Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#41
Rekrutacja na Helpera

Twój nick na serwerze:
Moj nick w grze to, Nasheq.
Wiek:
Moj Wiek to, 15-scie wiosel.
Zainteresowania:
Moje zainteresowania, to przewaznie gry typu: RPG i Sandbox, ale jak chodzi o tryb to strzelanki. Interesuje mnie takze Pilka Nozna w ktorej jestem dobry i interesuja mnie rozne ciekawe rzeczy, komendy do minecrafta i co one robia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Jestem aktywny na tym serwerze ok. 2 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Chcialbym zostac Helperem na trybie GTA, poniewaz jest tam malo administracji ktora gra i chcialbym wpomoc ten tryb, dla lepsza serwera.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Tryb na ktorym spedzam najwiecej czasu to GTA, poniewaz jest on pomyslowym i jedynym w takim rodzaju trybem tego serwera.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Dziennie moge na waszym serwerze spedzic 3/5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, Robilem. Wysylalem na ts'ie i skype administracji ss jak osoby przezywaja lub przeklinaja, takze pomagalem osobom ktore nie wiedzialy, o roznych rzeczach i pomagalem osobom w odnalezienu roznych miejsc na trybie GTA.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko Helpera?
Powinniscie mnie wybrac na Helpera poniewaz, posiadam ogromne doswiadczenie dotyczace gry minecraft oraz pelnienia roznych funkcji na serwerach GTA dzieki temu, jestem osoba ktora moze sie dobrze spisac na kazdym polu dzialania jakie bedzie do wykonania pomocy graczowi w wytłumaczeniu jak zrobic jakas rzecz.
#42
(01-08-2017, 02:43 PM)Nalagx35 napisał(a): Twój nick na serwerze: _Patrycja_PL
Wiek: 12
Zainteresowania: Ogólnie to siatkówka, ale dużo gram też w mc
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 2 lata
Który tryb chciałbyś nadzorować: Water block
Tryb/tryby, na których spędzasz najwięcej czasu: Water block
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Ogólnie zgłaszam bardzo dużo heaterów, pomagam graczą, którzy np. nie wiedzą co mają zrobić, o co chodzi itp.
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ na water blocku, nie wbijają żadni moderatorzy, gdy są naprawdę potrzebni, a ja jestem ogar w sprawdzaniu i komendach Smile
#43
Twój nick na serwerze: Bluestar33
Wiek: 12lat (13 rocznikowo)
Zainteresowania: INFORMATYKA SPORT
Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: grałem tez na starym komputerze teraz mam nowy zliczajac te wszystkie około rok
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Skyblock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Skyblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: to zalezy moge nawet spedzac 10 do 12 godzin albo wiecej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:tak na starym komputerze mialem konto i starałem sie zgłaszac nie przestrzegających regulaminu. Konto na ktore jakims cudem nie moge się zalogować!!...
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: chciałbym pozbywac sie cheaterów z serwera mcsurvi <3 żeby wszystkim grało sie przyjemnie!!! Chcę pomagać nowym. , i starym graczą tego serwera
by i oni polubili serwer mcsurvi. Lubie żartować sobie i pisać z graczami Smile I jest to mój ULUBIONY serwer Minecraft!!! (O 6 rano muszę kończyc ponieważ musze jechac do szpitala (Do siostrzyczki Sad(((( ......) ALE o 9:00 wracam i cały dzień będę online. Big Grin I umiem wykryć nawet prawie nie wykrywalne cheaty nie możliwe żeby ktoś sie przedna ukrył!!! I chciałbym dodać że mam jeszcze 2 konta na to ip ponieważ mój brat i kuzyn graja na mojim koputerze w weekendy
nie miałem kiedy tego zgłosić wiec robie to teraz. Ale Bluestar33 to moje konto Smile

POZDRAWIAM CAŁĄ ADMINISTRACJE !! I GRACZY KTÓRZY TO PRZECZYTALI Smile
#44
Twój nick na serwerze: Kamcia808
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Lubię grać w piłkę nożną, uwielbiam grę w siatkówkę oraz grać w Minecrafta
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: WaterBlock
Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nie mam ograniczeń czasowych
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Staram się zgłaszać osoby łamiące regulamin serwera do administracji
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Gram na tym serwerze dość długo i znam większość komend, staram się pomagać graczom gdy potrzebują pomocy, staram się poświęcać jak najwięcej czasu na grę.
#45
Nick: FLIPAGRAM
Wiek: 13
Zainteresowania: informatyka
Od kiedy gram na mcsurvi: Na tym nicku niewiem a na Bialy__PL cos kolo 1/2 lata
Tryb który chciałabym nadzorować: PvpClassic ale moge pilnować obojętnie jakiego
Najwięcej czasu spędzam na: PvpClassic/WaterBlock
Ile czasu gram: od 8:00 czasami do 22:00 albo później to też zależy czy są wakacje czy weekendy czy pon-piątek
Co zrobiłem dla społeczności mcsurvi:
Zgłaszałem ludzi i to bardzo dużo którzy łamią regulamin lub mają czity xD
Dlaczego właśnie ja:
-Staram się być miły
-Nie przeklinam
-Jestem lubiany przez większość ludzi na trybie PVPClassic
-wiem jak sie sprawdza
ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W REKRUTACJI MAM NADZIEJE ŻE BARDZO DOBRZE I ROZSĄDNIE WYBIERZECIE OSOBE KTÓRA NA TO ZASŁUGUJE/Ą Big Grin
Pozdrawiam MATEUSZ
#46
Twój nick na serwerze: lajerrr
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: gry komputerowe ,
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? wojownicy vs potwory 2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: wojwonicy vs potwory 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 1 albo 2h w soboty nawet 3 Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? pozwałem 1 czy 2 osoby za przeklinanie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? nie ma żadnych administratorów na tym trybie i ktos musi go pilnować a ja tam często jestem Smile
#47
Mój nick : LIPA77
Wiek : 14
Zainteresowania : granie w gry takie jak minecraft, piłka nożna
Od kiedy jestem aktywny na serwerze : 4 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować : sky-wars
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : sky-wars
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze : 7-10
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mc.Survi.pl : Upominałem gdy ktoś używał wulgaryzmów i zgłaszałem do admina który był na serwerze cheaterów
Dlaczego powinniśmy właśnie ciebie wybrać na to stanowisko? : Jestem osobą miłą, szanuje administracje i graczy, spędzam dużo czasu na serwerze i potrafię rozróżnić osoby które używają modyfikacji
#48
Twój nick na serwerze: XBarteoX
Wiek: 13
Zainteresowania: Programowanie komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od poprzedniej edycji, jednak zacząłem na poważniej interesować się programowaniem i kodowaniem, przez co straciłem czas na granie w Minecraft'a. Ale gram znowu od miesiąca.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Tryb FreBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Zwłaszcza FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerzeTongueodczas trwania wakacji, spędzam na serwerze ok. 10h. Od 12:30 do 2:00
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem ludzi, którzy nie przestrzegali regulaminu. np przeklinali na chacie. Pomagałem nowym, ale też stałym graczom FreeBuild.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem pracowity, co mogą potwierdzić moi znajomi. Sumiennie wykonuje daną mi pracę. Jestem miły i nie przeklinam. Zawsze chętnie służę pomocą graczom McSurvi, głównie na FreeBuild. Chętnie pomagałbym administracji w rozwoju serwera, aby stawał się on coraz to bardziej popularny, żeby każdy gracz wiedział,że jest taki serwer, na który może wpaść i wszyscy ciepło go przyjmą. Do tego dużo gram na FreeBuildzie. W wakacje 10 h (wyzej napisane: od 12:30 do 2:00). Podczas trwania roku szkolnego ok. 3,5 h dziennie.

Pozdrawiam, i życzę powodzenia reszcie starających się o to stanowisko Smile

XBarteoX
#49
[b]Twój nick na serwerze: TheDaio
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Sport . Informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od Roku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? WaterBlock
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1h-2h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Próbowalem
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem Odpowiedzialny jedno stronny , jestem chętny do pomocy , wiem kiedy ktoś ma cheaty
#50
Twój nick na serwerze: _Tygryska18_
Wiek: 12,5
Zainteresowania: Muzyka,Minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Anihilacja,Creative,SkyBlock.Pvp z Kitami
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:5-7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam ludzi którzy nie przestrzegali regulaminu
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam dużo czasu który przeznaczam na granie na Anihilacji i zawsze chętnie pomagam w jakichkolwiek trudnościach umiem sprawdzać graczy, i bardzo lubię też pomagać właśnie graczom po przez banowanie cheterów żeby gra była dla nich o wiele lepsza.Szanuje też administrację serwera i stosuje się do regulaminu.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania Smile Pozdrawiam Administrację Mcsurvi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości