Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
Twój nick na serwerze: Fistaszkowaa

Wiek:11 (chociaż nie wiem czy z takim wiekiem się dostanę [Obrazek: sad.png] )
Zainteresowania: Lubię grać własnie w takie gry jak Minecraft oraz lubię czytać.
Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: Gram tu ok. 1 roku
Który tryb chciałbys pilnować/nadzorować ? Gdzie chciałbys otrzymać rangę helpera? : creative medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5 godzin
Czy cos do tej pory zrobiłes dla społecznosci McSurvi.pl ? : Nie , ponieważ nie zauważyłam żeby działo się cos złego [Obrazek: smile.png]
Dlaczego własnie Ciebie powinnismy wybrać na to stanowisko? : Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną , karam osoby tylko za złamanie regulaminu oraz innych spraw. Nie jestem osobą , która zaraz rzuci serwer i nie będzie go nadzorować. Ortografię umiem więc chyba nie powinno być żadnego problemu [Obrazek: smile.png].



Resztę informacji mogę podać na mailu lub prywatnym. [Obrazek: smile.png] Myslę że się spodobałam do zobaczenia! [Obrazek: smile.png]
Dziękujemy za złożone podania, w niedługim czasie zostaną ogłoszone wyniki.
Z racji że kwietniowej rekrutacji nadszedł kres, to mam zaszczyt ogłosić wam wyniki rekrutacji.

A o to lista osób które się dostały:
► Quarantino
► Tygrysek208
► Egzey0
► xFrozenq
► MinecraftBartez

Wyznaczone osoby dnia 2017-05-01 o godzinie 19:00 muszą się pojawić na zebraniu na teamspeak: mcsurvi.pl
Na kanale centrum pomocy minecraft, zostaną movnięte na kanał mcsurvi gdzie zostaną wtajemniczone w szczegóły.
Obecność obowiązkowa.


Mamy nadzieję że osoby które się dostały będą jak najbardziej ogarnięte i przez okres próbny przedstawią się jak z najlepszej strony.
Gratuluję wam! <3
Gratulujemy wybranym! Big Grin
Gentleman will walk, but never run.
Gratulacje!
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
Gratulację wszystkim ! Smile
Nie wierzę... Gratuluję pozostałym! <3
Gratki wszystkim. Wezmę udział w następnej rekrutacji
GRATULACJE!!! :*


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości