Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#21
Twój nick na serwerze: _Angela_0
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Śpiew , rysowanie, aktywność fizyczna , opiekowanie się dziećmi ^.^
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2013/2014 ?
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Tak , od chyba 2016 , około 3/4 godz.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Shyblock , Creative 1 lub 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4 godz.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Cretive , miła atmosfera do budowania.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Oczywiscie , byłam kiedyś Juniorkiem oraz zgłaszałam ludzi.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę że posiadam wysoką kulturę osobistą , nie używam wulgaryzmów, jestem miłą i śmieszną osobą.Kiedy należy być stanowczą  jestem nią. Umiem rozpoznać różne cheaty.Lubię poznawać nowe osoby a i mam ogar ortografię ;*
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Myślę że jest wszystko ok. A taką małą rzeczą pozmieniałabym spawn ogólny , nie wiem , może to nie mój gust ? haha
Pozdrawiam Anga.
#22
Twój nick na serwerze: TrinatYxSzpaku

Wiek: 15 w sierpniu 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie wychodzę ze znajomymi , słucham muzyki lub gram w kosza Wink
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad 2 lat

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie gdyż zostałem zbanowany bez powodu :{

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Jak już wspomniałem dostałem bana bez powodu ;[

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera - Wszystkie po trochu ale najdłużej byłby tryb creative Wink

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dobre 5 godzin Wink

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam creative , Najbardziej mi się w nim podoba to , że można na nim popisac ze znajomymi i innymi graczami , pobudowac rzeczy wymyślone przez własną wyobraznie , a innym polecilbym ten tryb ze wzgledu na to co pisalem wyzej

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Pomagałem na serwerze innym graczom , zgłaszałem cheaterów , pisałem o bugach Wink

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Byłem adminem na wielu innych serverach i nie tylko adminem posiadałem również swój wlasny serwer Wink I mysle ze nadawalbym sie jako helper ze wzgledu na znajomosc komend Wink

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Pierwszą i najważniejsza rzecza jaka bym zrobil byloby zwalczanie wulgaryzmow i graczy lamiacych regulamin serwera Smile

Dziękuje za przeczytanie mojego podania na range helper i życze miłego dnia !

~Trinaty <3
#23
Twój nick na serwerze: Powik
Wiek: 14, rocznikowo 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię grać w gry. Przede wszystkim Minecraft, Fortnite i Dont starve together
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Łoo. Od dawna. Wtedy grałem głównie w FreeBuild. Wtedy na administracji był Parollo.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Niestety nie, ale z pewnością jakbym był w administracji, to bym się tam zjawiał codziennie.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Jak nie wchodzę na ts, to chyba nie :p, poza tym głównie gram na Real life, a tam rzadko ktoś taki się zjawia.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Real life i FreeBuild, ale jakbym był przydzielony do innego trybu, to na nim też będę grał.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Narazie spędzam 1,5h/2,5h. Pozytywnie zmieni, się to jak będę w administracji.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Real life. Ogólnie lubię tryby typu role play czy Real life. Nie ma rzeczy która mi się podoba czy nie. Noo może mi się nie podoba to, że Strażak zarabia zdecydowanie za dużo. Jak polecić? Nie wiem. Ale chyba na roli Helpera nie ja się tym zajmuję :p
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie przypomina mi się taka sytuacja, ale kupiłem vipa, chociaż nie wiem czy to jest coś co się zalicza. Oczywiście myślę, że tu chodzi o takie duże rzeczy, bo takie małe jak na przykład "gdzie jest tartak" no to w sumie zawsze odpowiadam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szczególnie na tryb Real life, prawie nikogo tam nie ma! Mam dużo wolnego czasu, to czemu by nie?
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Chciałbym wprowadzić do Real life coś takiego, że jeden gracz wybrany na przykład na Szefa policji, i on by dowodził mniejszymi jednostkami. Więcej możliwości okradania, gdy jest się złodziejem. Na to nie mam pomysłu, ale można coś wykombinować.

I od razu dodaję, że od 13.08 do 19.08 mnie nie będzie bo wyjeżdżam nad morze.

edit: Jedyne czego nie wiem na Real life, to jak jest z tą amunicją do broni, oraz jak zrobić Rodzinę/grupę/gang.
edit2: Nie no z tymi godzinami to w sumie za mało napisałem. Zależy jaki dzień, czasem nawet do 6h
edit3: Oraz z miłą chęcią mogę pomóc w robieniu czwartej edycji.
edit4: Chciałbym też dodać, że lubię sobie poprzeglądać forum. Niby kilka dni temu założyłem tutaj konto, ale fajnie się czyta te wszystkie wątki. I ostatnio też zaczynam grać na Sky blocku + 2.0. Myślę, że tam się jeszcze nie nadaję do administracji, bo nie znam regulaminu, komend itp. ale jak się trochę poduczę, to też mógłbym to nadzorować. Sorka za te wszystkie edytowania, ale bardzo mi zależy na tej randze, więc ciągle coś dodaję. I w sumie trochę mało się rozpisałem w pytaniu "dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?" Więc jeszcze coś dodam. Potrafię sprawdzać cheaterów, rozpoznaję większość nielegalnych oprogramowań. Jestem dosyć często aktywny. Pomagam innym graczom. Mam dobrą ortografię. Zawszę jestem chętny do pomocy, czy to w budowaniu czegoś (jestem w tym słaby), czy to do wymyślania pomysłów co by mogło być dodane. Potrafię używać większość komend dla administratorów. Kiedyś miałem nawet swój serwer, ale miał pluginy z neta, nie był promowany na stronach typu mclista, więc po prostu na to nikt nie wchodził. I się nie dziwię. Sam bym na to nie wchodził. Jeżeli jeszcze chodzi o team speaka to na początek jestem nieśmiały, ale jak pogadam trochę z ludźmi to będzie dobrze. Myślę, że mam szansę się dostać pomimo mojego młodego wieku. Dzięki wszystkim za przeczytanie. Mam nadzieję, że to mój ostatni edit! Big Grin
Pozdrawiam, i życzę powodzenia pozostałym startującym na helpera!
#24
Twój nick na serwerze: KacperP0L
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Wyjść ze znajomymi, i dosyc czesto siedze na komputerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 2017 dokladnie miesiaca nie pamietam
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny, z 2h dziennie
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Mam kontakt z administracja

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2,3h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Pvp classic mowiac ze jest tu mila atmosfera gracze nie wyzwyaja sie.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Raz kupilem vipa xD
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Poniewaz pomagalbym duzo graczom
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:Napewno chcialbym przekonac administracje do nowej edycji pvp classic[/color][/color]
#25
Alunia235
13
W wolnym czasie lubię sobie posłuchać muzyki
aktywna jestem od 2016r. na tym nicku od czerwca 2017r.
Na TeamSpeaka wchodzę jedynie zgłosić osobę która cheatuje lub zgłosić bug ale to rzadziej.Czasu spędzam mniej więcej 14min.
Tak, jak idę zgłosić jakiegoś gracza lub bug.
creative 1 Pvp Classic
4-6h jak jest rok szkolny to 3-4h
Najbardziej moim zdaniem podoba mi się Pvp Classic
Najbardziej mi się podoba pomaganie graczą i się tepanie
Zgłaszam cheaterów na ts'ie, pomagam graczą początkującym, czasami upominam jak ktoś używa wulgaryzmów.
Ponieważ jestem sprawiedliwai odpowiedzialna, jestem dość aktywna, szanuje graczy tak jak i administracje, myślę że nadaje się na helpera.
Jakbym się dostał do administaracji to chciałbym być aktywniejszy na Creative 1 Chciałabym jeszcze ulepszyć troszeczkę sklep.
Pozdrawiam ***Alunia235
#26
Twój nick na serwerze:kacper10
Wiek:17 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:czytać książki,Pograć w minecraft na tym serwerze itd.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od paru dni
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:narazie 0 ale postaram się więcej
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?:jak bym mógł to creative wszystkie,jail itd.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:w normalne dni 2-3 godziny a w wolny czas 4-6 godzin
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Jail  podoba mi się w nim że łatwa rozgrywka zachowanie prawdziwego górnika w kopalni i takie różne
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Narazię nic ale gdy już będę  mógł to się postaram to zrobić Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Bo jestem spokojny wyrozumiały,umiem dotrzymać słowa oraz wysłuchać wesprzeć i pocieszyć Smile
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:w dostaniu się do administracji chciałbym zrobić to gdyby właściciel serwera zobaczył że jakiekolwiek rozpoznane dziecko
chciało się dostać do administracji zrobić mu przesłuchanie na team Speak i gdyby był dzieciakem to by nie miał możliwośći dostania się a gdyby sam niechciał wejść to by jego podanie zostało zawieszone Smile,oraz chcialbym zmienić w maksymalnej liczbie graczy dostających się do administracji czyli ustalona liczba graczy którzy chcieliby się dostać ('-')
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Myślę że moje podanie zostanie pozytywnie i głęboko rozpatrzone. Serdecznie pozdrawiam Kacper10 Smile                      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#27
Twój nick na serwerze:
lubiekamienieicoet

Wiek:
12

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Rozbieram cheaty i mody na czynniki pierwsze oraz lubie anime

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Gram od 1 roku

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Tak

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Skywars , Survival i Kit Pvp

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
W wakacje od 2-5 h. W roku szkolnym od 2-3h.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
Najbardziej mi się podoba Kit PvP, Najbardziej mi się podoba w tym trybie: Dobry AntyCheat i Fajne mapy.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
Zgłaszałem Cheaterów i Upominałem O Regulaminie.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Posprawdzał bym wszystkich Cheaterów i chciał bym ulepszyć Antycheat
#28
Twój nick na serwerze:xCukierek1996
Wiek:15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie zajmuje się grafiką, u montażem różnych rodzajem filmów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od mniej więcej półtorej roku
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Czasami jeśli naprawdę mi się nudzi wolę discorda
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
 
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? jeśli byście mnie przyjeli to mógłbym naprawdę każdy ;D
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:prawie 6h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:creative i kitpvp to raczej moji faworyci
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? starałem się zgłaszać cheaterow i innych osobników łamiącyxh regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dniami naprawdę mi się nudzi, i po po prostu jest to dla mnie spoko zajecie
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:możliwosc wyciszenia osoby która do nas spami np. na msg (gracz+).Byłaby to bardzo przydatna komenda która pomoże graczom. Ranga na działce Zastępca, ma możliwość dodawanie innych osob na dzialke swojego kolegi /p zastepca (nick)

to moje zglaszenie, mysla ze się przyjmie dużo tu spędzam i byłoby fajnie gdybyście mnie docenili pozdrawiam administracje ;3
#29
Twój nick na serwerze:
EnergonCraft1000

Wiek:
10

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Tworzę Modyfikację na . Avaritta Mod i Witchery

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Gram od 1 roku

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Nie mam TeamSpeak, a poza tym pies pogryzł mi mikrofon, ale mam discorda Który jest lepszy, iż Na TS3 są płatne serwery a na discordzie nie ma

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Skywars , Survival i Kit Pvp

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
Do kiedy mi mama nie zabroni

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
Creative - Nie ma nudy

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
Zgłaszałem Cheaty

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Zaaktualizował bym serwer na 1.13 i dodał Tekstury 1.13 na serwer
#30
Twój nick na serwerze: Darq_YT
Wiek:12,5
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: ogl telewizje, grac na mcsurvi.pl , gadac z ludzmi na skype
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2012
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie mam ts bo mam błąd w kompie nie umiem go rozwiazac
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Crative 1 creativ 2 creativ 3 creativ 4 i bedwars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3godziny
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:najbardziej znam creative 1 ,w nim najbardziej  podoba sie to ze gra na nim duzo ludzi i nie zacina sie tak jak reszta,jak polecic ?: Wbijaj na Creative 1 jest na nim duzoludzi oraz miła adm...
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem reklamcje na /msg oraz chaty u innych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Poniewaz hciałbym coś zrobić dla mcsurvi uwielbiam ten serwer jeszcze nigdy nie byłem w zadnej adm na serwerze nawet miałem serwer ale nic mi na nim nie wychodziło i dlatego mi sie nudzi
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: 1 hciałbym zmienic kolor czatu zeby tak nie raziło w oczy 2zmienic wiekszosc zeczy na polski bo niekture som po angielsku 3 dobudowac cos na lobby.

Szczerze hce sie bardzo dostac do adm
dzienki i to tyle


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości