Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#31
Moj nick na serwerze to:patisgame123
Mam lat:15
Na waszym serwerze spędzam po: 3/5
Gram z jakies 2 lata
Lubie gry minecraft i Fife
i błagam o tą range
#32
*Twój nick na serwerze: Kristo07
*Wiek: 13 lat
*Zainteresowania: Informatyka, astronomia
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ciężko określić, miałem tutaj swoje początki na trybie "Army" który już nie działa (szkoda, to był spoko tryb) ale miałem po tym dłuższą przerwę i teraz gram jakoś od lutego, marca, nie jestem pewien ;/
*Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Zdecydowanie tryb Wojownicy VS Potwory 2
*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy VS Potwory 2
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy, w dzień wolny mogę przesiedzieć nawet 8 godzin, ale teraz jest też coraz cieplej i staram się spędzać czas ze znajomymi poza domem
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, kilku graczy zgłaszałem już na forum, głównie z powodu przekleństw ale zdarzył się jeden przypadek cheatera (nie chce tutaj podawać kto) i te osoby zostały ukarane. Ostatnio staram się również aby tryb Wojownicy VS Potwory 2 został rozwijany, zbudowałem nową mapkę, podałem kilka swoich pomysłów na serwer i staram się utrzymywać dobrą atmosferę na chacie
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam doświadczenie, wiele razy brałem udział w rekrutacjach na innych dużych serwerach i się nie udawało, jedynie na małych serwerach typu 70 slotów, gdzie gra max 20 osób, ale chcę to zmienić, mam nadzieję, że się uda i będę miał zaszczyt zostać jednym z JrModów na tym serwerze. Jestem osobą raczej lubianą na tym trybie, staram się pomagać nowym graczom i często rozmawiam przez Skype, posiadam również TS3, działający mikrofon i potrafię sprawdzać graczy (cheaty)
Pozdrawiam i życzę powodzenia innym uczestnikom rekrutacji!
#33
Twój nick na serwerze:Samuel821
Wiek:11 Zainteresowania:Gry Komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:15.12.2016
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Wojownicy vs Potwory 2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy vs Potwory 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3-5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? umiem używać komendy Jr Moderatora i chciałbym zostać tym Jr Moderatorem
#34
Twój nick na serwerze: Chuck_Noris.
Wiek: 14, prawie 15.
Zainteresowania: Informatyka , Dziewczyny. (Angela)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od ok. 3 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Rangę Jr.Moderatora chciałbym otrzymać na Sky Wars Noob , jak i Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najczęściej przesiaduję na: Sky Wars Noob , Easy Hardcore , Wojownicy Dusz.
Aczkolwiek staram się biegać po cały serwerze w poszukiwaniu łamiących regulamin graczy i bugów.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Hmm. Wydaje mi się , że ok. 3 godziny. Co nie zmienia faktu , że mogę dłużej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Byłem Moderatorem, starałem się pomagać graczom, po prostu byłem do dyspozycji graczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ciężkie pytanie. Zacznę od tego , że moje odejście było spowodowane chorobą i operacją , którą musiałem przejść. Pomyślałem , że nie warto zajmować miejsca dla kogoś , kto może je lepiej zagospodarować.
Właśnie dlatego odszedłem. Jednak nie chcę do tego wracać , ani użalać się nad własną osobą , gdyż nie ma to najmniejszego sensu. Ważne jest to że jestem pełny entuzjazmu , że mogę grać na tym serwerze. Dlaczego powinniście mnie wybrać? Jestem osobą kulturalną i dobrze wychowaną. Moją wadą jest nieśmiałość , którą cały czas próbuję zwalczyć. Drugim powodem jest staż na serwerze. Jest wystarczająco długi , abyście mi zaufali. Trzeci powód nawiązuje do drugiego. A mianowicie kontakt z administracją. Wszystkie problemy starałem się rozwiązać.
Unikałem kłótni. No cóż można powiedzieć... Przepraszam za tamto odejście , ale wydawało mi się że zdrowie jest najważniejsze.

Dziękuję.


#35
NICK: EmkaMisiek

Wiek: 13

Zainteresowania: Koszykówka, Żużel, Programowanie ,Architektura ,Budowanie w mc

Od kiedy jestes na naszym servie: 2014-2015 jakoś tak

Który tryb chcesz pilnować creative najchętniej 2 ale jest zajęcte a jak już to się dostosuje bo wszystkie tryby lubie

Tryb na ktorym najwięcej gram: Creative 2 i anchilacja i ostatnio jeszcze Army

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze W tygodniu godzine a na weekendach 2-5 GODZ XD

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? OBECNIE NA CREATIVIE 1 I 2 PROWADZE JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH DZIAŁEK W KTÓREJ JEST DODANE PO 50 OSÓB XD

(SORY ZA TYLE XD)

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/ PONIEWAZ UWAŻAM ZE NA SERWERZE JEST DUŻO NIE KULTURALNYCH OSÓB KTÓRE PRZEKLINAJĄ I CHCIAŁABYM POMÓC BIEDNYM ADMINĄ KTÓRZY SĄ ZJĘCI CIĄGŁĄ PRACĄ

Pozdrowienia EmkaMisiek

Smile Wink Smile
#36
NICK: robomiki210

Wiek: 14 lat

Zainteresowania: informatyka, grafika, rysowanie, gry komputerowe (w tym minecraft), piłka nożna

Od kiedy jesteś na naszym serwie: od 2012 (5 lat)

Który tryb chcesz pilnować: Creative China 3 oraz Sky Wars Noob

Tryb na którym najwięcej gram: Creative 3 i SW Noob

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Maksymalnie 6 godzin dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Uwielbiam McSurvi i chce dla serwera jak najlepiej, kupiłem VIP i inne dodatki na wielu trybach łącznie wspierając was kwotą 1200 zł (tysiąc dwieście złotych) oraz pomagam graczom którzy mają problemy lub przypominam im komendy, zapoznaje nowicjuszy z zasadami i obsługiwaniem się danego trybu.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że wpłynął bym bardzo pozytywnie na serwer swoim charakterem oraz postawą, poza tym irytują mnie cheaterzy którzy myślą że mogą oszukiwać i ujdzie im to na sucho, jednak wiem że dostęp do możliwości banowania to ogromna odpowiedzialność, nie banowałbym za byle co ale tylko wtedy jeżeli był bym pewny że osoba łamie regulamin. Pozostaje także kwestia wulgaryzmów, kiedy patrze na chat aż oczy mnie szczypią od ilości brzydkich słów dlatego zwracałbym na to uwagę.

Z góry bardzo dziękuje że daliście mi szanse, mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę oraz że dzięki mnie serwer pozostanie jednym z najlepszych z polskich serwerów.
#37
Twój nick na serwerze: lubiekox123

Wiek: 16
Zainteresowania: Lubię grać w gry komputerowe. Bardzo dużo gram w Minecrafta na serwerach, głównie na Minecraftowo. Interesuję się również programowaniem w języku Batch (wiem, że to tylko powłoka Windowsa, ale nie mogę się zdecydować na bardziej rozwinięty język). Potrafię również tworzyć skrypty w pluginie Script. Oczywiście poza komputerem mam swoje zainteresowania. Lubię muzykę, sport i hodowlę zwierząt.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na serwerze Minecraftowo jestem aktywny chyba rok, nie pamiętam dokładnie.
Który tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helper? Nadzorowałbym głównie pvpkirs gdyż najczęściej gram właśnie na tym trybie. Oczywście nie mogę podporządkowywać swoich obowiązków pod siebie! Nadzorowałbym również Creative, bo wiadomo- tam najwięcej graczy, a jak dużo graczy, to też dużo łamania regulaminu. Na PVPkits też bym wbijał. Zresztą starałbym się wbijać na każdy tryb, bo przecież na każdym są gracze. Starałbym się robić to w nieokreślonym czasie, żeby gracze nie wiedzieli kiedy mogą bezkarnie łamać regulamin, a kiedy nie.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak już wcześniej wspomniałem, najwięcej czasu spędzam na trybie Wojownicy vs Potwory 2. Często wbijam również na Creative. Czasem pogrywam na Survivalu, SkyWars, SW+ i VillagerDefense. Gta też regularnie odwiedzam.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do piątku od 30 minut do 3 godzin. W weekendy do sześciu godzin. Nie za wiele mogę włożyć w ten serwer, ale postaram się jak najlepiej wykorzystać ten czas.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl? Tak, pomagałem nowym graczom zacząć przygodę na serwerze. Na Wojownicy vs Potwory 2 mówiłem (a raczej pisałem na czacie [Obrazek: biggrin.gif]) jak zacząć grę, o co tu chodzi, jak zrobić zbroję, itp. Na Creative mówiłem im, jak zakłada się działkę. Upominałem również graczy, którzy reklamowali inne serwery lub wyrażali się nieodpowiednio na czacie. Gdy widziałem gracza, który łamie regulamin, np. Grozi graczom, że ich zbanuje, to od razu zgłaszałem to Naselienowi. Gdy jakiś gracz zaczął się denerwować i przeklinać, to starałem się go uspokoić. Niby niewiele, ale jednak zawsze coś to da [Obrazek: smile.gif]
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Przede wszystkim dlatego, że uwielbiam serwer Minecraftowo. Moje podanie nie znalazło się tutaj dlatego, że mam chrapkę na free VIP'a i fajną rangę. Znalazło się tu dlatego, że chcę coś zrobić na Serwerze.Mam kilka pomysłów na zwiększenie na nim liczby graczy i postaram się je wprowadzić w życie, chociażbym miał za to drogo zapłacić. Bardzo mi smutno, gdy widzę, że na Minecraftowo gra zaledwie 100 osób, a na innych Waszych serwerach nawet ponad 1000. Smutno mi również przez to, że coraz więcej graczy łamie regulamin i nie dba o NAJLEPSZY serwer gry Minecraft na świecie. Coraz częściej zdarzają się reklamy innych serwerów, spamowanie na czacie, zalewanie działek na Creativie oraz nieodpowiednie wyrażanie się na czacie. Gracze nie wstydzą się używać nieodpowiedniego słownictwa nawet wtedy, gdy w grze są 2 helperki. O killaurach i skryptach na bicie z 10 kratek już nie wspomnę. Często też zdarzają się podszywki pod Administrację i zwykli gracze grożą innym, że ich zbanują. Chciałbym pomóc Wam to zmienić. Ale wróćmy do tematu. Lubię pomagać innym. Znam dobrze język polski i zasady ortografii (z dyktand mam same 5+, a z polskiego na koniec roku dostałem ostatnio 6). Jestem łagodny, więc nie wykurzę od razu wszystkich graczy z Serwera, ale gdy trzeba, to potrafię być stanowczy! Znam dobrze komendy, na jednym serwerze jestem technikiem, chociaż nigdy nie będę bardziej wierny innemu serwerowi, niż Minecraftowo. Jestem sprawiedliwy. Umiem rozpoznać cheatera i znam się na plikach Minecrafta. Mam w Administracji znajomości- 1 jula1 zwyklyzaberq, na którego mogę liczyć nawet bardziej, niż na moich przyjaciół w realu. Ogólnie mam dużo cyber-przyjaciół na Serwerze. Jestem do każdego gracza miło nastawiony, więc ciągle kogoś na Serwie poznaję. Mam również, jak każdy, wrogów na serwerze, którzy notorycznie oskarżają mnie od cheaty, których nie śmiałbym na mcsurvi używać. Po prostu kocham Wasz serwer i nie mam zamiaru łamać jego regulaminu. A tych, którzy go łamią, chciałbym pomóc Wam pouczyć.
Aktytowałeś dowolną usługę SMS? Róg Mocy oraz dużo wirtualnych dolarów na II, VIP'a oraz 10000$ na Pvpkits. Razem na serwer wydałem chyba 223 złote. I uwaga, tu nie żartuję: niekiedy nie mogłem spać po nocach, bo wciąż myślałem, jakby wspomóc Serwer.
Dziękuję za przeczytanie podania i proszę o dokładne rozważenie mojej sprawy. Myślę, że jak znajdę się w Ekipie, to wcale nie pożałujecie! Bardzo zależy mi na tym, żebym mógł jeszcze bardziej pomagać Serwerowi. To podanie zacząłem pisać przed świętami i pisałem po troszkę aż do dziś. Mam nadzieję, że docenicie mój wysiłek [Obrazek: smile.gif] Życzę wszystkim rekrutantom szczęścia!
#38
[b]Twój nick na serwerze: jakub0088
[b]Wiek:11 w lipcu 12
[b]Zainteresowania:informatyka,piłka nożna,matematyka,
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3/4 lata
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? chciałbym pilnować/nadzorować tryb anihilacja ale moglbym takiego jaki zostanie mi przydzielony
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja,Pvp Classic
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: no tak z 3-5 godzin w weekendy więcej
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?zgłosiłem 3 cheaterow kupiłem vipy I inne dodatki o lacznej kwocie 200zł
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? myśle że jestem ogarnięty, potrafie określić czy ktoś używa wspomagaczy (cheatów) umiem sprawdzać rangę Posiadam doświadczenie dotyczące gry minecraft oraz pełnienia różnych funkcji na serwerach

to tyle powodzenia innym
Pozdrawiam jakub0088
#39
Twój nick na serwerze: Tharon_PL
Wiek:11
Zainteresowania:informatyka, matematyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:4 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Anihilacja, PvP z kitami, PvP classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja , PvP z kitami, PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4 H w weekendy
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem ogarnięty i umiem sprawdzać
Pozdrawiam Tharon_PL !
#40
[b]Twój nick na serwerze:NDP12345
[b]Wiek: 11 (12 09.04.2017)
[b]Zainteresowania: Minecraft, matematyka, informatyka
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od 03.04.2017
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Na Annihilacji 1, Wojownicy VS Potwory 2
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Annihilacja 1/2
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2 i pół godziny we weekendy 3 godziny i 25 minut
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeszcze nie, ale zamierzam.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ potrafie odróżnić cheatera od zwykłego gracza, jestem osobą mimo wieku dość ogarniętą,
Nie przeklinam, nawet zwracam uwage osobom przeklinającym.
Jestem kreatywny, lecz nie za ładnie buduje ale mam dobry humor.

----- Pamiętaj - SkiLL nie jest cheatem.

Pozdrowienia z Nowego Jorku.

Jeszcze raz pozdrawiam!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości