Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
•Twój nick na serwerze: wiru98
•Wiek: 15
•Zainteresowania: Gra na gitarze, gry komputerowe
•Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Grę na serwerze zacząłem dość dawno, ale z powodu dość długiej awarii sprzętu miałem pół roczną przerwę od grania. Teraz powracam.
•Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Chciałbym być Helperem na FreeBuild.
•Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild, czasem KitPvP
•Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne ok 1 godzinę, w weekendy czas prawie nieograniczony.
•Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem kilku cheaterów, wraz z filmami potwierdzającymi. Byłem aktywny na forum, teraz powoli zacznę do tego powracać. Zaproponowałem kilka zmian na FreeBuildzie.
•Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że nadawałbym się na to stanowisko, ponieważ jestem godny zaufania, chętny do pomocy. Kiedyś miałem już podobne rangi na kilku innych, mniejszych serwerach i chyba nigdy nie zawiodłem. Komendy ogarniam, tylko potrzebował bym lekkiego przypomnienia, ale to już mi pomoże Wujek Google Smile Oczywiście posiadam także mikrofon, oraz ts'a. To podanie nie jest może jakieś niezwykle piękne, ale myślę, że nie o to będzie chodzić w wyborze Helpera.
FACEPALM



[Obrazek: wn6y4z0.gif]
1.Nick:Kubeczek1234.
2.Wiek:15.
3:Zainteresowanie:Basen,Piłka,Angielski,Matematyka,Rower.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od roku.
5.Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:Creative China.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:SkayWars Classic,Creative China.
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:7 godzin.
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Nie ale staram się
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:: Znam bardzo dużo komend umiem zarządzać chatem oraz graczami. Sam posiadałem własny serwer i wiem co to znaczy.Chcę żeby był porządek na chacie i na forum.

CHCE COS DOPISAC DO 9 BO NIECHCACY KLIKNOLEM ODPOWIEDZ
Znam Dużo komend które są przystosowane do pilnowania serwera.Bęnde codziennie aktywny na forum,Jestem grzeczny, Uczciwy, spokojny i bardzo dobrze pilnuje chatu.
[b]Twój nick na serwerze: PotreqGamePlayer
[b]Wiek: 11 lat.
[b]Zainteresowania: Komputery
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2 lata
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Creative 3
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative 1 Creative 3
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:mniej więcej 4 godz
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Narazie nie ale się staram.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ Chcę Pomagać Innym Graczom I wespszeć Administracje
Mój nick na serwerze: anotherq_
Wiek: 12+
Zainteresowania: Siatkówka, Muzyka ( instrumenty, na których gram to pianino i wiolonczela), Liga legend, Teatr,j.polski,angielski, prawo
Od kiedy jestem aktywny na serwerze: dokładnej daty nie pamiętam ale na moim pierwszym koncie od początku 3 edycji.
Który tryb chciałbym nadzorować: EasyHC
Tryby na których spędzam najwięcej czasu: EasyHC, Creative.
Ile dziennie moge spędzić czasu na serwerze: zależy od 1 godziny do 12 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem osoby, które było zarzucane tzw.czitowanie oraz upominałem osoby, które używały wulgaryzmów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym w końcu robić coś pożytecznego dla społeczności serwera, a że nie przejmuje się tzw. hejtem i potrafię rozwiązać problemy w rzeczywistości to postaram się też je rozwiązywać w wirtualnym świecie.

Dziękuje za rozpatrzenie mojego podania i chciałbym pozdrowić kilka osób z Administracji McSurvi: Frost89, Zaboreq, Nalagx35 i to chyba na tyle. Smile
Twój nick na serwerze: Cieslak1337

Wiek: 14lat

Zainteresowania: Granie w gry np.: Cs:Go,Lol,Minecraft Piłka nożna oraz koszykówka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Grałem na 1 edycji i od 2 tygodni gram na obecnej.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Chciałbym nadzorować tryb PvP Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Gram tylko na trybie PvP Classic i zamierzam zacząć na Sky Blocku.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W czasie Wakacji,Ferii i dni wolnych do 11 godzin natomiast w dni szkolne około 4 godziny.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Nagrałem kilku cheaterów,i pilnowałem czy ktoś przeklina xD ale nie wstawiłem żadnych dowodów ponieważ za każdym razem gdy coś nagram po godzince osoba dostaje bana.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem aktywny mam chęć gry na tym serwerze i chce pomóc graczom z cheaterami i polepszyć komfort w grze.

Mam nadzieje że otrzymam range Helper na McSurvi Pozdrawiam Big Grin
Twój nick na serwerze: MrsAcxia_x3

Wiek: 11
Zainteresowania: Gry takie jak minecraft, simsy, gta.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: miałam 1 jedno konto z 2 lata a te nie całe 4? 5? miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Creative 1,3 Bed Wars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative , BedWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ostatnio byłam 2 miesiące temu bo mam laptop w naprawie xd a normalnie siedze całymi dniami
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak! Napisałam ,,słowa" XDD

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo mam fejma i eee jestem fajna XD Yo xDD



~~Aciaka
(01-08-2017, 02:43 PM)Thebarcelona357 napisał(a):Twój Nick na serwerze: Thebarcelona357
Wiek:
14 lat
Zainteresowania:
Montaż filmów, robienie zdjęć, granie w gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Hmm.. ciężko powiedzieć około 2-3 lat


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Na trybie SkyBlock- kocham ten tryb, ale niestety jest troszeczkę cheaterów, a gdyby kiedyś udało mi się uzyskać wyższą rangę, ulepszyłbym go znacznie

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
SkyBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
w tygodniu mało ale w weekendy (kiedy jest więcej osób) potrafię siedzieć kilka godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłosiłem nie uczciwego moderatora na serwerze SkyBlock
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem uczciwą osobą, grającą sporo w minecrafta, znającą się na komendach, world edit i ogólnie na sprawach organizacyjnych. Dużo czasu spędzam na waszym serwerze i służyłbym w uczciwy sposób graczom potrzebującym pomocy.
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

Twój nick na serwerze : Zombo
Wiek : 11 lata
Zainteresowania : Gry np. Minecraft , uprawanie sportu-piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Wojownicy dusz (Anihalicja)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy dusz (Anihalicja) , Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Na serwerze mogę spędzać od 3 do 5 godzin dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Dużo rzeczy nie zrobiłem ale staram się zgłaszać cheaterów na forum lub do admina
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mimo mojego wieku moge dawać z siebie wszystko i pomagać serwerowi i wspierać się łapiąc osoby łamiące regulamin serwera
Witam i życzę wszystkim powodzenia ;*

Twój nick na serwerze: kiki_gaming_

Wiek: 13

Zainteresowania: Uwielbiam Sport,Informatyka

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam dokładnie ale będzie już coś koło roku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Anihilacja, pvp kits , pvp classic

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja , pvp kits , pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2-5 godzin a weekendy znacznie dłużej.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Oczywiście Że tak nie raz kupywalem vipy boskie na Anihilacji

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę że jestem osobą miłą, przyjacielską, odpowiedzialną oraz konsekwentną.
~Szanuję graczy jak i administrację
~Szybko łapię dobry kontakt z innymi użytkownikami serwera
~Wiem jak wygląda sprawdzanie gracza
~Potrafię rozróżnić niektóre z niedozwolonych modyfikacji
~Jestem obeznana w komendach typu Essentials
~Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić rozwojowi serwera

Pozdrawiam
kiki_gaming_ Wink
Obecnie czekam na mikrofon
~Konto zostało oddane mi w dobre ręce
Twój nick na serwerze: B0rN_T0_DiE
Wiek: 16 lat
Zainteresowania: Muzyka, Gry, Otaku i te sprawy :v No i płeć piękna ofc ehehehe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:  Na wcześniejszym koncie sporo grałem na starym sprzęcie z 2 lata temu, na tym zacząłem 2 tygodnie temu (bardziej nick mi się podobał :v)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Jail
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jail
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Przez wakacje mogłem dosłownie cały dzień siedzieć, za tydzień już szkoła i praca, ale myślę, że 3-6h albo nawet więcej (tym bardziej w weekendy) powinienem znaleźć
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jedynie poinformowałem o błędzie na tabliczkach :/
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miły, pomocny, ogarnięty (nie tylko w orto. - rażą mnie wszystkie błędy ortograficzne :/), znam regulamin, McSurvi to mój ulubiony serwer w MC i chciałbym być na nim kimś więcej niż zwykłym graczem, lub w sumie VIPem, którego zawsze kupuję gdy gram, postaram się zawsze znaleźć tak dużo wolnego czasu ile tylko mogę  Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości