Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#61
Twój nick na serwerze: Mój pseudonim w grze to Barnabas_Wielki
Wiek: Mam skończone 18 lat (31.10.1998)
Zainteresowania: Interesuję się grafiką, ogrodnictwem, firmą Nintendo i jej produktami, grami komputerowymi oraz obszerną tematyką elektryki i elektroniki (uczęszczam do szkoły ukierunkowanej  na nauczanie o elektryce. Jestem uczniem trzeciego roku na kierunku Technik Elektryk. Mam za sobą egzamin zawodowy E.7 "Montaż i Konserwacja Maszyn i Urządzeń Elektrycznych" zdany na 83% z części teoretycznej i 100% z części praktycznej).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Moje najstarsze zrzuty ekranu z waszego serwera pochodzą z dnia 29 czerwca 2015 roku z trybu Anihilacja. Zarejestrowanym użytkownikiem jestem od dokładnie 7 stycznia 2015 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Bardzo chciałbym sprawować pieczę nad trybem SkyWars n00b. Obecni moderatorzy są wg. mnie rzadko obecni. Spora część graczy ma problem z ludźmi używającymi zabronionych modyfikacji i launcherów do zdobycia przewagi nad innymi użytkownikami. Blokowanie takich osób jest dobrym wyjściem ale uważam, że pozbywanie się tego typu uprzykrzeń na bieżąco jest lepsze. Istnieje też problem błędów spowodowanych niedoskonałością oprogramowania (czasami mapy ulegają uszkodzeniu). Bardzo chciałbym uczestniczyć w procesie zażegnywania tego typu sytuacji.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na dzień dzisiejszy maksimum czasy spędzonego na waszym serwerze poświęcam trybowi SkyWars n00b (systematycznie staram się na nim grać od lutego 2017 roku. Wcześniej grałem w SkyWars Classic). Jeszcze jakiś czas temu większość mojego planu dnia zajmował tryb Anihilacja.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zgodnie z planem lekcyjnym ustalonym przez radę organizującą go w mojej placówce najmniejsza możliwa ilość czasu, którą mogę spędzić jest jedna godzina, ale z reguły średni czas który mógłbym poświęcić tej pracy może wynieść od 2 do nawet 5 godzin (ale nie muszę się ograniczać).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 
Przez ostatnie miesiące grając na trybie SkyWars n00b często natrafiałem na problemy w zakresie łamania zasad regulaminu, tj. używania słów i zwrotów niecenzuralnych, oszustw z zastosowaniem zabronionego przez regulamin serwera oprogramowania wspomagającego graczy. Doświadczyłem również błędów związanych z programami zainstalowanym na serwerze.
Starałem się w miarę możliwości przypominać ludziom o zakazie używania wyżej wspomnianych zwrotów, oczywiście z różnym skutkiem.
Mając na uwadze, że gracz używający programów znacznie zwiększających szansę na wygraną (tz. Cheater) może zostać zablokowany ale w pewnym okresie czasu. Mimo to starałem się uprzykrzyć mu życie wraz z zastępem wspomagających mnie znajomych. Staraliśmy się nie dopuścić do wygrania przez niego mapy kosztem utraty naszych własnych punktów i zszarganych nerwów.
W momentach gdy serwer ulegał uszkodzeniu (tj. mapa gry nie wczytywała się w całości i gracze automatycznie przegrywali przed rozpoczęciem się gry gdy do niej dołączali) starałem się mobilizować ludzi do odczekania wystarczającej ilości czasu, który pozwoli mapie się rozpocząć bez kompletu graczy i jednocześnie puści błąd w niepamięć do następnego razu.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Wiele czasu spędziłem z przyjaciółmi przy aranżowaniu własnego serwera Minecraft. Gram w niego od 2012 roku i znam się na nim bardzo dobrze. Mam doświadczenie w byciu moderatorem gdyż przez krótki okres czasu pracowałem z administracją serwera "Majkrafci.pl". Z moim doświadczenie bardzo dobrze potrafię wykryć graczy, którzy nie stosują się do regulaminu określonego przez administrację. Jestem skrupulatny i lubię egzekwować prawo za wszelką cenę.
Mam spore doświadczenie w prowadzeniu grupy uzyskane po rocznej praktyce w "Plemiona", przeglądarkową grę strategiczną nastawioną na rozbudowę drużyn złożonych z maksymalnie 100 realnych osób. Byłem współ przywódcą takiej drużyny. Była bardzo wysoko postawiona w rankingu światowym (10 miejsce).  
Spędzam też na waszym serwerze dużo czasu i widzę, że tryb SkyWars n00b jest, moim zdaniem nieco zapomniany i brakuje w nim powiewu świeżości, który mogą zapewnić nowi współpracownicy z kreatywnym umysłem, doświadczeniem i pomysłem.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Czekam i pozdrawiam całą administrację, Barnabas III Wielki.
#62
(01-04-2017, 07:41 PM)Piotrovsky napisał(a):
Kod:
[b]Snivex
[b]Wiek:13Lat
[b]Zainteresowania:Piłka Nożna <3 Informatyka Pływanie
[b]Od 3lat
[b]PVP CLASSIC,Anhilacja Ale moge prowadzić jaki kolwiek
[b]Zdecydowanie jest to anhilacja czasami pykam też na PVP classi kiedyś grałem na FREE BUILD , SKYBLOCK , SURVIVAL
[b]Na tygodniu od 3 godzin a w weekendy dużo dłużej
[b]Staram się zgłaszać cheterów i wiem że nie jestesm adminem ale upominam ludzi za Wulgaryzmy
[b]Hmm dlaczego dobre pytanie myślę że się namnie nie zwiedziecie mam dużo wolnego czasu na gre na serwerze i objecałem
sb że nie przepuszcze cheatera a wsumie takie sprawdzanie sprawia mi przyjemność doświadczyłem tego na takim jednym hc
który upadł grało tam około 40 ludzi
#63
mój nick na serwerze to: KARKAKUS_679. Cool
Mam 12 lat, zaraz kończę 13, za miesiąc.
zainteresowania: piłka nożna, basen, siatkówka, tenis, koszykówka, rower, rolki, informatyka i pirotechnika Smile
Od kiedy jestem aktywny na serwerze? Już gram ponad  2 lata, więc można powiedzieć że 2 i pół ;d
Chciałbym pilnować: WaterBlock i Super SkyWars'y.
Dużo czasu spędzam na: PVP kit, WaterBlock, GTA i Super SkyWars'y.
Mogę spędzać czasu na serwerze około godzinę/dwie .
Zgłaszałem graczy, którzy łamią regulamin RedAsowi. Angel
Dlaczego ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem osobą kulturalną, ale zdarza mi się czasami obrazić kogoś, który mnie nie szanuje.
Umiem odróżnić kogoś kto ma cheaty, a kto nie ma. Znam się na cheatach, ponieważ mam kolegę, który używa wspomagaczy. Znam się na komendach.
Tylko jest jeden mały u mnie problem, jestem troszeczkę słaby z ortografii, ale też je trochę ogarniam Tongue
#64
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b] Luceq
[b]Wiek:[/b] 17
[b]Zainteresowania:[/b] Pilka nozna, jestem bramkarzem.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]1 miesiac
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b] Survival
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b] Survival
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]3-4 godzinki
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b] No, czasami pomagalem np. gdzie mozna  znalezc to i to.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b] Dlatego ze umiem sprawdzac, lubię ten serwer, jestem wyrozumialą osobą, nie latwo mnie wkurzyc :>.
#65
Twój Nick na serwerze:
Av3rage
Wiek:
18
Zainteresowania:Gry różne np.Minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na tym serwerze: od niedawna naprawdę jestem nowy ale naprawdę jestem ogarnięty w komendach sprawdzaniu
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Creative i także Best RPG i jeszcze przyokazji jak można jesteszcze GTA dlatego że na niektórych trybach
inaczej mówiąc na Creative przeklinają przezywają się kłócą się
Gdzie chciałbyś dostać rangę Helper?:Creative Best RPG i także Gta
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasy:Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: różnie bo jeszcze natura i praca
Czy coś do tej pory zrobiłem dla społeczności serwera Mc.Survi.pl? Przykro mi ale chwilowo nie ale piszę komu Zzrobić wille np.dla tych co nic nie mają
- na działce robie to z własnej woli.
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem bardzo ogarnięty potrafię sprawdzać bardzo rozumiem komendy i za
-robienie zakazanych rzeczy np.Klubu GO GO odrazu wyczyszczam działkę i banuję.
#66
Twój nick na serwerze: _Maciek_1337_
Wiek: 13,5 rocznikowo 14
Zainteresowania: Motoryzacja, informatyka, Sport (Piłka nożna)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od około 1 roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Water Block, Pvp classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Water Block, Pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2-5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Kupywałem vipy, zgłaszam jak ktos cos brzydkiego powie/obrazi, Oraz też zgłaszam błędy, lub cos dodania na tryb.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mysle, że jestem odpowiedzialny, bym banował cheaterów,Graczy którzy używają wulgaryzmów, oraz bym naprawiał bugi i pomagał gracza.
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#67
Twój nick na serwerze:_FoxythePirate_
Wiek:12
Zainteresowania:Granie w MInecraft na serwerze McSurvi.pl xD
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od 2013roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:Creative1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:5-10 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Niestety Nie Sad((((((((
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Nie wiem dlaczego ale bycie chociaż junior moderatorem na serwerze McSurvipl było i jest do tej pory jest moim wielkim marzeniem!
#68
Twój nick na serwerze: A_to_the
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Czytanie książek, granie w siatkówkę i piłkę nożną
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od miesiąca
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Real life
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Real life i Sky Wars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-4 godziny, w co drugi weekend nawet całą noc
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagam nowym osoba na serwerze
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Ponieważ jestem pomocna, mam dobre kontakty z innymi, odnoszę się z szacunkiem do  innych graczy
#69
Twój nick na serwerze:_Robcio2000_
Wiek:14
Zainteresowania:Piłka nożna gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:4miesiące
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:7-3 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?zgłaszam na helpopie osoby z nidozwolonym oprogramowaniem zgłaszam toksyczne osoby
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?znam komendy jestem długo na serwie pomagam ludziom jestem spokojny potrafię rozmawiać z innymi nie jestem toksyczny
#70
Rekrutacja



1.Nick: Serx1

2.Wiek: 15 lat

4.Zainteresowania: Ogólnie interesuję się szkołą także sportem no i oczywiście Minecraftem i innymi grami.

5.Aktywność na serwerze: Aktywny jestem od 3 lat kiedy właścicielem serwera był jeszcze Michał.

6.Który tryb chciałbym pilnować: Z pewnością Water Block gram na nim od 2 lat.
7.Ile mogę spędzać czasu na serwerze: Od 9 do 10 godzin w weekendy krócej 
8.Co zrobiłem dla społeczności serwera: Owszem zgłaszam osoby które łamią regulamin używają wulgaryzmów i niedozwolonych modyfikacji nie zgłaszam tych problemów jednak bezpośrednio na forum jednak na skype  moderatorom (jednak na forum także)
9.Dlaczego właśnie ja:   Heart Myślę że się nadaję mam duży staż i bardzo dobrze nawiązuję kontakt nigdy nie byłem banowany jednak zmieniałem nicki z innych powodów bardzo dobrze dogaduję się z graczami McSurwi.Pl oraz Administracją umiem odróżnić cheatera od zwykłego gracza nigdy nie nadużywam władzy kiedyś pełniłem podobną funkcję byłem jr.moderatorem jestem kreatywny jednak nie umiem za bardzo budować mam dobre plany i pomysły jak usprawnić serwer nigdy nie oszukuję i można mi zaufać oraz znam komendy Admina i moderatora Heart



Heart Pozdrawiam całą ekipę McSurwi.Pl  Heart

        Angel      Serx1  Angel


Angel Kliknij tego pięknego DIAMENCIKA Heart  to nic nie kosztuję Angel
                


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości