Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#51
nick na serwerze:ddww30
Wiek:13 lat
Zainteresowania: robię grafiki i gram w minecraft ,cs
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2-3 lata ale pod innymi nickami np: fabian1141,fabbix,ddww30,dwq,ddwwqq
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera:JAIL
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp,kitpvp,jail,hide and seek
le dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2-3-4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl:pomagam graczom
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko:byłem helperem, admine na innym 10 serverach,libie innym graczom pomagać i jestem miły.
#52
Big Grin 
Twój nick na serwerze: Maurol1234
Wiek:12 w czerwcu 13
Zainteresowania:Koszykówka,gry na komputer
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około 4/3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:Anichilacja/pvp kit
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4/5godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: kupiłem vipy i  boskie na anihilacji, zgłaszalem ludzi na ts i na forum.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: poniewasz jestem konsekwentny wobec ludzi którzy używaja wulgaryzmów do innych osób i tych którzy używaja cheatów lubie mieć kontakt z ludzmi którzy potrafią porozmawiac na wszystkie tematy jestem pomocny zawsze jestem do pomocy nie ważne z kim i czym mam do czynienia znam serwer oraz znam ludzi którzy grają na serwerze. Z administratorami mam dobry kontakt z nikim nie jestem pokłucony każdego szanuje znam dużo komend nawet na admina i wyżej
to nie jest mój pierwszy serwer posidadm ich kilka wiec mam doświadczenie z różnymi przypadakmi jak na mój wiek jestem kumaty  Tongue .




                                                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam Olek.
#53
Twój nick na serwerze: Kuhwed
Wiek: 11 (nie długo 12)
Zainteresowania: sport a najbardziej piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: chyba około 2/3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? pvp classic , creative 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp classic creative 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: czasami 2h lub 7h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupiłem vipa , zgłaszałem cziterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ nie będę sie bawić z cziterami tylko ich banowac od razu.
#54
Mój nick w grze xMotik
Mój wiek 12 lat
Zainteresowanie PVP/Sprawdzanie graczy
Jestem aktywny na serwerze 2 lata
chciał bym pilnować gry PVP Classic
na najwienczej czasu spendzilem na PVP Classic
zglosilem ponat 20 30 cheterow
mysle bo ja umiem dobrze sprawdzać znam wiele komend i ogarniam word edite

mój nick xMotik
wiek 12
zainteresowanie PVP/SPRAWDZANIE GRACZY
jestem aktywny na serwerze 2 lata
chciał bym pilnować trybu PVP classic
na najwięcej czasu spendzam na trybie PVP classic
na serwerze mogę spendzac 3 4 godziny
zgloslem 20 30 cheterow
powiniscie mnie wziasc bo umiem dobrze sprawdzać i znam nawet dużo komend i ogarniam trochę wort edite
#55
Twój nick na serwerze:
 kuba2k


Wiek:
15 lat


Zainteresowania: 
układanie kostki rubika na czas , układanie  na duża skalę puzzli , budowanie kreatywnych budowli na trybie creativ , gra w piłkę nożną i granie w gry komputerowe 

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
od 2,5 lat


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:
Creativ China, Skywars noob i Skywars Classic


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: 
creativ china , skywars noob i classic


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
3 godziny lub więcej


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: 
Zgłaszałem bugi które występowały na trybie creativ , zgłaszam dosyć często osoby które naruszają regulamin servera


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: 
Jestem osobą kreatywną i miłą. Umiem  nawiązać szybko kontakt z ludzmi ,   I przedewszystkim dążę do tego żeby na serverze była kultura !!!. Ważne dla mnie jest żeby mieć tą rangę ,dlatego bo  chcę ulepszać ten server na lepszy!!.


                                                                              Pozdrawiam administrację!  Życzę wszystkim powodzenia (:
#56
Twój nick na serwerze: St4lk3rR
Wiek: 13
Zainteresowania: Informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 09.2016
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej Pvp Classic, Kits mogę również EasyHC
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W sobote/niedziele 5-10 godz. w tygodni z 1-3 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, zgłaszałem osoby używające niedozwolone wspomagacze, przeklinające, wyzywające itd. na forum i bezpośrednie administratorom na teampseaku.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę że, jestem ogarniętą osobą, potrafię sprawdzić czy ktoś używa niedozwolonych wspomagaczy, nigdy nie zgłaszałem graczy bez powodu.
#57
Twój nick na serwerze:
- chrzescijanin

Wiek:
- 16

Moje Zainteresowania:
- Gry, pomaganie ludziom, sprawianie frajdy innym oraz uszczęśliwianie graczy

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
- Od pol roku moze dluzej

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:
- classic pvp oraz skyblock

Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:
- na classic pvp mialem wiele nickow glupol np i spedzam tam duzo czasu


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
- Nie chodzę do szkoły, ponieważ mam indywidualne nauczanie więc mam dużo czasu

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
- Tak, zgłaszałem wiele osób oraz bugów, pomagałem również administtratorom w niektorych sprawach


Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Powinniście wybrać mnie, ponieważ jestem osobą dojrzałą, przestrzegającą zasad, pilną i mam na prawde nieograniczoną ilość wolnego czasu.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania, trzymam za siebie kciuki.
#58
Twój nick na serwerze: _BzykU_
Wiek: 17
Zainteresowania: E-sport, mechanika samochodowa, sport, informatyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad tydzień
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Classic PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Classic PVP (tylko ten tryb)
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie około 5/6 godzin z mniejszymi przerwami Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Udało mi się ukarać 2 graczy z pomocą ZaboreQ. Pomagam graczom w ogarnięciu podstaw serwera. Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Znam się na PVP (gram w MC prawie 6 lat, tylko i wyłącznie tryby związane z PVP) i jestem w stanie rozpoznać kto zakłada dobre strefki a kto ewidentnie posiada wspomagacze gry. Byłem członkiem administracji na wielu serwerach i posiadałem takie rangi jak m. in. Helper, Mod oraz Budowniczy. Znam się na swoim fachu i wiem co należy do moich obowiązków. Uważam się za miłą osobę (oczywiście też mam swoje granice), i bezpodstawnie nie obrażam czy bluźnie. Serwer ten bardzo przypadł mi do gustu, wczułem się w jego klimat. Z pewnością zostanę z nim na dłużej.
Jestem pomocną oraz sprawiedliwą osobą, oraz uważam iż każdemu należy się pomoc. Grając dziennie po 4/5h rzadko widuje helperów, dlatego uważam że powinienem zostać wybrany na Helpera, by zapewnić graczom spokojną grę bez cheaterów z przyjemna atmosferą. Wink

Mam nadzieję że powyższymi argumentami zdołałem was przekonać do siebie i moja aplikacja o Helpera zostanie rozpatrzona pozytywnie.
PS. Miłego dzionka życzę Wink  
#59
Twój nick na serwerze: xZbysiux
Wiek: 18,5
Zainteresowania:Majsterkowanie, Technika rolnictwa, informatyka, gry komputerowe ogólnie wszystkiego po trochu.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok. 2tygodnie.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Chciałbym pilnować server Classic PVP.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Classic PVP.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze spędzam od 4-6h. Ten czas jest zróżnicowany od chęci gry oraz czasu, raz gram mniej raz więcej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staram się pomagać graczom oraz za wszelką cenę eliminować cheaterów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?, ponieważ gram tam po kilka godzin dziennie i widzę, że rzadko pojawia się jakiś helper. Jest też dużo cheaterów, których chciałbym eliminować z tego serwera, aby zapewnić innym graczom chęć do powrotu na serwer, miłą atmosferę oraz spokojną rozgrywkę. Widzę iż ten serwer posiada potencjał i nie chciałbym, aby gracze pozostali bez pomocy. W minecrafta gram od wersji 1.0.0 więc ta gra nie jest mi obca. Wiem o co w tym biega, (chodzi mi o bycie członkiem administracji)byłem na wielu serwerach helperem jak i adminem i dawałem z siebie 110%. Znam swoje prawa co mogę a co nie mogę. W stosunku do graczy jestem miły oraz uprzejmy, ale jeśli chodzi o ważną sprawę jestem stanowczy i staram się tak zrobić, aby dwie strony nie były poszkodowane. Nigdy nie ignoruje graczy, którzy potrzebują pomocy. Bardzo polubiłem ten serwer oraz jego klimat. Starałem się napisać co tak naprawdę myślę, mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i pozwolicie mi ulepszać ten tryb serwera.
Dziękuję.
#60
*Twój nick na serwerze:*
=> Patysia1210
*Wiek:*
=> 13 ale jestem ogarnięta spokojnie ^^
*Zainteresowania:*
=> Kocham grać w minecraft i tańczyć.
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
=> od 2 lat
*Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?*
=> Creative 3 najbardziej je lubię
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
=> 2-4 godzinki.
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?*
=> Pomaganie graczom się liczy? Jak tak to właśnie to.
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
=> Jestem ogarnięta, dużo osób mnie tam zna, myślę że nadawałabym się na stanowisko Helpera.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości