Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#41
Twój nick na serwerze:krylion456
Wiek:15
Zainteresowania:historia gry komputerowe japońska sztuka walki Smile znam pluginy dobrze mam zamiar iść do szkoły dla mechaników Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od ponad4 lat (miałem inne konta)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?survival najlepiej pilnowałbym tam gdzie jest dużo graczy co mają np huzuni wursta wulgarnie obrażają między innymi obraza serwera obraza adminów oraz obraza rodziców nie toleruję tego co gracze wyprawiają i dla mnie to głupota że chcą się popisać nie wiem przed czym ale głupotą to nie zaimponują mądrością tak Smile
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:survival ,Creative i różne tam
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:dni szkolne 1-3 godzin a w wolne dni to cały dzień Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem i pomagałem na starych kontach Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?jestem osoba ogarnięta nie doprowadzam do kłótni kłótni jestem zaufaną chętnie pomagam graczom Smile co wszystko napisałem prawda to o mnie mam nadzieję że przyjmiecie mnie gorąco do administracji Smile i że dobrze rozpatrzycie te podanie kłania się krylion456 Smile Smile Smile
#42
Twój nick na serwerze: Animegirl824
[b]Wiek: 11
[b]Zainteresowania:Muzyka,Fabuły,taniec i pisanie Smile
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem codziennie a jak mnie nie ma to cos mi wypadło
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? cr1,cr2,cr3 i SkyWars Noob
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: cr1 cr2 cr3 i SkuWarsNoob
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Najmniej 1 godzine a najwięcej do 15 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomagałam graczom Smile
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem Miła dla graczy,pomocna i Gracze mnie lubią .Napewno coś jeszcze Smile
#43
Twój nick na serwerze: maxz567

wiek: 12

zainteresowania: komputery i oprogramistyka

od kiedy jesteś aktywny na tym serwerze: długo jestem na serwerze nie pamiętam od kiedy

Który tryb bym chciał pilnować na tym serwerze : Skywars noob i Creative Medival

Tryby na którym spędzam dużo czasu to: creative medival i Skywars Noob

Ile dziennie spędzasz czasu na tym serwerze: z 1 godzine i 30 minut

Czy od tej pory zrobiłeś coś dla społeczności : pomogłem graczom

Dlaczego mnie akurat trzeba wybrać na stanowisko : dlatego żeby pilnować gracz którzy na przykład mają wspomagacze i pomagam innym graczom
#44
[b]Twój nick na serwerze:
lajerrr
[b]Wiek:
12 lat
[b]Zainteresowania:
gry komuterowe .informatyka , matematyka . wojsko
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
jestem na tym serwerze około 1.5 lat. ale założyłem konto na forum dziś dopiero jak zauważyłem rekrutację można to zobaczyć po moim lvl na WVP2
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
chciałbym otrzymać rangę , moderatora na trybie wojownicy vs potwory 2
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
wojownicy vs potwory 2
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
od 2 do 5 h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
zgłosiłem paru cziterów i podałem pomysł pod odc bananowi . pomagałem graczom dawałem im rzeczy swoje itp . co dodać do wojownicy vs potwory 2
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
nie lubię jak skarżą się ludzie na cziterów albo na osoby które psują grę i lubię pomagać jestem dobrym człowiekiem .
(coś poza pytaniami miałem wyjazdy dużo nauki i miałem zepsutego kompa więc około 2 miesiące nie mogłem być na nim ale teraz jest dobrze bo mam nowego)
#45
Twój nick na serwerze:
* matrix9039,
Wiek:
* 17,
Zainteresowania:
* Gry komputerowe, a także gra w siatkówkę i niesienie pomocy innym
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
* około 1 roku codziennie po około 3/4 godziny,
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
* survival,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
* survival,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
* od 3 - 5 godzin,
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
* Jeżeli chodzi o serwer to nowym gracza staram się dać na start jakieś moje itemki, wysyłam pieniądze , a także staram się pilnować porządku to znaczy oszustw i staram się ograniczać innych graczy aby nie używali wulgarnych słów, ponieważ nie graja sami na tym serwerze i innym to przeszkadza. Grzecznie także proszę o nie spamienie wiadomościami na chacie, ponieważ innych może to irytować. Staram się także polecać serwer mcsurvi.pl innym osobą np. graja tu moi dwaj bracia i trzech kolegów którzy poznali ten serwer dzięki mnie Smile,
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
* Po pierwsze staram się nieść pomoc innym bo najważniejsza jest wspólna gra z innymi w miłej atmosferze ja też zaczynałem w minecraft dosłownie od zera więc wiem jak trudno jest zdobyć jakichkolwiek sojuszników gdy nie grasz ze znajomymi. Gdy inni nowi gracze wiedzą, że na serwerze są osoby które pomogą im w jakiś sposób na starcie to polecają serwer innym osobą i rodzina minecraftowska się rozrasta. Ja właśnie chciałbym dołożyć swoją cegiełke do rozrastania korzeni Mcsurvi.pl. Po drugie mam 17 lat więc wiem czym jest odpowiedzialność i wiem co to jest KULTURA OSOBISTA. Moim zdaniem na serwerze nie powinno być przekleństw, wyzywania siebie nawzajem, ponieważ psuje to całą atmosferę gry. Dlatego gdy gram staram się mówić, że za to może być ban aby inni gracze ci mniej kulturalni zrozumieli, że społeczność mcsurvi.pl nie będzie tolerować wulgarnego i chamskiego zachowania wobec innych graczy. Po trzecie bardzo dużo spędzam czasu na waszym serwerze więc, że tak powiem porządek byłby często pilnowany.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
MATRIX9039
#46
Twój nick na serwerze:__DiaxBoy__
Wiek:13
Zainteresowania:Siatkówka, E-sport
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok.5 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? kupiłem vipa, pomagałem innym z komendami, uprzedzałem jak ktoś przeklinał
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem odpowiedzialny , staram się o niego
                                                                                                                                                                                       Pozdro ^^ #DiaxyBig Grin
#47
Twój nick na serwerze: Skillpvp321
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Komputery, sport i sprzątanie xD
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata temu grałem na nicku _Green_Enderman_, po jakimś czasie przestałem grac, lecz jakiś rok temu wróciłem i zostane na dłuugo.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Pvp Kits/Skywars jeśli to możliwe.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Pvp Kits i Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Myśle że od 2 do 4-5 godzin (może sie zdarzyć że dłużej)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłosiłem sporą ilość graczy i zamówiłem 3 usługi na serwerze (szkoda ze nie dla siebie xd)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Nie będę owijał w bawełnę, jakimś najkulturalniejszym graczem na serwerze to ja nie jestem, ale potrafie sie pochamować. Jestem spokojnym, miłym (zazwyczaj ;D) i pomocnym graczem, lecz kiedy sie wkurze to moge zabić ;DD. (Teraz coś co znajduje się w każdym podaniu) : Będę karał dużo cheaterów, choć faktem jest że ostatnio ich liczba bardzo zmalała.
I nie oszukujmy się, większość podań to poprostu ci którzy dowiedzieli się o rekrutacji, zrobili konto na forum i napisali podanie. Starałem się o rangę długo, lecz przy każdej rekrutacji wymiękałem. Poprostu myślałem ze temu nie podołam ale wszystko sie zmieniło i raczej dam radę Wink
Noi jak to tygri powiedziała, spróbuje dać tą małą cegiełkę do naszego mcsurvi.
To chyba na tyle bo jeszcze się rozpisze.
Powodzenia pozostałym! ;D
#48
Z racji tego, że jest inna hierarchia na serwerze, rekrutacja jest na Helpera, nie JrModa. Pozostałe warunki bez zmian Wink
Przepraszam za literówki które były z Jrmodem.
#49
Twój nick na serwerze:
Marychuaen.
Wiek:
15.
Zainteresowania:
Origami, informatyka, oraz matematyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Blisko dwa lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
SkyBlock+
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
SkyBlock+, FreeBuild, oraz PVP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Średnio od godziny do trzech, zależy to oczywiście od dnia.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
Oczywiście! Zgłaszałem graczy używających wspomagaczy, reklamujących inne serwerownie itp. Informowałem o błędach, oraz podawałem również różne moje pomysły dot. serwera.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Jestem osobą odpowiedzialną, ogarniętą, oraz kreatywną i pomysłową. Moja głowa jest pełna pomysłów.. Przestrzegam regulaminu (bynajmniej się staram), zwracam uwagi graczom, którzy nie przestrzegają regulaminu. Tak jak wyżej wspominałem, liczę 15 wiosen. Myślę, że ten wiek jest akurat na zajmowanie takiej posady.
Z góry dziękuje za przeczytanie!
lol
#50
Twój nick na serwerze:ppaa Big Grin
Wiek:bardzo młody tylko (18) :"D
Zainteresowania:mechanika pojazdowa, sprzęt audio (jak każdy pewnie lubi sprzęt audio),counter-strike(go),jeszcze cos tam będzie chociaż niema co za dużo pisać :"D Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:będzie te 4 lata jakoś (ponad 3 na 100%) Big Grin
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Freebuild Wink
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild oczywiście Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: nie za dużo bo tylko 3 h mam nadzieje że starczy Sad
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? starałem się zgłaszać osoby bardzo brzydko piszące (przeklinanie) , i parę ludzi z niedozwolonymi programami Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? nie twierdzę, że powinniście mnie wybrać, ale jak już, to na pewno coś zrobię dla serwera i będę go pilnował nie tak jak wcześniej. Dlatego chciał bym przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie. Blush


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości