Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#71
Twój nick na serwerze: lordklocek
Wiek: W lipcu 16
Zainteresowania: Gry, Turystyka, Wielbiciel zwierząt
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Wojownicy vs Potwory 2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy vs Potwory 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 3 do 7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Bardzo dużo zgłaszałem graczy łamiących regulamin na kit pvp (głównie cheaterów) oraz zgłaszałem błędy na trybie Wojownicy vs Potwory 2 m.in. - http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Wojownicy-vs-Potwory-2
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ myślę że przydałby się ktoś na tryb W vs P 2, z uwagi na fakt iż, zwykle żadnego z moderatorów tam nie ma, a niektórzy cheatują (nawet vipy) oraz wzajemnie się obrażają a pewna ilość graczy ciągle pyta jak grać na tym trybie itd... Mam zamiar pomagać wszystkim i karać tych co łamią regulamin za wszelką cenę bo po prostu mnie to denerwuje gdy widzę codziennie jak ktoś się obraża lub cheatuje.
#72
Twój nick na serwerze: dawi1203

Wiek: 15 lat

Zainteresowania: Informatyka i medycyna

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: zacząłem grać dawno dokładnej daty nie pamiętam ale około 2 lata Smile

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Chciałbym pilnować tryb Wojownicy dusz bo nie będę ukrywał tylko tam gram

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Z pewnością Wojownicy dusz ^^

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 1h do nawet 4h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem osoby które łamały regulamin

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą której można zaufać w 100% wypełniam swoje obowiązki tak jak trzeba
Z powodu mojego nadciśnienia nauczyłem się panować nad emocjami co spowodowało że trudno mnie wyprowadzić z równowagi
Na ts3 nie zaglądam za często bo nie mam po co
mam teraz wiele wolnego czasu i chciałbym poświęcić to na rozwój serwera
nie używam wulgaryzmów
Niestety mam dysortografię więc czasami zdarza mi się napisać coś z błędem Sad
Lubię się integrować z graczami
I więcej nie wiem co napisać xDD

Pozdrawiam Dawidek ;*
xDD
#73
Twój nick na serwerze:
*FlafuG

Wiek:
*14 lat

Zainteresowania:
*Ogólnie sporty, ale chcę zostać informatykiem

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
*Gram ok. 2-3 lata ale miałem przerwę około 1 roku.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
*Sky wars classic oraz pvp classic

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
*Sky wars classic i pvp classic.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
* na serwerze mogę codziennie spędzać5-6 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
*Kiedyś na starym koncie jak ktoś mnie pamięta zgłosiłem sporo cheaterów oraz graczy za wulgaryzmy i reklamy.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
* Ponieważ jestem osobą godną zaufania, nie banuje zawsze od razu jeśli nie mam wystarczająco dowodów to proszę o skype lub ts i sprawdzam. Gracze mnie raczej szanują jeszcze nigdy nie posiadałem cheatów oraz umiem dobrze sprawdzać. Dużo pomagam na serwerze innym graczom lecz nie zgłaszam cheaterów tutaj tylko zapisuje nicki cheaterów na kartce i jeśli jest admin na serwerze podaje nick i admin sprawdza następnie banuje, pewnie spytacie czemu nie zgłaszam na forum, ponieważ nie mogę posiadać żadnego programu do nagrywania ich. Na serwerze jestem często szczególnie jak już mówiłem na sw classic lub pvp classic czasem wejdę na Freebuild ale to rzadko. Ogarniam 2/3 komend ale to raczej jeszcze się ogarnie i miałem swoje własne serwery.

Pozdrawiam ekipe FlafuG.

#74
Twój nick na serwerze: MajkeleleSTFU
[b]wiek: 17[/b]
[b][b]zainteresowania: Gry komputerowe, piłka nożna, dziewczyny Big Grin [/b][/b]
[b][b][b]od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:  Z kilka lat temu grałem baaardzo dużo na waszym serwerze byłem aktywny głównie na Survival Games oraz Skywars oraz miałem przegrane 2 tys godzin teraz po przerwie jestem aktywny od kilku dni, spędzam teraz w mc po 6h dziennie
[b]który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Skywars
tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie Skywars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 6-7 h
czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jedynie uciszam graczy którzy używają wulgaryzmów na serwerze jeśli to nie działa zgłaszam ich do administracji
dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem bardzo aktywnym graczem, pilnuje porządku oraz jestem osobą kulturalną, trudno jest mnie zdenerwować a jeśli się to stanie mam na to sposoby Smile Bardzo łatwo znajduje wspólny kontakt z osobą oraz łatwo zawieram nowe znajomości.


Dziękuje oraz pozdrawiam całą administracje Smile
[/b][/b][/b][/b]
#75
Twój nick na serwerze: wiktorelex
Wiek:11 lat
Zainteresowania: Programowanie, pisanie skryptów (nie tych na 6 kratek itp tylko) do pluginu Skript
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie wiem Wink około 1.5 roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej? Jest ich dużo... Ale wybrałbym FreeBuild Wink
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najbardziej lubię, i najwięcej czasu spędzam na FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nie wiem tak około 3 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, Zgłaszałem cheaterów oraz zgłaszałem graczy którzy nadużywali wulgaryzmów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem miły, inteligentyny, kultularny (nie licząc kilku głupstw za które zostałem zbanowany...) znam duzo komend i bardzo chcę pomagać w rozwijaniu się sieci serwerów McSurvi
Post 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200
#76
Twój Nick na serwerze: Michas96.

Wiek: 13 lat.

Zainteresowania: Interesuje się językami obcymi, matematyką oraz językiem polskim Smile.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Na koncie SkalienPL grałem ok. rok lecz zapomniałem hasła do tego konta więc stworzyłem nowe. Gram na nim może z 2 miesiące Smile.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Wybieram tryb CREATIVE!

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Smile


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ze względu, że nie mam problemów z nauką na serwerze mogę spędzić od  2h - 5h. Warto przecież korzystać ze świeżego powietrza, oraz pogody jeśli oczywiście jest Smile.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Osoby wulgarne starałem się uspokoić, pomagałem wielu graczom w różnych problemach np. zakup rang itd. Zamierzam kontynuować te czynności nawet gdy moje podanie nie zostanie przyjęte. Warto być kulturalnym oraz uprzejmym Smile!

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Troszeczkę się tutaj rozpiszę. Jak już mówiłem jestem 13 letnim chłopcem o imieniu Michał. Dla wielu 13-sto latki to osoby nieogarnięte. Może tak jest, lecz w moim przypadku nie. Posiadam swój własny honor. Jeśli chodzi o życie realne BARDZO DOBRZE się uczę. W swoim życiu otrzymałem 4 stypendia za osiągnięcia naukowe. Moją najgorszą oceną roczną/semestralną była 4 z matematyki, lecz gdy polubiłem ten przedmiot mam 5. Naprawdę matematyka jest super przedmiotem, tylko trzeba mieć chęci, bo dla wielu matematyka jest okropna. Najlepiej idzie mi z językiem polskim. Moja oceną semestralną na ten moment jest ocena celująca. Byłem na konkursach z języka polskiego, lecz to nie koniec. Lubie też Historię, byłem na 1 konkursie z Historii z wiedzy o Joannie Schaffgotsch. Jak już mówiłem jestem bardzo ogarniętym dzieciakiem. Teraz może trochę z życia poza-realnego. Otóż gram głównie w Minecraft'a gdy mam czas. Byłem na kilku serwerach Helperem / Moderatorem / Adminem. Ogarniam komendy typu WorldEdit. Banuje z rozwagą gdy jest to naprawdę potrzebne. Mute'uje gdy nastanie jakaś przykra sytuacja typu wyzywanie się na chacie itd. Oczywiście zawsze daje krótkie ostrzeżenia Smile. Informatyka nie jest dla mnie obca, bardzo często korzystam z komputera, próbuje nowych rzeczy itd. Gdy otrzymam range HELPER gwarantuję, że ze serwera znikną cheaterzy, "kozaki w necie" i innych osób łamiących regulamin. Wspomnieliście wczesniej o rożnych przywilejach itd. Nazwijmy to wynagrodzeniem. Ja tego nie potrzebuje, nie muszę awansować. Zależy mi tylko na dobru graczy oraz serwera. Sądzę że tyle wystarczy.

Chciałbym jeszcze nadmienić, że gdyby moje podanie zostało przyjęte proszę o kontakt na:
Skype : skalieneqpl
Facebook'u: https://www.facebook.com/profile.php (Jeśli masz zamiar wejść na mój profil osobo przypadkowa, wypisywać różne bzdury itd, to sobie daruj :3)
Lub po prostu w grze : Mój nick to Michas96 jak już wyżej napisałem.

SERDECZNIE POZDRAWIAM! Angel
#77
Heart 
Twój nick na serwerze:
Gamer_Bartox

Wiek:
16

Zainteresowania:Informatyka: związana z grafiką  , Sport: Piłka ręczna
[b]związana z grafiką  , Sport: Piłka ręczna

[/b]
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
[b]się już z serwerem 2 lata

[/b]
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
wojownicy dusz

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
kit pvp

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Ponad 7 Godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl:
Co to było aaaa dobra zgłosiłem pre nie grzecznych graczy Nali <3

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ  Jestem doświadczonym graczem, spędzam na serwerze dużo czasu, 

aktywnie udzielam się w życie serwera, Bardzo sobie cenię uczciwość w grze i granie fair play.

Staram się nie popełniać błędów ortograficznych. Cheaterów, których widzę na arenach bardzo często zgłaszam. 

Każdy jest dla mnie równy nikogo nie faworyzuje. Znam podstawowe komendy Helpera. Znam taryfikator kar. 

Na koniec chciałabym napisać tylko tyle, że mam dobry kontakt z innymi


#78
Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !








Kod:
[b]Twój nick na serwerze:panzielonka
[b]Wiek:13
[b]Zainteresowania:piłka nożna, gry komputerowe
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około 2 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? pvp classic
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Easy Jail, Pvp classic
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w tygodniu 1,30-2 godziny, dni wolne i weekendy około 3 godzin.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem Cheaterów na helpop'ie
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Na serwerze Pvp Classic prawie nigdy nie ma ekipy mcsurvi a tam jest najwięcej cheaterów. Nie zabardzo znam
komendy. Mam nadzieje że mnie wybierzecie.
#79
1.Twój Nick Na Serwerze:
eloelo3243
2.Wiek:
mam 12 lat
3.Granie w gry,nagrywam tez na yt .
4.Od Kiedy Jesteś Aktywny Na Naszym Serwerze:
gdzieś od 1,5 roku (tego nie zobaczycie bo gralem na 1 koncie pote o nim zapomnielem i stworzylem to i teraz uzywam tylko tego)
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
na creative
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
najwięcej czasu spędzam na creative
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
max 2 godziny zazwyczaj 1 więcej czasu 3-5
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
jeśli widziałem że ktos rekomenduje inny serwer to starałem sie napisać do kogos z administraci
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Nie oszukuje ludzi,nie przeklinam na czacie pomógł bym na serwerze zawsze bym ostrzegł kogoś żeby naprzykład nie przeklinał.
Starał bym sie jak najczęsciej wchodzić na serwer. (nie umiem pisac takich wypowiedzi)
#80
Twój nick na serwerze: Fistjaszek
Wiek: 13
Zainteresowania: piłka nożna, informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na tym nicku kilka dni na nicku joki00 może z rok
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Byłyby to wszystkie tryby
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Jest to tryb pvp clasic oraz ahilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni wolne ok 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staralem sie opamiętywać graczy na chacie oraz pilnować aby nie przeklinali
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem miły,mam dobra ortografię.Miałbym możliwośc banowania graczy łamiących regulamin
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b] Na wszystkich trybach,a jesli mam wybrac 1 to pvp clasic





POZDRAWIAM!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości