Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#81
Nick: likron9
Wiek: w październiku 14
Zainteresowania: gry edukacyjne, gry komputerowe, sporty zimowe
Aktywność na serwerze: około 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować: Anichilacja , PVP, RPG
Gdzie chciałbyś otrzymać range Helpera: Anichilacja, PvP
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anichilacja, PvP
Ile dziennie możesz spędzać czasu: na tygodniu 3-4 godziny w weekendy cały dzień
Czy coś zrobiłeś dla Społeczności McSurvi.pl: oczywiście, zgłaszałem osoby które używają nie dozwolonego oprogramowania, pszeklinają, wzywają, naruszają treści religijne.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: jestem osobą kulturalną miłą lubię pomagać innym, umiem równie dobrze sprawdzać osoby pod względem czitów
Proszę o rozważenie mojego podania


Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
#82
Kod:
Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

Twój nick na serwerze: Fistaszkowaa
Wiek:11 (chociaż nie wiem czy z takim wiekiem się dostanę Sad )
Zainteresowania: Lubię grać własnie w takie gry jak Minecraft oraz lubię czytać.
Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: Gram tu ok. 1 roku
Który tryb chciałbys pilnować/nadzorować ? Gdzie chciałbys otrzymać rangę helpera? : creative medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5 godzin
Czy cos do tej pory zrobiłes dla społecznosci McSurvi.pl ? : Nie , ponieważ nie zauważyłam żeby działo się cos złego Smile
Dlaczego własnie Ciebie powinnismy wybrać na to stanowisko? : Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną , karam osoby tylko za złamanie regulaminu oraz innych spraw. Nie jestem osobą , która zaraz rzuci serwer i nie będzie go nadzorować. Ortografię umiem więc chyba nie powinno być żadnego problemu Smile.



Resztę informacji mogę podać na mailu lub prywatnym. Smile Myslę że się spodobałam do zobaczenia! Smile
#83
Twój nick na serwerze: RedQrystal

Wiek: prawie 14
Zainteresowania: Uwielbiam grać w piłkę nożną, siatkówkę i minecrafta. Lubię spacery w słońcu, spotkania z przyjaciółmi i spotkania z moją dziewczyną. Lubię łapać cheaterów. To moja pasja. Na poprzednim serwerze, którym grałem zgłosiłem jakoś koło tysiąca cheaterów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od dzisiaj ponieważ koleżanka zaproponowała mi, abym się zgłosił, ponieważ potrafię rozpoznawać cheaty bardzo szybko i pomogę oczyścić serwer z cheaterów.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP, ponieważ lubię grać na PvP a możliwość banowania cheaterów by była bardzo miłym dodatkiem.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP klasycznym
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Koło 5 lub 6 godzin. Zależy też od dnia, ale to jest tak mniej więcej a w weekendy mogę siedzieć nawet koło 10 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie, ale się na pewno przydam w Administracji, a nawet jak nie zostanę przyjęty to będę pomagał nagrywając cheaterów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem bardzo przyjaznym, pomocnym i przydatnym graczem. Nie wywołuję kłótni, nie przeklinam, nie wyzywam, znam ortografię, lubię grać na PvP więc będę długo tam siedział. Nawet w nocy mogę się przydać, ale to tylko w weekendy. 
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie, a na pewno nie pożałujecie. Pozdrawiam RedQrystal
#84
Twój nick na serwerze: moinox
Wiek: 13 lat
Zainteresowania:Lubię grać w piłkę nożną oraz w minecrafta na trybie PvP
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Hm cieżko powiedzieć bo grałem już dużo razy u was na serwerze ale zrobiłem sobie przerwę ponieważ za dużo było cheaterów.Gram od grudnia na waszym serwerze
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Na PvP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czas: PvP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2 do 4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ zauważyłem sporą liczbe cheaterów oraz wulgaryzmów na chacie i chciałbym temu zapobiedz aby się miło i fajnie spędzało czas na serwerze
#85
Twój nick na serwerze: XxSpeedManxX
Wiek: 12 lat od 2 miesięcy.
Zainteresowania: Gry, muzyka ( chodzę do 4 klasy szkoły muzycznej )
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Trudno powiedzieć - od prawie 2 lat, ale nie na tym koncie. Kiedyś cheatowałem i robiłem multikonta. Teraz używam jednego, stałego, czystego konta.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Na anihilacji ( wojownicy dusz )
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja ( wojownicy dusz )
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4 - 6 godzin. Ewentualnie trochę mniej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kiedyś zgłaszałem reklamujących, lub klnących graczy. Teraz bardziej zajmuję się grą.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Staram się być jak najmilszy dla całej społeczności serwera. Gdybym dostał tą rangę, zajął bym się głównie pilnowaniem porządku ( Kultura, Cheaty ). Bardzo często widuję graczy z cheatami, których wręcz trzeba sprawdzić, lecz administracja tego nie robi. Bardzo lubię ten serwer, i jest to jedyny serwer, na którym jestem stale ( gram tylko czasem na ewentualnych serwerach survival z gildiami ). Jestem tutaj na tyle wciągnięty, że kupiłem 4 itemy stałe przez sms, oczywiście na moim ulubionym trybie.

Pozdrawiam, Oskar Chowaniec
#86
Twój nick na serwerze: ddc
Wiek: 12,5
Zainteresowania: gry piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? anihilacja1 i pvp clasic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-4
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? kupilem se all boskie vipy dużo razy kase sms
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

sr ze niedokonczylem ostatniego poprostu niezaóważyłem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrac na to stanowisko: Wiem niejestem za kulturalny poprostu lubie sie zaczynać w graczy dlaczego mnie??? dlatego że wiem ogarniam cheaty wiem jak je rozpoznac wiem jak dokladnie sprawdzac co gdzie jak i nieraz cheatowalem i wiem co to cheaty
skrypty macro tez wiem co to jest skrypty inaczej kratki bicie z 6 powyżej kratek macro clicker dodaje dodatkowe hedy mieczem XD
#87
1)Twój nick na serwerze:CiemnaMasa
2)Wiek:12LAT
3)Zainteresowania: gry piłka nożna
4)Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2 I PUŁ LATA
5)Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?INHALACJ
6)Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja1
7)Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4-6GODZIN
8)Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? NARAZIE NIE
9)Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
BO GRAM DŁUGO I CZĘSTO WIDZĘ CZITEROW I PRUBUJE ZGŁASZAC A NA INHALACJ JEST DUŻO CZASAMI CZITEROW

1)Twój nick na serwerze:CiemnaMasa
2)Wiek:12LAT
3)Zainteresowania: gry piłka nożna
4)Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2 I PUŁ LATA
5)Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?INHALACJ
6)Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja1
7)Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4-6GODZIN
8)Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? NARAZIE NIE
9)Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
BO GRAM DŁUGO I CZĘSTO WIDZĘ CZITEROW I PRUBUJE ZGŁASZAC A NA INHALACJ JEST DUŻO CZASAMI CZITEROW
#88
Twój nick na serwerze:Majkblov1337
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiek:14
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zainteresowania:Interesuje się informatykom oraz grami strategicznymi oraz gram w Gry komputerowe:Cs-Go. WOT. mc
i od niedawana w gry na rodbloxsie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od Długosz czasu ale tak ok. 1roku ale wiela razy zmieniałem konta
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Na Pvp Classik oraz na Easy Jail
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:na pvp classik
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 2 godzin do 5 godzin a w wolne będę poświęcał 2 razy tyle.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?tak, starałem się szukać cziterów
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ jestem osobą odpowiedzialny i uprzejmą
oraz umiem sprawdzać cziterów ponieważ sam kiedyś grywałem na czitach a także potrafię wiele komend.


--------------------------------Pozdrawiam oraz mam nadzieje że się dostane-------------------------------------------
#89
Mój nick na serwie to
-pankoxik1213

Wiek
-14 lat

Zainteresowania
minecraft,cs-go,unturned,nagrywanie na yt i UNCHARTED

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze
-od od 2-3 lat ale wcześniej miałem inne konto

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-Skyblock -Waterblock

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu?
-Skyblock -Waterblock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
-3-5 god.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-starałem się pomóc graczom i szukałem cheaterów

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-Jestem ogarnięty i lubie pomagać ludziom
#90
 ▄ █ Twój nick na serwerze:  ▄
Marcel555444

 Wiek: 
14 Lat.


✧ Zainteresowania: 
Informatyka, gry komputerowe, Sport.

 Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
ponad 2 Lata.

 Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Pvp kits lub Creative.


 Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Pvp kits, Creative.


 Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
 Dużo, w weekendy siedzę całymi dniami a w tygodniu po 5-6 godz.


 Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 
Zgłaszałem graczy łamiących regulamin.


 ✧ Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Jestem starym graczem, obecnie miałem małą przerwę od długiego grania lecz już wróciłem, posiadam doświadczenie, znam się na cheatach ( rozpoznawanie ich ), jestem w stanie siedzieć i pilnować serwera bardzo dużo czasu. Jeżeli bym się dostał wykonywałbym swoje obowiązki jak najlepiej.
Dziękuję ci za przeczytanie mojego podania! Smile mam nadzieję, że ci się spodobało.
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości