Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
Twój nick na serwerze: SpriNt
Wiek: 17
Zainteresowania: Ogółem, od zawsze interesuje mnie piłka nożna, nawet przez 6 lat grałem do czasu gdy złamałem obojczyk, wypadki chodzą po ludziach :| Poza piłką nożną chętnie rysuje. Co do minecrafta, uwielbiam budować, sprawia mi to frajdę [/b]
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na samym serwerze, sam nie jestem w stanie określić, dość długo, myślę ponad rok. Nie jestem w stanie zobaczyć swojej daty rejestracji.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najwięcej mojego czasu na serwerze spędzam na serwerze Creative, to mój ulubiony tryb.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od tego, czy mi się chce czy nie. Mogę spędzać nawet po 6-7h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie wiem, czy zgłaszanie cheaterów i osób reklamujących inne serwery to jakiś pożytek dla Was ode mnie, w każdym bądź razie nie udało mi się wykazać.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie jestem zbyt przekonujący, mam niską samoocenę, brakuje mi wartości. Jako gracz, czy nawet helper nie jestem w stanie niczego obiecać, jedynie tyle, że będę systematyczny i będę dążył do wyznaczonego przez Was celu.
Twój nick na serwerze: GadzaOFFICIAL
Wiek: 19
Zainteresowania: Sport/e-sport, YouTube i wiele innych
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 tygodnie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? SkyBlock/WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock/WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od dnia ale od 2 do 16 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Wyrażanie opinii pod czas patrzenia gdy znajomi budowniczy budowali serwer Big Grin tak naprawdę jeszcze nic nie zrobiłem dla MCSurvi z tego też powodu bo nie spędzam czas na serwerze, gdyż nie mam rangi , ani też mega nacisku na ten serwer, owszem jeśli bym range dostał to minimum 2 h dziennie bym spędzał czas na waszym serwerze
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem doświadczonym graczem SkyBlock,WaterBlock który był już na 2 serwerach jako pomocnik mianowicie, jednym prywatnym a drugi to *****craft.pl jestem opanowany, pomocny, często zawieram dobre relacje z graczami, dziennie jestem na TS'ie i przeważnie jestem dostępny w 100% oraz lubię budować,
Mega kreatywny, straszny śmieszek ale gdy trzeba być opanowanym i poważnym to taki jestem Big Grin
moje osiągnięcia :
najbogatsza osoba na trybie Jail (*****craft) w 2 miesiące
drugi najlepszy sklep na trybie SkyBlock(*****craft)
wyspa TOP 4 w 5dni (Mineserwer - WaterBlock)

Kontakt ze mną: VIP4(Revelacyjni)-Kanał Gadza Squad miedzy godziną 12-15 i 20/21-2/4 Big Grin
Pozdrawiam GadzaOFFICIAL Big Grin

Edit By. Nalagx35, proszę pisać następnym razem przestrzegając regulaminu i nie podawać pełnych ip serwerów spoza sieci Banana.
Twój nick na serwerze: grmsfejmikaly
Wiek: 14 lat (wolny <3 :* pisać priv)
Zainteresowania: Gra w minecraft, CS 1.6, World of Tanks
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od starej edycji.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Mod?: Surwiwal <3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Surwiwal, gram tam od starej edycji
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: do 6h w weekendy cały dzień Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam osoby przeklinające, które posiadają wspomagacze zgłaszam ich do admina lub helpera Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem spoko dla innych graczy, umiem załagodzić spór, Sporo wiem o komendach, i lubię pomagać innym (po to chyba są helperzy, żeby pomagać Wink ) , i od kiedy gram na tym serwerze to było moje marzenie po za tym bardzo chciał bym być helperem. Pozdrawiam <3
Twój nick na serwerze : Steryd12
Wiek : 13 Lat
Zainteresowania : Piłka , Gry ,
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: z 3 lata będzie ,
Który tryb chciałbyś pilnować /nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Kit pvp , jak i Creative 1
Tryb//Tryby na którym spędzasz najwięcej : zależy , czasami na Creative 1 , Pvp , SkyWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy , czasami 2h , czasami połowe h, zalezy ile mam czasu i co robie ,
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeżeli Chodzi o to to pomagałem innym , i zgłaszałem ludzi którzy wyzywali innych itp
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jakoś zbytnio nie proszę aby mnie wybrano , lecz chciał bym bardzo JRModa Na kit pvp , ponieważ jest na nim pełno cheaterów , którzy mają aury , latają , bądź mają inne tym podobne wspomagacze , co uniemożliwa spokojnej i miłej gry innym graczą
(01-04-2017, 07:41 PM)Piotrovsky napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !







Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (jr moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca kwietnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

JJDorian to nick
lat 12
minecraft zainteresowanie
od 2 lat albo 1 roku
bym chciał nadzorować PVP KITS
spędzam na PVP KITS albo Guns dużo czasu
nie robilem az do czasu helpera
bo będę się staral z calych sil żeby ten serwer był dobry
i żeby osoby się nie skarzyly na cheaterow nie banowanych na PVP KITS dokładnie za cheaty

sr to na PVP army pomylilo mi się ogolnie tez tam spędzam dużo czasu ale więcej na PVP KITS i tam lepiej mi będzie sprawdzalo
Twój nick na serwerze: mkoloo2017

Wiek: 13lat

Zainteresowania: sport,minecraft

Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: ok.1roku

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?

SkyBlock

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:

SkyBlock tam spędzam najwięcej czasu

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:

Dziennie gram 3-4 godziny

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?

Staram sie pomagac innym początkującym graczom

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Często gram na tym trybie i bardzo go lubię. Często gram w minecrafta i naprawde bardzo mi się to podoba.Mam szacunek do innych graczy i chętnie zawieram sojusze.Naprawde mażę o byciu helperem
Nick: KribsonPG
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Gry, piłka nożna, gotowanie
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: od 1 roku
Który tryb chciałbyś nadzorować? : EasyHC, Water Block
Tryby na których spędzam najwięcej czasu?: EasyHC, Water Block i czasem Anihilacja
Ile dziennie spędzam czasu na serwerze? Dziennie spędzam od 3-5 godzin a weekendy jak nic nie wypadnie mi to nawet cały dzień
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi?:
Zgłaszałem nieuczciwych graczy, pomagałem początkującym graczą na tym serwerze, wspierałem serwer finansowo poprzez kupowanie rang, upominałem wulgarnych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Powinniście mnie wybrać na to stanowisko ponieważ:
Banował bym nie uczciwie grających graczy, pomagał bym innym graczom odnaleźć się na serwerze, starałbym się często pilnować graczy i naprawdę bym się przyłożył do wykonywania obowiązków tej rangi

Nick: KribsonPG
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Gry, piłka nożna, gotowanie
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: od 1 roku
Który tryb chciałbyś nadzorować? : EasyHC, Water Block
Tryby na których spędzam najwięcej czasu?: EasyHC, Water Block i czasem Anihilacja
Ile dziennie spędzam czasu na serwerze? Dziennie spędzam od 3-5 godzin a weekendy jak nic nie wypadnie mi to nawet cały dzień
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi?:
Zgłaszałem nieuczciwych graczy, pomagałem początkującym graczą na tym serwerze, wspierałem serwer finansowo poprzez kupowanie rang, upominałem wulgarnych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Powinniście mnie wybrać na to stanowisko ponieważ:
Banował bym nie uczciwie grających graczy, pomagał bym innym graczom odnaleźć się na serwerze, starałbym się często pilnować graczy i naprawdę bym się przyłożył do wykonywania obowiązków tej rangi
Twój nick na serwerze: RogaTy77
Wiek: 14
Zainteresowania: Sport, Gry komputerowe, Hip-Hop
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 3 tygodni ponieważ nie dawno wróciłem do mc, a tak to grałem jeszcze za czasów pioruna
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: W sumie od nie dawna znów zacząłem spędzać czas na tym serwerze, ale jest to tryb FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:  2-4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie za wiele, ale pomagałem graczom jeżeli mieli jakieś pytania lub problemy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam dość duże doświadczenie w mc, moderowałem już na innych serwerach, jestem miły, pomocny, umiem pracować w ekipie i znam dobrze pluginy.
Twój nick na serwerze: MMinecraft5000
Wiek: 15
Zainteresowania: Jazda na motorze a zarazem na rowerze w warunkach terenowych
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: aktywny od 2014 albo 2015 i staram się być ON codziennie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Rangę chciałbym otrzymać na trybie (Cr1) ponieważ nie często pojawia się tam administracja a co chwila wchodzą gracze aby reklamować inne serwery czym zakłócają porządek na chacie
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Cr1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1,5-2h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam osoby reklamujące inne serwery na chacie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem poradny i umiem wyjść z każdej sytuacji, zawsze staram się nawiązywać dobre kontakty z innymi graczami
Twój nick na serwerze: Jack_XD
Wiek: 15lat.
Zainteresowania: Piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od ponad 3lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? - Rangę Helpera chciałbym otrzymać na trybie Real Life.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Real Life, Creative, SkyWars.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie mogę spędzać od 4 do 5godzin Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Pilnuje graczy również pomagam jeżeli ktoś nie wie np. Gdzie zakupić rangę VIP?
Odpowiadam: http://mcsurvi.pl/sklep/ itp.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Jestem odpowiedzialny, rozsądny, uczynny, miły. Helperem na tym serwerze wniesie we mnie radość że wreszcie będę mógł być kimś innym nie tylko. Staram się jak tylko mogę żeby zostać tym kimś, żeby tak wreszcie było można pilnować chatu jak się powinno. I dawać kary dla Graczy którzy łamią Regulamin MCSurvi.pl .

Pozdrawiam serdecznie!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości