Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#61
nick na serwerze: speedman12


Wiek: 15


Zainteresowania: informatyka, technologia, psychologia, biologia, sport


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? SkyBlock


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock prawie 8 godzin dziennie


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: maksymalnie 8 godzin


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłosiłem mnóstwo cheaterów, pomagałem modom w budowach i organizacji eventów.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? sądzę, że jestem godny tej posady, gdyż bardzo lubię rozmawiać z innymi ludźmi, lubię pomagać i jestem uczciwy i sprawiedliwy. Wyróżniam się także tolerancją dla młodszych użytkowników i ludzi innej rasy, poglądów politycznych i religijnych, sportowych i mniej doświadczonych.

Z góry dziękuję. :)
#62
Twój nick na serwerze: PrFcT
Wiek: 14 (w styczniu 15)
Zainteresowania: Interesuję się informatyką a dokładniej programistyką
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od prawie 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: na trybie creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ok. 3h (czasem nawet więcej)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem wielu graczy łamiących regulamin oraz jestem aktywnym uczestnikiem TeamSpeak3
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ byłem administratorem na 2 serwerach mc i moim zdaniem mam do tego predyspozycje, znam podstawowe komendy helpera, jestem miły i koleżeński Smile
#63
Witam!
Twój nick na serwerze:
Bezterminowy.

Wiek:
19.

Zainteresowania:
Głównie gry.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
3-4 tygodnie.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
EasyHC

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
EasyHC

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Od 2h do nawet 10h. Więc do dyspozycji jestem cały czas.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Jedyne co robię to upominam na chacie, gdyż nie chce mi się wchodzić na forum. Ew. proszę innych, żeby zawołali adminów, kiedy ktoś cheatuje Smile.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Marzy mi sie, żeby chat nie był skalany obrzydliwymi nieortograficznymi slowami czy bluźnierstwami. Poza tym ciągle spoglądam na chat i gdy jest okazja dołączam sie do rozmowy. Jestem jeszcze pomocny, uczciwy oraz sprawiedliwy Wink. Posiadam mikrofon.

Dziękuje!
#64
Nick w grze:RaPaToXD
Zainteresowania:Interesuje się motoryzacją e-sportem oraz sportem
Zaczencie grać na serwerze o 15:00 11 12 2017
#65
(02-12-2017, 10:59 AM)Nalagx35 napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.
/b wolfa1
/b 12
/b kolarstwo i granie w minecrafta zwłaszcza na wtym serwerze
/b 2015r
/b free build
/b free build i sky wary noob
/b od 2 do 4 godz
/b upominam na chacie jak inni przyklinaja
/b ponieważ stram się grac codziennie raczej nie przeklinam{wogóle} i mysle,że bym się sprawdziła 
Pozdrawiam
Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:



Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#66
Twój nick na serwerze: ZielonyGremlin
Wiek: 21
Zainteresowania: Sztuki walki,Body building, Teorie spiskowe, Gry komputerowe i jeszcze troche Wink
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Tydzień Wink
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Sky Block, to mój ulubiony tryb na wielu serwerach
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Oczywiscie Sky Block! Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Godzine - dwie rano i około 2-4 wieczorem. Obowiązki i praca robią swoje ;/
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Niestety niewiele. Jak na razie buduję wyspe
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam sporo doświadczenia, gram od około 2011. Na kilku serwerach byłem już modem, jadminem, adminem, headadminem. Było już troche, chcę spróbować tutaj, mam nadzieję że zostanę na dłużej. Niesamowicie mnie razi język, bluzgi, i ogólnie kultura graczy. Mam mikrofon , lubie gadać. Chętnie obejmę patronat nad trybem skyblock.
#67
[b]Twój nick na serwerze:eKoBiceps
[b]Wiek:13
[b]Zainteresowania:Informatyka i Pilka nozna
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: NWM Ale wiem ze wiecej niz rok juz gram
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Creative
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative ale czesto tez jestem na PVP
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3/5 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Nie
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Bo bradzo czesto jestem na serwerze i juz bylem helperem na serweze survival wiem ze to jest cos idnego ale mysle ze nie tak bardzo

Takze nie ma duzo adminow/helperow na creativie Big Grin a widze ze duzo ludzi klnie
#68
Twój nick na serwerze: Kajojcia
Wiek: 21
Zainteresowania: Gry komputerowe, literatura, muzyka, ekonomia i informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na Waszym serwerze gram od dobrych kilku lat, przed zakupem konta premium grywałam na innym koncie (nie będę tego ukrywać, było inne konto). Kajojcia już istnieje od jakiegoś roku, więc raczej nie jest źle.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Mimo, iż mało osób gra na tym trybie nie znaczy, że nie ma tam chaosu, więc pomoc się przyda. Wybieram tryb prison/jail, a może i później przeniosę się na inne tryby, by poznać dokładniej pozostałe społeczności.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu zazwyczaj spędzam na prisonie/jailu. Lubię ten tryb, ponieważ według mnie jest to jeden z najlepszych trybów. Można kopać, jest ekonomia, ale można też się skupić na rozmowie z innymi i poznawaniu nowych osób.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Aktualnie mogę siedzieć popołudniami i wieczorami, gdy gra największa ilość osób przeważnie po szkole.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Poprzednią moją postacią była Atemena, troszkę pomagałam wcześniej administracji. O ile dobrze pamiętam ktoś z administracji kazał mi się wtedy zgłosić na rekrutację, ponieważ robiłam zdecydowanie za dużo ale akurat zrobiłam sobie wtedy sporą przerwę od mc.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Jestem osobą sumienną, rzetelną i komunikatywną. Aktualnie studiuje, więc mam sporo wolnego czasu, który mogłabym poświęcić na pomoc. Bywało się w innych administracjach i coś tam się potrafi. Woda sodowa nie odbije, jak i jeżeli się nie dostanę to nie strzelę tzw. fochem i nie przestanę grać, ani nie przestanę pomagać czy też rozmawiać z graczami.

Może i moje podanie nie powala na łeb na szyję, ale zawsze coś Tongue
Powodzenia wszystkim!
A no i zbliżają się święta, więc z góry Wesołych Świąt

Pozdrawiam, Kajojcia
#69
[b]Twój nick na serwerze:kuba2008
[b]Wiek:15 lat
[b]ZainteresowaniaConfusedport,gry na xbox360,gry na komputer
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 5 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? range helpera chciałbym otrzymać na creativie
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 12-14 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak pomagałem początkującym i jestem chętny do pomocy
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? był bym dobrym helperem bo nie okłamałem żadnego gracza pomagam innym jestem chentny do pomocy mój pierwszy serwer to mcsurvi i jestem miły

[b]Twój nick na serwerze:kuba2008
[b]Wiek:15 lat
[b]ZainteresowaniaConfusedport,gry na xbox360,gry na komputer
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 5 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? range helpera chciałbym otrzymać na creativie
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 12-14 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak pomagałem początkującym i jestem chętny do pomocy
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? był bym dobrym helperem bo nie okłamałem żadnego gracza pomagam innym jestem chentny do pomocy mój pierwszy serwer to mcsurvi i jestem miły
#70
Twój nick na serwerze:xShackal_
Wiek:15 lat
Zainteresowania:piłka nożna , gry komputerowe , motoryzacja
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od około roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Rangę Helpera chciałbym uzyskać na PVP classic oraz PVP kit , ponieważ uważam , że jest tam dużo cheaterów itp.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasuTongueVP classic , PVP kit
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:około 4 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem oraz upominałem osoby łamiące regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szybko zaprzyjaźniam się z nowymi graczami, rozpoznaje osoby , które mają cheaty . Jestem w miarę ogarnietym człowiekiem i chciałbym razem z wami pilnować porządku na tym serwerze! Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości