Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
Twój nick na serwerze?
Mój nick to patrol203

Wiek?
Mam 14lat.

Zainteresowania?
Moje zainteresowania to gry i cukiernictwo.

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?
Nie chce skłamać bo nie pamiętam ale chyba 1 rok.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Chciałbym pilnować/nadzorować tryb Skyblock+. I na tym serwerze chciałbym otrzymać rangę Helpera.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu?
Najwięcej czasu spędzam na Skyblock+.

Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze?
Na serwerze mogę spędzać od 2-5godzin dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Inni gracze mają do mnie zaufanie. Mam wielu przyjaciół, kolegów, koleżanek na serwerze. Wszyscy gracze mogą liczyć na moją pomoc, i wiele osób z niej korzysta! Nie mając rangi Helper pomoagam graczom oraz grzecznie zwracam uwagę np. Żeby nie spamowali chatu, żeby nie używali wulgaryzmów itp.
Twój nick na serwerze:THE_TSUNAMI_XD
Wiek:14lat.
Zainteresowania:przeważnie gram w : Minecraft'a i Dote 2.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 6miesięcy.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera:Surviwal.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Surviwal
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 1 godziny do 3 z przerwami.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak zgłąszałem hackerów na ts'e i zawsze miałem racje Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: umiem dość dobrze sprawdzać, wykrywać hackerów i zawsze chciałem mieć range na tym serwerze

                                          Heart Pozdrawiam administracje serwera McSurvi.pl Heart
                                                                                 Big Grin
[b]Twój nick na serwerze:KrejziGaming
[b]Wiek:16
[b]Zainteresowania:nagrywanie na yt , łapanie cheaterów,budowanie
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 2 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: ogólnie serwer podoba mi się tak bardzo że na całym serwerze ale jeżeli mam wybierac to na survivalu , pvp , creative
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: survival , creative , pvp
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:12 godz
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:próbowałem zgłaszać jak najwięcej osób które nie przestrzegały regulaminu i regularnie wbijałem na teamspeak 3 .
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Tongueonieważ kiedyś już byłem helperem na serwerze , umiem łapać i sprawdzać cheaterów mam sporo wolnego czasu który chce przeznaczyć na rozwijanie serwera i pomoc graczom oraz administracji .

Dziękuje i pozdrawiam całą admininstracje McSurvi.pl
[b]Twój nick na serwerze: DeViro
[b]Wiek: 14
[b]Zainteresowania: Granie w gry, jazda na rowerze, asg, paintball
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około 3 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Na SkyWars, Kit PvP, Classic PvP, oraz Hardcore
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 10 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak pomagałem w utrzymaniu porządku oraz kultury na serwerze, zgłaszałem cheaterów, rozwiązywałem różne konflikty między graczami, wysyłałem filmy z cheaterami na youtube
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną oraz konsekwentną, a do tego kulturalną. Chciałbym zbudować świetną społeczność serwera, budować nowe znajomości oraz pomagać graczom. (Nawet przed pisaniem tego zgłosiłem z 3 cheaterów Smile ) Serwer jest bardzo miły, administracja zawsze po upływie kilku sekund pojawia się na centrum pomcy oraz jest bardzo miła, a rozgrywka na serwerze jest płynna i przyjemna. Mniej więcej ogarniam wszystkie komendy oraz potrafię wykryć (myślę że...) każde cheaty Smile Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
1. Twój nick na serwerze: NarveQ
2. Wiek: 14 lat
3. Zainteresowania: Edyting do postaci z anime, minecraft.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny jestem od 2 miesięcy, ale gram ponad 3 lata.
5. Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Freebuild
6. Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild, czasami PVP Kits.
7. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W weekend'y nawet 7h, a od poniedziałku do piątku 3-4h
8. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałem się pomagać pomagać początkującym graczom i nie tylko (:
9. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem bardzo miły, pomagam potrzebującym graczom i staram się spędzić swój wolny czas na tym serwerze. Jestem także bardzo obeznany w pluginach typu worldedit, worldguard itp.

Pozdrawiam
~NarveQ
1.Twój nick na serwerze xdmalydiax
2.Wiek: 12
3.Zainteresowania: Informatyka origami
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2 lata
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:SkyBlock
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-3 godz czasem caly dzien
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:zglaszam ludzi kturzy maja cheaty i nie przestrzegaja regulaminu
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: chce troche pomuc jak moge serwerowi aby nie bylo wlamu
Pozdrawiam adminów McSurvi.pl
Nick : SynonekPL
Wiek:12
Zainteresowania : Minecraft i Dinozaury
aktywność:2 lata
Chciałbym nadzorować : Skyblock
Najwięcej czasu : Skyblock
Czas na serwerze: 0-2 godziny
Czy coś zrobiłem dla mcsurvi.pl : niestety nie
Dlaczego mnie macie wybrać : znam się na redstone i na komendach
Witam Smile
1. matekp6
2. 13 lat
3. Motoryzacja, Gry komputerowe
4. Nawet nie pamiętam, ale myślę, że chyba około roku.
5. Najczęściej gram na trybie SkyBlock+, ale ostatnio zacząłem SKyBlock i WaterBlock. Rangę Helpera chciałbym otrzymać na serwerze SkyBlock+
6. 1. SkyBlock+, 2. SkyBlock 3. WaterBlock 4. SurvivalGames. Na innych trybach gram sporadycznie.
7. Po wakacjach myślę, że około dwóch-trzech godzin w weekendy więcej.
8. Kupiłem dwa razy vipa na serwerze SkyBlock+ przy czym wsparłem serwer.
9. Ostatnio pomyślałem, że chciałbym zrobić cos kreatywnego Big Grin. Myślę, że mógłbym Wam pomóc w opiece nad serwerem Wink.
Pozdrawiam, matekp6.
-[b]Twój nick na serwerze:BeNiNyO

[b]Wiek:
-15

[b]Zainteresowania:
-MMA , BJJ , Sport , Gry

[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Miesiąc +/-

[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-SkyBlock+

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Tylko SkyBlock+

[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-To zależy , mam też życie prywatne ,uprawiam sporty , oraz gram w inne gry , myślę ze jak jest trzeba to mogę poświęcić 5-6h

[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Tak , pomagam innym na serwerze , udzielam rad , oraz pilnuje porządku na czacie

[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Jestem pomocny , staram się pomóc początkującym oraz tym , którzy mają w czymś problem . Łatwo jest mnie zrozumieć , piszę krótko , zwięźle i na temat oraz używam poprawnej polszczyzny , przynajmniej się staram Big Grin . Obecny Helper na trybie SkyBlock+ jest troszeczkę zielony Tongue , uważam że przydałaby mu się pomoc ( chodzi o xXpolskaxX ) . Staram się uspakajać rozwścieczonych graczy oraz zwracać im uwagę na łamanie regulaminu , oczywiście sam staram się do niego w stosować w 100% . Warto również zaznaczyć , że jestem dojrzały , wychowałem się w towarzystwie osób o wiele starszych , co przekłada się na moje zachowanie i charakter właśnie w tym wieku Smile . Myślę , że zainteresuje was moje zgłoszenie , pozdrawiam Ekipę MC.SURVI

Jeżeli chodzi o kontakt to preferuje Discorda Big Grin
Twój nick na serwerze: honest123
Wiek: 12
Zainteresowania: Ogólnie interesuje się piłką nożną, Redaktorstwem, Pluginami mc i cs 1.6, lecz jeszcze aż taki dobry nie jestem. Interesuje sie również kryminalistyką.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: dzisiaj będzie 5 dzień.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Kit PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVP. Creative china, skyblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 5 godzin ale zawsze więcej, w czas szkolny max 4,
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Na razie nie, ale to się zmieni Tongue
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą kulturalną, jak i miłą. Do tego jestem aktywny na serwerze, Nie było ze mną nigdy żadnych problemów, Staram się pomagać graczom na serwerze i odpowiadać na ich pytania jak tylko potrafie.  Na serwerze jest wiele cheaterów. Do tego potrafie sie dogadać z graczam i niewdaje się w kłótnie\ nie zwracam uwag na zaczepki typu honest to bot. Witaj slaby vipie itp.. Więc myślę, że nadaje się na to stanowisko i myślę, że dacie mi szanse.
Pozdrawiam Honest


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości