freebuild
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem ogarnięty, wiem jak postąpić w danej sytuacji, znam wiele administracyjnych komend i jak najbardziej chciałbym pomóc w rozwijaniu sieci serwerów McSurvi Wink

Życzę powodzenia dla wszystkich ;D
Post 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200
#69
1.Twój nick na serwerze: KlaudiaBe
2.Wiek: 14 lat
3.Zainteresowania: budowanie w minecraft , cosplaye
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: dokładnie to nie wiem ale chyba 2,5 lat
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać range Helpera?: SkyBlock/Creative
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative czasem SkyBlock
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2 godzin do 9 godzin
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Odtąd tylko upominałam innych graczy o to żeby: nie przeklinali , żeby przestrzegali regulaminu i tym podobne rzeczy...
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ mam bardzo dużo czasu , będę wchodzić codziennie tak na około 2 godzin ja albo mój brat ( Franek ) , umiem rozwiązać konflikty , dużo bym zrobiła dla dobra serwera ( budowle itp ).


DZIEKUJE BARDZO ZA PRZECZYTANIE MOJEGO PODANIA , POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁĄ ADMINISTRACJE McSurvi.pl
#70
*Twój nick na serwerze:*
_LouisChan_


*Wiek:*
14 lat


*Zainteresowania:*
Manga i Anime, często szyję Cosplaye, rysowanie, granie w rozmaite gry, lubię też od czasu do czasu napisać jakieś opowiadanie ^^


*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
Szczerze? Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że 2,5 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: SkyBlock, ewentualnie Creative.


*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:*
Wymienione powyżej dwa tryby.


*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
Tak naprawdę zależy to od dnia tygodnia. Tak, od 2 do 9 godzin.


*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:*
Na moim poprzednim koncie starałem się upominać graczy nieprzestrzegających regulaminu, jeśli dalej się nie stosowali, zgłaszałem.


*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:*
Potrafię pracować w grupie, umiem dostosować się do innych, jestem cierpliwy, wiem jak wygląda system sprawdzania innych użytkowników. Szybko się uczę, kiedyś prawie byłem Moderatorem na jednym z serwerów, niestety został on usunięty, lub po prostu już nie działa.

(11-08-2017, 07:04 PM)_LouisChan_ napisał(a): *Twój nick na serwerze:*
_LouisChan_


*Wiek:*
14 lat


*Zainteresowania:*
Manga i Anime, często szyję Cosplaye, rysowanie, granie w rozmaite gry, lubię też od czasu do czasu napisać jakieś opowiadanie ^^


*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
Szczerze? Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że 2,5 roku.


*Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:*
SkyBlock, ewentualnie Creative.


*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:*
Wymienione powyżej dwa tryby.


*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
Tak naprawdę zależy to od dnia tygodnia. Tak, od 2 do 9 godzin.


*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:*
Na moim poprzednim koncie starałem się upominać graczy nieprzestrzegających regulaminu, jeśli dalej się nie stosowali, zgłaszałem.


*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:*
Potrafię pracować w grupie, umiem dostosować się do innych, jestem cierpliwy, wiem jak wygląda system sprawdzania innych użytkowników. Szybko się uczę, kiedyś prawie byłem Moderatorem na jednym z serwerów, niestety został on usunięty, lub po prostu już nie działa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości