Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#21
Powodzenia dla innych  Smile
Twój nick na serwerze: Kiciek37
Zainteresowania: Muzyka,sport,gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gdzieś pod koniec 2016 roku zaczęłam tu grać
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Chciałabym nadzorować trybu Anihilacja i PvP Kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja, PvP Kits, PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 4-6h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam osoby łamiące regulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną
Szanuje graczy tak jak administrację
Jestem osobą miłą  i pomocną
Potrafię rozróżnić cheatera od zwykłego gracza
Staram się zgłaszać osoby łamiące regulamin
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#22
Twój nick na serwerze:AK_Funny



Wiek:14,5



Zainteresowania:Ogólnie to lubię uprawiać sport oraz wolny czas spędzać na grze w gierki komputerowe najczęściej jest to właśnie minecraft.


 


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Gram od poprzedniej edycji do teraz.



Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? SkyBlock PLUS 2.0



Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock PLUS 2.0



Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Nawet do 5 godzin



Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomogłem administracji łapać cheaterów wysyłając im ssy oraz łapaniu graczy bez kultury również wysyłając screeny.



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Myślę że przyda się porządek na tym oto serwerze gdyż w godzinach nocnych brakuje tam kogoś z administracji a wtedy gracze nie przebierają w słowach a przydało się by tam trochę kultury oraz ręki w tym przypadku Helpera.



Pozdrawiam Administrację




AK_Funny  Smile
#23
Twój nick na serwerze:
XxGamesxX
Wiek:
13 lat.
Zainteresowania:
Lubię tworzyć różne grafiki, grać w minecrafta i LOLa.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Około 2 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Chciałbym pilnować/nadzorować anihilacje (WD) , Creative i PVP Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Spędzam najwięcej czasu na anihilacji (WD) , Creative i PVP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Co dziennie mogę spędzić około od 5 do 7 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszam niekulturalnych i szkodliwych graczy na forum. Pomagam innym użytkownikom. Wspieram Serwer poprzez zakupywanie różnych usług np. VIP.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Uważam, że jestem osobą ogarniętą, konsekwetną, kulturalną, pomocną i godną zaufania. Umiem profesjonalnie sprawdzać graczy i rozpoznawać najróżniejsze niedozwolone modyfikacje. Szanuję graczy jak i administracje. Mam dobry mikrofon, więc nie będzie problemu. Ortografię też Tongue. Zawsze próbuje pomóc graczą, którzy są nowi na Serwerze. Jak już dłużej grają to też pomagam jak mają problem Tongue.

Z góry Dziękuje każdemu za przeczytanie mojego wątku!

Pozdrawiam całą Administracje.

XxGamesxX

#24
Twój nick na serwerze:
-Piotr_12345

Wiek:
11 lat
Zainteresowania:
Granie na serwerze "MC SURVI" (na wszystkich trybach)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
od roku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-Free Build

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Free Build

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
od 13:00 do 21:00 czasami w weekendy jestem od 8:00 do nawet 20:00 !



Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
dałem suba KalisPro na youtube.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ znam wszytskie komeny helpera i lubie pomagac innym jestem kulturalny.
#25
Twój nick na serwerze: speedman12

Wiek: 14

Zainteresowania: informatyka, biologia, pedagogika

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: SkyBlock, FreeBuild

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild, SkyBlock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni robocze ponad 2 godziny, w weekendy nawet do 8 godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Dosyć wiele. Pisałem propozycje i zgłaszałem nieuczciwych użytkowników.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Uważam tak, gdyż sądzę, że można mi zaufać, jestem stanowczy i miły wobec innych osób.





Dziękuję Wink
#26
Twój nick: Pawelek22


Wiek: 11 lat


Zainteresowania: Sport, gry komputerowe m.in: minecraft,csgo


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od 4 lat.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: FreeBuild


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 5 h do nawet 8 h dziennie. 


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Zgłaszałem graczy
-Pomagałem innym w problemach


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem zawsze ogarnięty, pomocny, miły i myślę ze nadaję się na stanowisko Helpera. 




Pozdrawiam Pawelek22 
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#27
Twój nick na serwerze: WolfTheWolf
Wiek: 12
Zainteresowania: league of legends, minecraft, rap
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP Classic, annihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy gdy łamali regulamin, oraz pomagałem nowym graczom, jeżeli była taka potrzeba
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną.Potrafię rozróżnić cheatera od czystego gracza. Szanuje Administrację i graczy.
#28
Twój nick na serwerze: Lisek061


Wiek: 13


Zainteresowania: 
Obecnie : rap, książki, minecraft i anime  Heart


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
Od koło 7 miesięcy (na tym koncie, tak to grałem z 4 lata temu z rok i miałem przerwę 2 lata) 


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? 

Pvp classic  ponieważ uważam że na tym trybie najwięcej osób uzywa niedozwolone wspomagacze i używa wulgaryzmów 

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: 

Pvp classic

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 3h dziennie zależy od dnia :p
A w weekendy i gdy mam wolno  szkoły czasem nawet do 7h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zglaszalem duża ilość chetarow administracji na msg lub na forum  czasem też na ts. 
Również pomagałem początkującym użytkownikom tego serwera dając im jakieś eq lub wprowadzając o co chodzi w tym trybie itp 


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ jestem osobą bardzo doświadczona i umie rozróżnić czy gracz ma wspomagacze typu macro czy poprostu szybko klika również dlatego bo jestem osobą bardzo kreatywna i pomocna i myślę że sprawdził bym się na tym stanowisku Smile Chciał bym pomoc w rozwoju serwera i zmniejszeniu ilości cheaterow jak mnie wybierzecie to się przekonacie :p
Moja postać wyróżnia się z tłumu ponieważ jestem różny od innych  Bo nie błagam nikogo o soj i nie przejmuje się kogoś opinia i postępuje zgodnie z moim sercem i bardzo trudno jest zmienić moje zdanie pisze ze bardzo trudno bo jedna osoba jest w stanie zmienić moje zdanie jedna jedynajak na razie nikomu innemu to się nie udało :p jestem konsekwentny i dąże  do obranego celu nie ważne czy przyjaciel czy nie przyjaciel złamał regulamin trzeba upomniec a gdy się będzie to powtarzalo zgłosić na forum :p 
Życzę wszystkim powodzenia 
Pozdrawiam Lisek ;3
#29
Twój nick na serwerze: erolekgamepl
Wiek: 14
Zainteresowania: sport i gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od miesiąca chyba jakoś tak bo niedawno vipa kupiłem to chyba tak xd
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? chciałbym pilnować easy jail ponieważ najwięcej na tym czasu spędzam
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: easy jail
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 3h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?nie robiłem bo nie mam co jak gram tylko na jednym trybie a dużo tam sie nie dzieje
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na tym serverze pomagam graczom np.na początek dam im troche pieniędzy jak coś potrzebują to jak moge to dam i dobrze bym się zają na tym trybie. pozdrawiam Adminów
#30
Twój nick na serwerze:
Zawodowiecc
[b]Wiek:
14(nie dlugo 15)
[b]Zainteresowania:
Piłka Nożna,matematyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Pierwszy raz pojawiłem sie 3lata temu,Gralem z pol roku-roku.Pozniej mialem przerwę ok 2lat i wróciłem w te wakacje
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Chciałbym nadzorować kilka trybów:
Pvp Classic
Anihilacja
Jail

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Różnie,ostatnim czasem swój czas w większosci poświęcam anihilacji
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Hmm....Ciężko stwierdzic,wszystko zależy od dnia,Myślę,że min 2 godziny dzienni dałbym rade zagrać
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem kilka osób łamiących regulamin oraz zgłaszałem jakieś bugi/lagi serwera
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b
]Jestem graczem wyróżniającym się z tłumu,chciałbym pomoc serwerowi w zwalczaniu cheaterów.Nie lubię takich ludzi,którzy oszukują, żeby mieć lepsze eq.
Uważam,że jest to bez sensu,trochę więcej pracy i osiągnie się to samo.Jestem także osobą konsekfentną i umiem dopiąc swego
To wszystko z mojej strony.
Pozdrawiam cała Administrację oraz wszystkich którzy to czytają
Edit Przepraszam,za odpwiedzi na czarno,lecz nie umiem tego poprawić,w wersji komputerowej jasniejszy napis


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości