Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#81
*Twój nick na serwerze:*
=> Patysia1210
*Wiek:*
=> 13
*Zainteresowania:*
=> Grami, tańcem, i muzyka
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
=> Od jakiś 3 lat
*Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?*
=> Na Creative
*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:*
=> Creative
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
=> Zależy ile mam czasu ale staram się przynajmniej godzinę dziennie
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl*
=> Pomagam graczom budować i ostrzegam ich za przekleństwa i to pomaga
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?*
=> Jestem miła, lubię pomagać innym, ludzie mnie lubią, chętnie pomagam.
#82
Twój nick na serwerze: patryk20426
Wiek: 18
Zainteresowania: Gra na pianinie, keyboardzie, akordeonie, służby mundurowe i umundurowane, a także piłka nożna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Swoją przygodę na serwerze zacząłem kilka miesięcy temu.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej zależy mi na serwerze FreeBuild, ponieważ tak na prawdę tylko tam gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Jako, że zbliża się matura nie mogę spędzać przed komputerem całych dni. Aczkolwiek jestem pewien, że dziennie będę w stanie poświęcić serwerowi 1-3 godziny.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety nie miałem przyjemności.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam siebie za osobę opanowaną, kompromisową, unikającą konflikty - nie oznacza to jednak, że w przypadku zaistnienia kłótni od razu uciekam na drzewo - wręcz przeciwnie. Potrafię zachować zimną krew i pogodzić strony. Staram się być miły i kulturalny (nie zawsze mi to wychodzi - ale są to sytuacje, które mnie przerastają). Poza tym mam już swoje lata i potrafię okazać dojrzałość umysłowo-emocjonalną. Wydaje mi się, że na tym trybie brakuje helperów - jest ich nadzwyczaj mało i chociaż na samym serwerze gra mało osób (mniej więcej 0-25), to często pojawiają się kłótnie i problemy. Chciałbym bardzo dołożyć coś od siebie i poświęcić mój czas nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, a obiecuję, że nikogo nie zawiodę.

Dziękuję i pozdrawiam,
Patryk.
#83
Witam! Wink

O mnie:
Mam na imię Sebastian i mam 18 lat. Uczęszczam do Liceum na kierunek "Prawo" w Lublinie. Po ukończeniu szkoły chciałbym wybrać się na studia do Warszawy, a celem moim jest to aby zostać Adwokatem. Interesuję się motoryzacją, fotografią, astronomią oraz sportami takimi jak piłka nożna, rężna, siatkówka. Od małego interesowały mnie motory, ta pasja pozwala mi uciec od rzeczywistości, poznać świat i wziąć udział w wielu wydarzeniach. Wolny czas poświęcam na jazdę konno, grę na gitarze i perkusji oraz po prostu prowadzę zdrowy tryb życia, często biegam i chodzę na siłownię.
Lubię czytać książki i słuchać muzki:
Ulubione gatunki książek - (Fantasy, Kryminały, Romanse)
Ulubione gatunki muzyki - (Rock, Metal, Rap)
Jestem osobą uprzejmą, miłą, pomocną oraz pełną miłości.

Dlaczego Ja?
Jestem zainteresowany pełnieniem funkcji Helpera. Chcę po prostu podjąć się tego wyzwania i otrzymać szansę. Lubię spędzać czas w grze. Funkcja Helpera sprawi uśmiech na mojej twarzy i chęć tego, że będę poświęcał jeszcze więcej czasu na grę niż do tej pory. Nie szukam problemów, lubię nieść pomoc, a więc otrzymując szansę, będę starał się i wyciągał do każdego Swoją pomocną dłoń.

Wymagania:
Mój nick na serwerze: __TenBoski__
Wiek: 18
Zainteresowania: Napisałem wyżej
Od kiedy jestem aktywny na serwerze: Ponad 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Creative Medieval (różowa wełna)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-5h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeśli mam być szczery to nic nie zrobiłem, mało czasu Smile Szkoła i wgl Tongue Ale wszystko przede mną
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Napisałem wyżej

Pozdrawiam! Tongue
Myślę, że moje podanie zostanie dobrze rozpatrzone Smile Posiadam ts'a i skype, więc rozmowa z miłą chęcią. Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt! Do zobaczenia na szlakach gry Minecraft!
#84
Twój nick na serwerze: TheMateuszekPL
Wiek:13
Zainteresowania: Sporty i Gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od dwóch lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Sky Wars Noob
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze 4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Reportowałem graczy za to że przeklinali.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym wspomóc serwer karząc graczy którzy nie przestrzegają regulaminu.
#85
Twój nick na serwerze: Corsx2
Wiek: Na oko gimbusowy wiek Dawida to 16 lat
[b]Zainteresowania: Moimi zainteresowaniami są różnorakie sztuki walki oraz majstrowanie przy kabelkach <3
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Oczywiście
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Moim ulubionym (jeżeli mozna to tak nazwac trybem) jest PvP Classic
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Freebulid
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: z 4/5 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Każdy powinien dostać szanse na to "stanowisko" będzie dla mnie to nielada wyzwanie , jednak spróbuje sie go dopiąć



Pozdrawiam RZAL I BUL
RZAL I BUL
Mam Wyjeba*ne na świat jak na Swiatła w GTA Sleepy
              
#86
Nick: luxy123
wiek:15 lat
Zainteresowanie: piłka nożna, informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serverze : 1 rok
Tryby które chciałbym pilnować/nadzorować : bedwars, anichilacja , super skywars
Tryb na którym spędzam najwięcej czasu to Anichilacja
Dziennie na serverze mogę spędzać od 3 do 4 godzin
Co zrobiłes dla servera McSurvi.pl: jeszcze nic.
Dlaczego mieli byście nie wybrać na stanowisko Helper : Jestem rozsądnym i uczciwym graczem, chcę pomagać serverowi i banować nieuczciwych graczy np: cheaterów.
#87
[b]Twój nick na serwerze:Kubuw
[b]Wiek:18
[b]Zainteresowania: minecraft budowanie i wiele innych
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 6 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? creative 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:cr 1 cr 2 cr3
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2godz
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?pomogłem oceniać miasta
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Bo jestem miły , umiem budować , itp
#88
(02-12-2017, 10:59 AM)Nalagx35 napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper -
to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.


Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze: szczurek333
[b]Wiek:13 lat
[b]Zainteresowania:lubię budować i miećporządek
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 3 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? rangę helpera chciał bym
miećna serverze  creative medieval
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]creative medival
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]od 2 do3 godzian
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b] zamieściłem skargęna forum servera
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b] ponieważjestem sprawiedliwy wobec graczy mc.survi.pl
jestem chętny do pomocy :)

1. szczurek333
2.13 lat
3.lubię budować i mieć porządek
4.od 3 lat
5. rangę helpera chciał bym
miećna serverze creative medieval
6.creative medival
7.od 2 do3 godzian
8. zamieściłem skargęna forum servera
9. ponieważjestem sprawiedliwy wobec graczy mc.survi.pl
jestem chętny do pomocy Smile
#89
[b]Twój nick na serwerze: jakub2002
[b]Wiek:14 lat (2002) nie świadczy o moim roku urodzenia
[b]Zainteresowania: Piłka nożna, Informatyka,Gry, np, Leauge of Legends, Minecraft
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Nie umiem określic na tym nicku wydaje mi się, że 1 do 2 lat (mogę się mylić)
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Rangę Helpera chciałbym dostać na trybie PvP Classic oraz PvP Kits

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  PvP Classic, PvP Kits, Creative (czasami) jak dostanę duszę twórczości Big Grin
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Długo, od 5 do 8 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niekiedy zgłaszałem adminom na serwerze kto cheatuje.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem człowiekiem uczciwym i pomocnym.Karałbym cheaterów, którzy nie przestrzegają regulaminu servera
[/quote]
#90
nick na serwerze:twojnik
Wiek:12
Zainteresowania:TF2,Minecraft,CS:GO,Głównie komputer
Czas:około roku
Tryb:SkyWars Classic Serwer:McSurvi
Najwięcej czasu spędzam na: Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Normalnie od 2-4 h a w Wakacje 6-10 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi: zgłaszałem nieuczciwych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Dobrze znam komendy i umiem rozpoznawać Cheaterów

nick na serwerze:twojnik
Wiek:12
Zainteresowania:TF2,Minecraft,CS:GO,Głównie komputer
Czas:około roku
Tryb:SkyWars Classic Serwer:McSurvi
Najwięcej czasu spędzam na: Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Normalnie od 2-4 h a w Wakacje 6-10 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi: zgłaszałem nieuczciwych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Dobrze znam komendy i umiem rozpoznawać Cheaterów

nick na serwerze:twojnik
Wiek:12
Zainteresowania:TF2,Minecraft,CS:GO,Głównie komputer
Czas:około roku
Tryb:SkyWars Classic Serwer:McSurvi
Najwięcej czasu spędzam na: Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Normalnie od 2-4 h a w Wakacje 6-10 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi: zgłaszałem nieuczciwych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Dobrze znam komendy i umiem rozpoznawać Cheaterów


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości