Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#51
Twój nick na serwerze:Djzygus Cool  Cool
Wiek:17
Zainteresowania:PaintBall, YouTube, Motocykle, Dj, Nala Cool
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od Listopada 2016r
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:EasyHc
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:EasyHc
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4h-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Zgłaszałem nie uczciwych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Będę spędzał dużo czasu na serwerze miałem kilka własnych serverów wiec trochę ogarniam Promocję server na swoim YouTube i na ts Big Grin  Big Grin  
#52
Twój nick na serwerze: XxGamesxX
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Granie w gry takie jak: Minecraft , Roblox i League of Legends
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Mniej więcej półtorej roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Wojownicy dusz , Pvp Classic i Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy dusz
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 5 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupiłem Miecz Dusz, Boski Róg Mocy, Vortex, Łuk Zagłady, Różdżkę Błogosławieństwa i 2 lub 3 razy Vipa
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myśle, że bymbył dobrym Helperem, ponieważ:
-Robiłem ss (Wulgaryzmów) i wysyłałem je do Administratorów Serwera
-Jestem rozsądny i sprawiedliwy
-Zglaszałem Cheaterów
-Znam dużo komend Administratorskich
-Byłem już kilka razy Helperem na innych Serwerach i dobrze wykonywałem moją prace

Dziękuje Gorąco Za Przeczytanie Mojej Prośby!

Pozdrawiam Całą Ekipę mcsurvi Zwłaszcza Nalaga , Nystke , Luge i Czaka
                                                                                                                                                                                           XxGamesxX
#53
Twój nick na serwerze:EliTarny_66
Wiek:13
Zainteresowania:Historia, oraz pływanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Nie jestem w stanie napisać czy na pewno, ale około 2 miesiące
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Starałbym się nadzorować wszystkie tryby, lecz najczęściej to pvp kits oraz survival Wink
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:W dni robocze 2-3 godziny, a w weekendy 4-5 a może i więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Nie zdarzyło mi się, lecz zgłosiłem jednego czitera 1julia1
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ jestem zaufaną osobą, pracowitą, oraz aktywną, lubię pracować w ekipie, ponieważ sprawia mi to przyjemność

Dziękuję za przeczytanie mojego podania, mam nadzieję, że zostanie rozpatrzone pozytywnie Wink
#54
Twój nick na serwerze: _Milox_

Wiek: 15 ( 23 kwietnia 16)

Zainteresowania: informatyka (robienie np grafik w gimpie a także zwykłe pykanie w minecrafta)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: aktywny codziennie od 4 miesięcy

Który tryb chciałbyś pilnować? Gdzie chciałbyś otrzymać range Helpera ?: Real life

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Real life

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od poniedziałku do piątku od 3 do 4 godzin w soboty i niedziele od 6 do 8 godzin dziennie

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomoc na trybie real life początkującym graczom w postaci pokazywania co gdzie i jak

Dlaczego własnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Codzienna pomoc graczom na real life tak jak pisałem wyżej.

Pozdrawiam _Milox_ Smile
#55
Kod:
[b]Twój nick na serwerzeTongueLDarksidePL
[b]Wiek:13
[b]Zainteresowania:Gry na komputerze np. minecraft, cs go
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od półroku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na wd
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: na wd
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 4 do 6 godz.
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: kupiłem boskie na wd 3 boskie i czasami XxGamesxX kupywałem vipa
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Bo na innych serwerach banuje cheackerów
#56
Twój nick na serwerze: Al_Bashirr
Wiek: 18
Zainteresowania: Kowalstwo, Programowanie, Bazy Danych, czasem wykuwam pół noże z meteorytów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jakieś 2 lata temu sporo było mnie widać na Anihilacji, później była całkiem długa przerwa. Od początku tego roku nagminnie przesiaduje na skywars n00b, czy classic.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najlepiej na skywars n00b.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: No po prostu skywars n00b.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od dnia, czasem kiedy wracam z placówki edukacyjnej o godzinie 20, czyli tak ze 2h w najgorszym przypadku, ale nie ograniczam się jeśli jest jakaś potrzeba, a zwłaszcza dobra ekipa.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety ale nie raz zdarzało się, że NIE było żadnego admina, czy moderatora na serwerze, gdy bugowały się mapy, a horda graczy nie była w stanie poczekać, aż mapa się rozpocznie, blokując przy tym mapę. Wówczas starałem się ich zatrzymać, prośbami i prywatnymi wiadomościami, oczywiście z sukcesem. Jak trzeba coś komuś wytłumaczyć służę pomocą. 


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem młodym, prężnie rozwijającym się kowalem. Każdy dzień musi być dla mnie ambitnie wykorzystany, by można go uznać jako udany. Mógłbym pomóc przy zarządzaniu stroną jak i forum, ze względu na pewne doświadczenie z językami html, php, java.script. Również od czasu do czasu konfiguruje mój lokalny serwer minecraft, dodając do niego coraz to nowsze pluginy. 
Uważam, że nadeszła chwila kiedy to ktoś powinien na poważnie zająć się serwerem skywars n00b. Odnoszę wrażenie, że został on odsunięty na drugi plan. Rozprzestrzeniła się tam zaraza typu Huzuni. Trzeba się jej pozbyć. Nie wiem jak Wy, ale mój topór jest już na to przygotowany. (Można by się nim golić, ale broda prawdziwego mężczyzny powinna mieć oddzielną kochankę, a swoich wrogów dusić swą gęstością)
#57
Nick: RainPoof


Wiek: 15 lat


Zainteresowania: Granie w gry takie jak Minecraft Robobloks i League Of Legends zajmuję się sportem


Od kiedy gram na McSurvi: Na tym nicku od kilku miesięcy ale na innych grałem już dwa lata


Tryb który chciałabym nadzorować: Water Blok


Najwięcej czasu spędzam na: Water Blok

Ile czasu mogę spędzać na serwerze: od 8 do 10 godzin w weekendy Godzinne dłużej


Co zrobiłem dla społeczności McSurwi: Staram się zgłaszać ludzi łamiących regulamin. Czasami pomagam innym graczom którzy mają z czymś problem.
Dlaczego właśnie ja:
-Umiem odróżnić cheatera od zwykłego gracza
-Jestem kreatywny ale nie umiem Za bardzo budować (Myślę że to nie problem)
- Nigdy jeszcze nie używałem cheatów ani wulgaryzmów na serwerze (ani na innych serwerach)
-Zgłaszam do administracji cheaterów oraz osoby które krytykują administrację lub serwer
Myślę że nadał bym się na tą rangę byłem już na innych serwerach jr.moderatorem jednak miałem roczną przerwę od minecrafta i zrezygnowałem pełniłem tą funkcje pół roku
Dziękuję za rozpatrzenie mojej Kandydatury pozdrawiam administrację oraz graczy <3 <3 <3 :* :* :* :*
#58
Twój nick na serwerze: PolskiCiasteq
Wiek:11
Zainteresowania:Komputer,Koszykówka,historia
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od roku 2012/2013
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:Anichlacja 1/Anichlacja 2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anichlacja 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:1,5 godz w weekendy cały dzien
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Zakupiłem kilka razy vipa mam boskie na Anichlacji
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Pomagam graczą złgaszałem cheaterów na ts3 i na forum bardzo dobrze znam serwerSmile


Napisane za pomocą pióra z orła
#59
- Metthew_J
-15 Lat
- Budowanie
- Na serwerze jestem jakieś 4 lata , niestety pod rużnymi
nickami z powodu kradzieży kont
-Najwięcej osób nieprzestrzegających regulaminu jest
na creative 1 i tam chciałbym być
-Najwięcej czasu spędzam na cr1
-Gram około dwóch do trzech godzin
-Czasami ludzie dodają mnie do działek żeby im coś
zbudować ale nie biorę nic w zamian
osoby na których działkach byłem dodanych
a np. zostały zalane dodaje i pozwalam budować
na swojej.
-Bo często nie ma osoby która by pomogła nowym
na serwerze . A ja mam czas i chęci.
#60
Maximix123.
12.
Nie mam zainteresowany.
9 miesiecy
Real Life i Sky Warsy

Real Life

5 godzin

nic

ponieważ chce żeby ten server był uczciwy i bez hackerów


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości