Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#91
Twój nick na serwerze: JanuszeQ
Wiek: 13
Zainteresowania: Głównie komputer, ostatnimi czasy próbuje tworzyć małe projekty.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na waszym serwerze grałem od 2/3 lat, lecz na innym nicku na trybie Jail. Podobał mi się bardzo, nawet przeszedłem go całego z pomocą jednego użytkownika lecz nicku nie pamiętam
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Na trybie Jail, dobrze znam ten tryb i komendy.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jail, bez dwóch zdań.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ostatnio nie grałem wcale na waszym serwerze, od kiedy naszła mania Counter Strike'a i Ligi Legend. Wtedy potrafiłem spędzać nawet cały dzień  na kopaniu bloczków i ich sprzedawaniu. Teraz jest szkoła itd. ale myślę że takie 3/4 pewne godziny wpadną Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Napewno pomagałem graczom z Jaila. I chyba kupiłem VIPa na starym nicku.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem pomocny, znam większość komend, potrafię rozróżnić cheatera od zwykłego gracza.
#92
(02-12-2017, 10:59 AM)_Memo_ napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:_Memo_
[b]Wiek: 14
[b]Zainteresowania: Taniec, Fryzjerstwo i Informatyka  
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Cos około 2 lat już
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Skyblock Plus
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock Plus
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godzinny
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak bardzo często pomagam :D
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ uważam ze nadaje się ponieważ kocham pomagać i robię to z chęcią, znam też większość komend i jak jest taka potrzeba to zajmę się i czatem :D

Nick : _Memo_
Wiek: 14
Zainteresowania : Taniec, Fryzjerstwo i Informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: Tak już z 2 lata
Który tryb chciał byś pilnować/nadzorować? Gdzie chciał być otrzymać rangę Helper?:Na SkyBock Plus
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: 2-3 godziny
Czy cos do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl: Tak, Bardzo często pomagam Big Grin
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Ponieważ uważam że się nadaje. Bardzo często z wielką chęcią pomagam innym, Znam większość komend. I zajmuje się czatem.
#93
Heart 

Z








Helper - t





Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[_cate_]
[b]Wiek:14
[b]Zainteresowania:granie na mcsurvi
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 2 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na skyblock+
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: skyblock+
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3 godziny jak chodze do szkoły i 5 jak nie chodze
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak pomagałam osobą
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo bardzo lubie mcsurvi i nigdy nie miałam
kłopotuw i jestem dobra nigdy nie miałam bana
#94
(02-12-2017, 10:59 AM)Nalagx35 napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !


TWÓJ NICK NA SERWERZE:

-mrkoza1.
WIEK:
-14lat.
MOJE ZAINTERESOWANIA:
-Interesuję się Grafiką Komputerową oraz lubie grać w gry.
OD KIEDY JESTES AKTYWNY NA SERWERZE:
-Na tym koncie od 27.12.2017r. Ale na innym koncie minelewyPL (dostałem Bana) okolo 1miesiąca Smile
KTÓRY DRYB CHCIAŁBYŚ PILNOWAĆ/NADZOROWAĆ?:
-SkyBlock.
TRYB/TRYBY NA KTÓRYCH SPĘDZASZ NAJWIĘCEJ CZASU:
-SkyBlock.
ILE DZIENNE MOŻESZ SPĘDZIĆ CZASU NA SERWERZE?:
- w tygodniu 4 a w weekendy 9.
CZY COŚ DO TEJ PORY ZROBIŁEŚ DLA SPOŁECZNOŚCI MCSURVI.PL?
-Niestety Sad
DLACZEGO CIEBIE POWINNIŚMY WYBRAĆ NA TO STANOWISKO?:
-Myślę że jestem sprawiedliwy oraz pomocny. Szanuję Graczy i Administrację oraz nie wyzywam Smile
oraz posiadam Dobry Mikrofon. Smile






Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#95
(02-12-2017, 11:18 AM)_Maciek_1337_ napisał(a): Twój nick na serwerze:M4ci3k1337_
Wiek:14.
Zainteresowania: Piłka nożna,informatyka,rap.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?:Gram już około roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Pvp Clasic, WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 2-4h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem, zgłaszam błędy, Graczy którzy łamią regulamin i pomagam graczom początkującym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam, że jestem odpowiedzialny, Upominam Graczy jak używają wulgarnych słów i jestem chętny do pomocy Wink

Życzę innym powodzonka ;*

(02-12-2017, 11:18 AM)patrykoooo napisał(a): Twój nick na serwerze:patrykoooo
Wiek:13
Zainteresowania: Piłka nożna,minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?:2- lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ze względu na problemy rodzinne tylko w weekendy
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?  i pomagam graczom początkującym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? , że jestem odpowiedzialny, Upominam Graczy jak używają wulgarnych słów i jestem chętny do pomocy Wink

dzięki ;*

(02-12-2017, 11:25 AM)patrykoooo napisał(a): Twój nick na serwerze: patrykoooo
Wiek: 13
Zainteresowania: Jak narazie moimi zainteresowaniami są: Jazda na rowerze (  w każdą porę roku ) piłka nożna oraz granie w mc
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 do 3lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? anihlacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ze względu na moje problemy rodzinne tylko w sobote i niedziele( cały weekend)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? upominałem tez graczy łamiących regulamin ( wulgaryzmy , obrazy , flood, spam i czasem aby zmienili Nick)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? sądzę że jestem odpowiedzialny , uczciwy oraz staram się w 100% nie łamać regulaminu ale czasem mi się zdarzyło i właśnie tez chciałbym prosić o drugą szansę mam nadzieje że będę dobrym kandydatem i dacie mi szanse Smile
#96
NICK:polak520
Wiek:16
Zainteresowania:Granie w gry typu RPG
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:Easy Hardcore
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Easy Hardcore,Survival,Block Party
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2-5 godzin od 9:00 do 16 lub 18
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Znalazłem baga na block party lecz go jeszcze nie sgłosiłem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Jestem pomocny,uczciwy,gracze mogą na mnie zawsze liczyć (gdy jestem online) oraz dobrze się dogaduje z graczami
#97
twuj nick na serwerze: progostPL
wiek: 9
zainteresowania: informatyka
od kiedy jestesi aktywny na naszym serwerze: gram na nim prawie 1 rok
ktury tryb kciałbyci pilnowaci? Easy Hardcore
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Easy Hardcore
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Easy Hardcore
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak zgłosiłem 5 osób które złmały rekulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? dlatego kciałem bo nigdy nie byłem adminem
#98
(02-12-2017, 10:59 AM)Toyi napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !



Twój nick na serwerze:

- Toyi
Wiek:

- 13



Moje Zainteresowania:

- Rysuję komputerowo (na tablecie graficznym jak i normalnie (kartka papieru Big Grin)



Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:

- Od moich początków grania w MC. Zmieniałam nazwy ze względu, że po prostu mi się nudziły lecz zostaję przy Toyi. Myślę, że będzie to już jakieś 4 lata.



Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:

- Szczególnie Creative. Na chacie jest sporo osób które udzielają się wulgarnie. SkyWars, ze względu róznież na cheaty typu : AntyKnock itp. Oraz Anichilacje. Od zawsze wielbiałam ten tryb i niestety często spotykałam się tam z cheatami.



Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:

- Myślę, że będą to Anihilacje, Creative.





Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:

- W tygodniu będą to jakieś 2 godziny. Natomiast w weekendy łącznie 4h.

 

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:

- Upominałam osoby które źle się zachowywały.





Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:

- Jestem uczciwa, co według mnie jest bardzo ważne na tym stanowisku. Będę oczywiście pomagała początkującym graczom, którzy jeszcze nie dokońca odnajdyją się na serwerze. Byłąm już Adminką na serwerach, niestety które się rozpadły. Jestem sprawiedliwa, bez względu na płeć, wiek itp. gracza, wydam odpowiedni wyrok. Nie mam problemu z rozmową oraz nie zachowuję się wulgarnie oraz nie otrzymałam nigdy na żadnym z kont upomnienia itp.


Pozdrawiam :*





Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#99
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Witajcie  Smile

Wybił 31 grudnia godz.22:30, czyli czas zamknięcia wątku rekrutacyjnego na Helperów McSurvi. 

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was wysłane zostały zaproszenia na PW na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a. (Sprawdzamy szybkość waszej reakcji Smile  )
Osoby, które dostaną wiadomość proszę o kontakt w sprawie terminu rozmowy. Czas do niedzieli 07.01.2018 godz. 23:59.

Po rozmowach, wyniki zostaną ogłoszone 08.01.2018.

Pozdrawiam
Spinning
Star 
Witajcie serdecznie

 W rekrutacji grudniowej 2017 roku jako nowi Helperzy przyjęci zostali:

 - Dragon_Arya
 - __SZAMAN__
 - Kiciek37

 Gratulacje!

 Bardzo proszę nowych Helperów o umówienie się ze mną na rozmowę wprowadzającą na Team Speak-u do piątku 12.01.2018 godz. 18:00.
Po rozmowie zostaną Wam nadane rangi i uprawnienia jak również zostaniecie poinformowani o terminie zebrania administracji.

 PS.
 Po raz kolejny tylko nadmienię, że ilość "repek" pod podaniami nie ma dla nas znaczenia i nie jest to brane pod uwagę podczas rekrutowania osób.
 Jak również to czy ktoś kupił jakąś usługę czy nie również nie jest brane pod uwagę jest to tylko pytanie informacyjne.
 Uprzedzam niektóre spekulacje, które czasem się pojawiają po ogłoszeniu wyników. Natomiast jeśli ktoś ma pytanie dotyczące procesu rekrutacyjnego również proszę je kierować do mnie na Team Speak-u.

 Pozdrawiam
 Spinning


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości