Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#51
Twój nick na serwerze: SzymonSaris
2.Wiek: 13 lat
3.Zainteresowania: Piłka nożna koszykówka i siatkówka
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem ponad miesiąc.
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: freebuild
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: freebuild skywars
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nawet do 16 godzin.
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Bo administracja dawno nie robiła eventów i ciągle ja robiłem na swojej działce i jak wygrywali dobre itemki i hajs
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ zawsze mam czas na pilnowanie i jestem po prostu odpowiedzialny i wiem kiedy ma cheaty i wiem jak sprawdzać ludzi czy mają cheaty

Twój nick na serwerze: SzymonSaris
2.Wiek: 13 lat
3.Zainteresowania: Piłka nożna koszykówka i siatkówka
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny jestem od 2 lat nie całych
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: freebuild
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: freebuild skywars
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nawet do 16 godzin.
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Bo administracja dawno nie robiła eventów i ciągle ja robiłem na swojej działce i jak wygrywali dobre itemki i hajs
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ zawsze mam czas na pilnowanie i jestem po prostu odpowiedzialny i wiem kiedy ma cheaty i wiem jak sprawdzać ludzi czy mają cheaty
#52
1.Twój nick na serwerze: iLikeRey
2.Wiek: 15lat
3.Zainteresowania: Sport, Gry komputerowe
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 2,5 roku na różnych nickach
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: EasyHC
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: EasyHc praktycznie ciągle czasami wbije pvp classic lub skywars
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 7 godzin moge w wakacje nwm jak to bedzie podczas roku szkolnego
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Chyba tylko zgłaszałem cheaterów więcej nie miałem okazji co bym musiał zgłosić
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Głównie dlatego ze mało gra osób na EasyHC a administracja tam wbije raz na około 3 dni na 5 min albo tylko przy zgłoszeniu a jak jest cheater to nie zawsze admin przyjdzie a dużo ich jest moge nawet nicki podać niektórych graczy

Chyba niczego nie pominąłem Big Grin
#53
[b]Twój nick na serwerze: TheDaio
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Sport . Informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od Roku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? WaterBlock
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1h-2h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Próbowalem
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem Odpowiedzialny jedno stronny , jestem chętny do pomocy , wiem kiedy ktoś ma cheaty
#54
1.Twój nick na serwerze:
 PLDarksidePL
2.Wiek: 
  Mam 11 lat
3.Zainteresowania:
 Minecraft ,CS GO i różnymi sportami np. Piłka ręczna ,Piłka nożna.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
1,5 lata
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:
Creative 3
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Creative 3
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
5-6 godzin
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
 kupiłem 3 rzeczy na anihilacje
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Jestem osobą godną zaufania kulturalną, odpowiedzialną i często aktywny na serwerze.
Umiem sprawdzać i zgłaszam cheaterów na forum.
#55
Twój nick na serwerze: 
Nystka

Wiek: 
13 lat.

Zainteresowania: 
Moje zainteresowania się zmieniają wraz z miesiącami więc ciężko powiedzieć. Aktualnie jest to muzyka, ale bardziej śpiew. Aktualnie jeszcze interesuję się fotografią.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
Z 3 lata będą.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? 
FreeBuild.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: 
FreeBuild, PvP Classic, Anihilacja.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
Zależy od dnia. Czasami całe dnie, a czasami do 3-4 godzin.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 
Owszem zrobiłam. Przesiedziałam ponad rok w Administracji. Zgłaszam często Administracji z serwerowni banana cheaterów na TeamSpek'u 3. Często zgłaszam ludzi którzy używają wulgarnych słów.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Jestem osobą konsekwentną. Z graczami dogaduję się bardzo dobrze. Owszem są wyjątki, ale to mała liczba osób. Potrafię rozpoznać różnego rodzaju modyfikacje wspomagające grę. Od najprostszego do najtrudniejszego. Po roku doświadczenia potrafię sprawdzać itp. Lecz to już zależy od Administracji czy będę mogła wrócić.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#56
Twój nick na serwerze:
XxGamesxX
Wiek:
13
Zainteresowania:
Granie w rózne gry np. Minecraft, CS GO i różnymi sportami np. piłka ręczna czy nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
miej więcej 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
na wojownicy dusz
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
wojownicy dusz,creative,pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
moge spędzić na serwerze około od 3H do 10H
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
kupiłem na wojownicy dusz 5 przedmiotów i około 3 razy VIP'a
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myślę, że jestem osobą odpowiedzialną kulturalną i godną zaufania. Jestem często na serwerze.
Umiem dobrze sprawdzać i rozpoznawać czy ktoś ma cheaty czy nie.
Nie obrażam Graczy i Administracji. Mam dużo wolnego czasu który mogę poświęcić na rozwój serwera.
Na trybie wojownicy dusz jest za dużo cheaterów dlatego jak dostanę szanse i zostanę Helperem będę próbować ich zwalczać.
Zawsze pomagam graczom którzy potrzebują pomocy i się zwracają do mnie z prośbą o pomoc.
Jestem aktywny na forum i często zgłaszam graczy za niekulturalne słowa czy jak mają cheaty.



Z góry dziękuje każdemu za przeczytanie.
Pozdrawiam całą administracje mcsurvi. 

XxGamesxX
#57
Twój nick na serwerze:[TajemniczySzymek]
Wiek:[14]
Zainteresowania:[lubie grac w minecraft, i McSurvi.pl to mój ulubiony serwer]
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[około pól roku na tym nicku a ogolnie to 2 lata]
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[Creative 1]
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[creative 1, bedwars]
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[10 godzin]
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[pomagalem]
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[jestem mily, pomagający, i się bardzo dobrze znam na komendach]powinniśmy wybrać na to stanowisko?[nie trzeba ale bym bardzo chciał]
#58
Twój nick na serwerze:SIII
Wiek:12
Zainteresowania:piłka noża i siatkówka
d kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?serwer Kit PvP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:wojownicy vs potwory 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:w weekend 15-21 w tygodniu 10- 16
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?zgłaszałem cziterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Lubię pomagać i rozwiązywać problemy graczy,bo bardzo mię denerwuje to  że gracze grajom z na wspomagaczach.
#59
[b]Twój nick na serwerze:Matthew_Nike albo LordzikMatthew
[b]Wiek:15
[b]Zainteresowania: jedzie rowerze
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem ponad miesiąc.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na creative 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative 1
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: codziennie gram
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak na razie starałem się zgłaszać ludzi którzy nie przestrzegali regulaminu.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam bardzo dużo wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na rozwój serwera, jestem odpowiedzialny oraz jestem zawsze chętny do pomocy, umiem rozpoznać gdy ktoś cheatuje, wiem jak sprawdzać graczy.

[b]Twój nick na serwerze:Matthew_Nike albo LordzikMatthew
[b]Wiek:15
[b]Zainteresowania: jedzie rowerze
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem ponad miesiąc.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na creative 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative 1
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: codziennie gram
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak na razie starałem się zgłaszać ludzi którzy nie przestrzegali regulaminu.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam bardzo dużo wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na rozwój serwera, jestem odpowiedzialny oraz jestem zawsze chętny do pomocy, umiem rozpoznać gdy ktoś cheatuje, wiem jak sprawdzać graczy.
#60
Mój nick na serwerze : Miki_Gl
Wiek : 14 lat

Zainteresowania :
Programowanie, sport

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze :
Gram od ponad roku

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
WaterBlock

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu :
WaterBlock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze :
Do 4/5 godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, starałem się pomóc administracji, ogarniałem chat.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myślę że jestem osobą odpowiedzialną, mam szacunek do wszystkich graczy, jestem aktywny, przestrzegam regulaminu, nie jestem konfliktowy i łatwo się ze mną dogadać Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości