Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#41
Twój nick na serwerze:
knur2000

Wiek:
14 lat.

Zainteresowania:
Moje zainteresowania to: Piłka nożna, Granie w gry komputerowe i Bieganie.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Około 1,5 roku.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Sky Wars-Classic.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Sky Wars-Classic, PVP z Kitami.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Od poniedziałku do piątku ok. 2 godziny. Soboty i Niedziele ok. 4 godziny.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak owszem zgłaszałem osoby mające cheety.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą na którą można zawsze liczyć. Jeśli trzeba to zawszę pomogę, doradzę bądź wesprze. Lubię pomagać innym. Niema dla mnie strasznych rzeczy. Uporam się z każdą daną mi sprawą. Znam większość przydatnych komend. Osoby z cheetami mogą się mnie bać!

Serdecznie pozdrawiam Piotr.
#42
Twój nick na serwerze:
Marcinus770
Wiek:
16
Zainteresowania:
Gry, programowanie, elektryka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Gram na serwerze od ponad 2 lat
Który tryb chciałbyś pinlnować/nadzorować? Gdzie chciciałbyś otrzymać rangę helpera?
Jail
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Jail
Ile dziennie możesz spedzić czasu na serwerze:
Max 4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności mcsurvi.pl?
Nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ mam spore doświadczenie z serwerem i samą grą. Nie lubię niesprawiedliwości, i zawsze chciałem pilnować by nikomu
nie działa się krzywda. A w przyszłości gdybym został wybrany chciałbym pomagać społeczności mcsurvi
#43
Twój nick na serwerze: LukaSio
Wiek: 15
   Zainteresowania:
-Gry, pisanie skryptow i muzyka - od 4 lat gram na gitarze, a od 2 spiewam Smile
   Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Od okolo roku, ale bardzo aktywny stalem sie kilka miesiecy temu do teraz
   Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? :
-Freebuild najbardziej i Survival
   Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Freebuild (naprawde bardzo duzo) i Pvp kits
   Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Od rana do polnocy w weekendy i od 15:30 w inne dni tez do polnocy
    Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Tak, pomagalem graczom na serwerze, upominalem graczy jesli lamali regulamin a jesli dalej to robili zglaszalem ich na forum.
-Kupilem tez koledze vipa, aby wspomoc serwer finansowo Smile
     Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: -
-Jestem bardzo ogarniety jesli chodzi o komendy i ortografie
-Umiem dogadac sie z graczami i szybko nawiazuje porozumienie.
-Czesto zglaszam graczy i jesli bym dostal range helper, moglbym sam ich karac ,
-wiem jak wyglada sprawdzanie Smile
-Bylem juz budowniczym na niezliczonej ilosci serwerow ( mniejszych ) i kilka razy Administratorem.
-Rzadko zdarza mi sie nie byc na serwerze .
-Na pewno duzo graczy potwierdzi ze tworze pozytywna atmosfere na serwerze Smile Licze, ze dostane ta range
#44
Twój nick na serwerze: ruza538
Wiek: 11
Zainteresowania: interesuje się muzyką , umiem grać na gitarze, i lubię też recytować. Swój wolny czas poświęcam grą w Minecrafta.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram od 1,5 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Najbardziej FreeBuild.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na wspomnianym już przeze mnie FreeBuildzie.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4 godziny w weekendy znacznie dłużej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Niestety nie, ale staram się jak mogę coś robić.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ myślę, że jestem sprawiedliwa i miła. Staram się zwracać uwagę na nieodpowiednie zachowanie osób i staram się rozwiązywać konflikty. Nie lubię gdy komuś dzieje się krzywda.
#45
TwojNick; SosenPL_
wiek;18lat
zainteresowania; sport i gry
od kiedy jestem aktywny na serwerze 9 miesięcy
który tryb chciał byś pilnować/nadzorować gdzie chciałbys otrzymac rangę helpera; PvP Classic
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu; PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze;  7h
Czy coś do tej pory zrobiłes dla społeczności mcsurvi.pl;nie
Dlaczego własnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko;
Ponieważ jestem uczciwy nie oszukuje nie kradne nie obrażam adminów jestem dobry dla innych i lubie wszystkich i chcialbym pomagac społeczności mcsurvi.pl ;]

(04-12-2017, 03:48 PM)SosenPL napisał(a): TwojNick; SosenPL_
wiek;11lat
zainteresowania; sport i gry
od kiedy jestem aktywny na serwerze 9 miesięcy
który tryb chciał byś pilnować/nadzorować gdzie chciałbys otrzymac rangę helpera; PvP Classic
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu; PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze;  7h
Czy coś do tej pory zrobiłes dla społeczności mcsurvi.pl;nie
Dlaczego własnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko;
Ponieważ jestem uczciwy nie oszukuje nie kradne nie obrażam adminów jestem dobry dla innych i lubie wszystkich i chcialbym pomagac społeczności mcsurvi.pl ;]
#46
Twój nick na serwerze: screamxd741
Wiek: 13 i pół lat
Zainteresowania: sport, minecraft zwiedzanie świata
Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Freebuild, PvP kit, Anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild, pvp kit, anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: nawet do 7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl? Zgłaszałem graczy łamiących regulamin, gdy gracze się na czacie pytali np jak sie tepnąć na jakiś warp pisałem im. Robiłem eventy, sprzedawałem diaxy za 200$ i inne.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Jestem dobrym i przyjaznym człowiekiem, lubię im pomagać i znam się na komendach i chciałbym zostać helperem
#47
Twój nick na serwerze: ShadowBlade
Wiek: 17 lat
Zainteresowania: Słuchanie Muzyki,Informatyka,Elektronika.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od 5 lat
Który tryb chciałbyś nadzorować/pilnować?:pvp Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:ponad 4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi?:Generalnie Pomagam nowym i zagubionym graczom jeżeli pytają o jakieś rzeczy,zgłaszam cheaterów administracji.
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Jestem osobą odpowiedzialną która ogarnia większość komend,i chcę przede wszystkim pomagać aby na serwerze było jak najmniej osób używających cheatów oraz wszelkiego rodzaju wspomagaczy.

liczę na wyrozumiałość administracji i mam nadzieje że uda mi się dostać helpera niech wygra najlepszy Big Grin
#48
Chciałbym życzyć wszystkim powodzenia! ^^
Twój nick na serwerze: __CZARNUCH__
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Moimi zainteresowaniami są głównie: książki, grafika, oraz piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od około 3 tygodni
Tryb który chciałbyś nadzorować: PvP Classic, gdyż spędzam tam bardzo dużo czasu.
Tryby na których spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie: PvP Classic oraz Creative 1.
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze: Na serwerze mogę być aktywny od 5 godz. Do 10 godz. Dziennie.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności serwera: Staram się zgłaszać cheaterów helperą, którzy są właśnie aktywni na serwerze/trybie. Staram się także informować o problemach związanych serwerem, na forum McSurvi.pl. Pomagam graczom którzy są nowi i jeszcze nie znają komend.
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Jestem osobą odpowiedzialną która ogarnia większość komend,i chcę przede wszystkim pomagać aby na serwerze było jak najmniej osób używających cheatów oraz wszelkiego rodzaju wspomagaczy.
#49
Twój nick na serwerze:

-EvilGamer

Wiek:
-14 lat

Zainteresowania:
-Granie w gry takie jak Minecraft itp .

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około około 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chcialbys otrzymac range Helpera?
-Wojownicy dusz, PVP kits/classic

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Wojownicy dusz PVP kits

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Moge dziennie spędzać na serwerze od 1 do 2-3 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Staram się zgłaszać jak największą ilość osób, które złamały regulamin
administratorom  na forum.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
-Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną i konsekwentną. Szanuję graczy oraz administrację.
Potrafię rozróżnić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Staram być wzorem dla innym nie używając wulgaryzmów
oraz zachowuje się prawie nienagannie. Zgłaszałem wiele nieuczciwych graczy do administracji.
Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić na rozwój serwera.
Pozdrawiam EvilGamer
#50
[quote pid='80842' dateline='1512212397']
ŻYCZE WSZYSTKIM MIŁYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT :}

Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.
-Mój nick na serwerze /FokaColaQ
-Wiek:14lat
-Zainteresowania:o zainteresowaniach powiem w skrócie interesuje się komputerami składaniem komputerów i granie w gry 
-Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na serwerze jestem od praktycznie samego początku
-Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? FreeBulid
-Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na trybie FreeBulid
-Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBulid
-Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: mogę spędzać czasu codziennie po 7h/8h
-Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem cheaterów i pomagałem innym graczom się rozwijać gdy zaczynali grać na tym trybie
-Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? uważam ze jestem osobą która dużo czasu spędza na tym trybie i nigdy nie oszukałem nikogo na żadnym  serwerze 
pomagałbym nawet kiedy bym za bardzo nie mógł w zależności od neta 
Osoby które Wiek:zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu n





a wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (jr moderator) po minimum 2 miesiącach.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
[/quote]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości