Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#11
Twój nick na serwerze: CossackPL
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię posłuchać muzyki, czasem pograć z kolegami w piłkę, lubię też pisać różne rapsy chociażby np. o moich sąsiadach, potem podkładam to pod jakiś bit i z kolegą śpiewamy razem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 3 lat biorąc pod uwagę poprzednie konto do, którego niestety zapomniałem pasów, na tym jestem od kilku tygodni bodajże
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Czasami wchodzę na serwerowy teamspeak, głównie jak znajdę kogoś na serwerze kto chce pogadać i się pośmiać wspólnie, ale czasami sam zaczepiam ludzi, ogólnie jestem towarzyski, natomiast jeśli chodzi o spędzanie czasu, to zależy, jak już nie mam z kim rozmawiać albo rozmowa sie nie klei to po prostu wychodze
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie posiadam, ale jestem pewny, że gdybym się akurat dostał na helpera mógłbym tą kwestię nadrobić Wink


Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Creative 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-7 godzin, zależy to też od mojej obecności w domu jak i stanu zdrowia, aktualnie często bywam u różnych lekarzy, ponieważ przygotowuję się do zabiegu
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Creative 1, podoba mi się w nim to, że można tam robić praktycznie wszystko na co pozwala mechanika minecrafta, dozwolone komendy i co najważniejsze własna wyobraźnia, tylko ona nas tam ogranicza. Jeśli chodzi o sposób w jaki poleciłbym ten tryb nowym graczom, to starałbym się zaszczepić w nich to, co mnie nadal trzyma na tym trybie, wolność ekspresji Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeśli chodzi o skargi, to nikogo nie zgłaszałem, przynajmniej nie za takie błahostki jak np. ,,zamknij ryj ja teraz mowie'' jest to zwykła zaczepka, niezbyt ofensywna, moim zdaniem powinno się zgłaszać poważniejsze obrazy np. rodziców lub po prostu adresata. Łagodziłem natomiast spory na chacie, nie obierając przy tym żadnej ze stron konfliktu.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Uważam, że mam dystans do siebie i specyficzny humor oraz sposób bycia, uważam również, że bardzo szybko mógłbym zżyć się i zaprzyjaźnić z obecną ekipą administracyjną. Mógłbym się również po prostu świetnie bawić na serwerze wykonując przy tym obowiązek jaki zostanie mi nadany wraz z przyznaniem mi rangi helpera.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno chciałbym usprawnić zachowanie na chacie. Jest ono moim zdaniem nieodpowiednie jak na tak duży i prosperujący serwer jakim jest mcsurvi, ponadto tryb jest zaniedbany jeśli chodzi o regularną moderację. Na pewno postarałbym się robić więcej eventów, czy to parkourów, czy konkursów budowania, czy chociażby proste OX, byleby coś się działo na tym trybie, coś co przyciągnie gracza na dłużej. Nagrodą za takie konkursy mogłyby być np. płatne ułatwienia jakim są rangi VIP, tyle że zwycięzca dostałby je za darmo, nagrodą mogłyby być również różnorakie trofea, przyznawane przez administracje, np trofeum za 1. miejsce w konkursie budowania, lub konkursie PvP, na pewno coś by się wymyśliło, kreatywności nigdy za wiele. Smile

To tyle z mojej strony, dzięki za przeczytanie mojego długiego podania. Big Grin Mam nadzieję, że jest chociaż cień szansy na to, że się dostanę.

Pozdrawiam, CossackPL
#12
Twój nick na serwerze?
-LordLays
Wiek?
-18
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym?
-Rysuje w gimpie, buduje mechanizmy i budowle w minecraft.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
-Rok z hakiem i małą przerwą.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
-Obecnie nie, ale wszystko może się zmienić Wink
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
-Jednorazowo u pani Kotlet, tak jak powyżej może się to zmienić
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
-Oba skyblocki, Waterblok i w odwiedziny na pozostałe serwery
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
-Od 3 do 5 godzin, zależy od dnia.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
-Znam głównie skyblocki. Poleciłbym + 2.0 jako bardziej rozbudowaną wersje Skyblock z dość rozwiniętymi questami oraz wyzwaniami do zrobienia na wyspie i nie tylko. Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Jak ktoś pyta, to odpowiadam. Jak poprosi moge dać itemy początkowe. Jak ktoś wymaga to upominam. Jakoś szczególnych zasług to osobiście nie mam.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-No tak generalnie to szukacie helpera, pewnie będziecie musieli kogoś wybrać to postanowiłem się zgłosić. A tak poważniej to mam spore doświadczenie jeśli chodzi o gre w mc, param się trochu informatyką to i z serwerem w przyszłości będe mógł coś pomóc. Graczom również pomagam, i w pewnym stopniu interesuje się ich sprawą, Tym bardziej jeśli sam pomóc im nie umiem.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
-Integrować społeczność w jakiś zabawach na team speaku, lub organizować niestandardowe wydarzenia na serwerach. Zależy czy to zyska przychylność innych członków administracji. Jestem otwarty, i samodzielnie nie zmieniałbym jednej rzeczy. Liczy się praca zespołowa. Big Grin




Nie musicie brać tego na poważnie, ale z góry dziękuje za czas poświęcony przeczytaniu tego zgłoszenia. Pozdrawiam całą ekipę administratorską. Smile
#13
AptMichael145

13

W wolnym czasie lubie pograć na komputerze lub wyjechać z kumplem Anomeq taki ma nick w grze na miasto

Gram na serwerze od 1 miesiąca ale ok. 4 godz dziennie  Smile

Niestety nie mam team speaka ale mam skype

Niestety nie bo nie mam team speka Sad

najbardziej grał bym na serwerze freeBuild

3-4h a jak jest szkoła to 3h na tydzień bo nauka też jest ważna

Najbardziej to znam tryb freebuild a najbardziej mi si podoba ponieważ mam tam dużo znajomych i tam są ludzie gdzie lubią pomagać wspierać lub dawać informacje sam jestem taką osobą polecił bym serwer w taki sposób by zaprosić jakiegoś youtobera by pograł tam pare razy by wypromował lub wejść na www.stronawartamiljion.pl gdzie właścicielem strony jest Planeta Faktów i by powiedział że jest nowy sponsor i by wiecej osób by sie dowiedziało o serwerze

Zakupiłem vipa na serwerze i nie długo mi sie kończy wic kupie znów ponieważ jest przydatny i moge dziki temu prankować innych lub rozdawać Masakratory XD + zgłosiłem złodzieja i oszustka który został zbanowany przez innego helpera diaxowego 12

Najpierw chciałbym zareklamować serwer. Potem bym sprawdzał graczy bo zauważyłem że Administracja coraz żadziej zagląda a ja mam dużo wolnego czasu w wakacje Smile. Zmieniłbym to żeby był na spawnie przycisk do losowego tp. A na końcu bym potrolował troche graczy za pozwoleniem wyszego szczebla w Administracji.

PS: Mam na imie Michał Big Grin PAPA <3
#14
Twój nick na serwerze: Wiktor1308
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: rozmawiac z administracja tego serwera
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak, jakos od roku i spedzam na nim okolo 10 minut dziennie
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:pewnie administracjja barzdo lubi ze mno gadac i dyskutowac
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? moge kazdy bo kadzy znam najlepiej
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:czasmi nawet 14h dziennie
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:znam kazdy najlepiej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? glownie zglaszalem cziterow na tsie i forum ale tezy  muwilem administracji a roznych bledah serwera
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo chcem pls lubie was wszystkich
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: zrobil bym bardzo duzo eventow pvp bo lubie

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#15
Twój nick na serwerze: Zartuje
Wiek: 13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Ogladac lokomotywy i grac na waszym serwerze.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2016
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Raczej nie, od 2017, jakies 30 minut
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Zdecydowanie tak!

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative I
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: roznie bywa, od 3-9 h
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Creative I, Budowle graczy i ogarnieta administracja
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zglaszalem duzą ilosc przeklinajacych itd.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Gdyz jestem stalym graczem mcsurvi.pl
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Napewno slownictwo pewnych graczy, gdyz tutaj przeklenstwa sie sypia i to w duzych ilosciach.

Warto zaryzykowac i sprobowac


,,Życie jest jak papier toaletowy - Długie, szare i do ...''
#16
Twój nick na serwerze: H2K__mrskatazed
Wiek: 14 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnych chwilach słucham muzyki, jeżdżę na rowerze, lub gram w piłkę z przyjaciółmi.
Interesuje się sportem i wyczynową jazdą na rowerze.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok. 2 lat.
Czy jesteś aktywny na TeamSpeaku, od kiedy? I ile czasu na nim spędzasz?
Na TeamSpeaku nie jestem aktywny...
Od ok. Roku.
1 godz. Tygodniowo.
Czy masz kontakt z administracja na TeamSpeaku?
Nie mam kontaktu.
Które tryby nadzorowałbyś posiadając range helper?
PvP classic, EasyHardcore, SkyWars.
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze?
OK. 6 godz dziennie.
Który tryb znasz najlepiej, co ci się w nim podoba? I jak byś go komuś polecił?
Najlepiej znam tryb PvP Classic..
Najbardziej w nim podoba mi sie pvp i arenki Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Pomagałem w łapaniu cheaterów...
Dużo zgłaszam osoby, które nie stosują się do regulaminu..
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: jestem młodą osobą, ale mam duże  doświadczenie. Ponadto chce pomagać administracji w "oczyszczaniu" serwera z cheaterów, lub osób, które łamią regulamin.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Podojsciu do administracji spędzał bym dużo czasu na pvpclassic żeby łapać cheaterów, zmodernizował bym jakoś "Fantasy" bo nikt tam nie przebywa arenka  bez sensu..
Licze na pozytywne rozpatrzenie podania. ~H2K
#17
Twój nick na serwerze: LukaSio
Wiek: 14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie uprawiam sport i chodzę na zbiórki harcerskie, oczywiście też gram w minecraft.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Na waszym serwerze jestem aktywny od ponad roku i zostanę jeszcze na bardzo długo.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Tak, od początku wakacji non-stop siedzę na kanale muzycznym, albo kanałach publicznych. Spędzam tam jak najwięcej czasu z powodu muzyki, więc jak nie na serwerze to szukajcie mnie na Teamspeak Smile .

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Staram się mieć, ale póki co tylko zgłaszam od groma bugów i graczy, czy to na forum czy Teamspeaku. Raczej można to nazwać kontaktem :/

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :
Zdecydowanie byłby to Freebuild.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Potrafię grać 3 godziny, ale jak mam z kim popisać, albo współpracować na serwerze to czas może się znacznie przedłużyć.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
Najbardziej ze wszystkich trybów znam Freebuild. Przesiedziałem na nim cały rok szkolny i nie ma rzeczy jakiej bym o nim nie wiedział. Najlepszą rzeczą jaką zauważyłem na tym trybie to współpraca graczy, każdy sobie pomaga. Na przykład; pomaga w budowie, albo prowadzi sklep ! . Zawsze jak na serwerze pojawiał się ktoś nowy, to starałem się go przekonać, że Freebuild to przyjemny tryb. Dowodzi o tym to, że wokoło mojej działki (100;-174) zgromadziłem tuzin nowych graczy i większa część nadal jest aktywna na tym serwerze Smile Raczej zostałbym przy takiej opcji polecania serwera, bo to troche podniosło już podupadający tryb.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, zgłaszałem mnóstwo cheaterów, oszustów i wulgarnych osób. Mam duże doświadczenie w budowaniu, ale jakoś nie mogłem nigdy tego pokazać ,może to się kiedyś zmieni ^^

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ, wiem jaką odpowiedzialność nosi za sobą ranga Helpera i znam się na tego typu sprawach.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Zacząłbym od naprawienia błędu z wędkom i wypadającymi przedmiotami z ramek, i poprosiłbym kogoś o naprawienie błędów mapy. Banowałbym cheaterów i inne osoby łamiące regulamin. Chciałbym ulepszyć ekonomię freebuildu, ponieważ tryb wydaję się za prosty. Chciałbym również zmienić/zbudować nowy spawn, (oczywiście z kimś), jeśli byłoby to możliwe.

Mam nadzieję, że dostanę rangę,
Życzę powodzenia innym Smile

Ps: Znajdziecie mnie na kanale muzycznym, albo na serwerze freebuild Smile
#18
Twój nick na serwerze: Czesiek545
Wiek: 13 lat =)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię pograć sobie, ale też wyjść na dwór z kolegami/koleżankami. Lubię rysować (Nie robię tego najlepiej).
Szukam także miejsca na serwerkach (czasami) na członka w administracji.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 6 sierpnia, serwer pokazał mi kolega =)

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie spędzałem ale postaram się to naprawić.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Na waszym nie, ale na nie których serwerkach tak Wink

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Mianowicie uwielbiam SkyWars oraz BedWars Wink więc myślę że na tych.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę 5-7 godzin, jak mam czas albo wolny dzień to dłużej.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyWars'y znam odkąd gram w minecrafta, od samych początków grałem na tym trybie, jest on mianowicie fajnym trybem, można być na latających arenkach, oraz poklepać się, otwierać skyrznki na wyspach przeciwników lub znanym (środku).

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie zrobiłem, ale jako członek w administracji tej mniejszej, na pewno bym to po prawił :3

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dla tego że nie chwale się że jestem w tej administracji na takim, i takim serwerze. Nie nadużywam permisji, sprawuję się chyba dobrze w administracji, bo nie kiedy już byłem w niej. Każdy ma coś w sobie innego, ja napisałem to co myślę na swój temat.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Oczywiście chciałbym pograć sobie, i po pisać z graczami na serwerku. Dodałbym może jakieś rangi, jak już bym był w tej wyższej administracji. Oczywiście chciałbym poklepać się jako nowy administrator, i pogadać z graczami na TeamSpeak'u =)


To tyle co mógł bym napisać. Mam nadzieję że dostanę się do administracji, bo mi wystarczy nawet Helper czy Moderator na serwerze.
Jeśli po popełniłem jakiś błąd to proszę się nie czepiać, pisałem to bardzo długo Smile
#19
Exclamation 
Nickname: EmilaCraft
Wiek: 12 sierpnia 11lat (wiem ,że to mało ale jestem chyba dobra)
Ile grasz na serwerze mcsurvi: od kilku lat 
Opisz swoją karierę na serwerach: byłam moderatorem, budowniczym, adminem, pomocnikiem na serwerach na ktorych gra od 10 do 30 osób
Ile jestes w stanie poświęcić czasu na grę?: w tygodniu od 5 do 10 godzin. ale ts3 nie posiadam ale jeśli się dostane mogę założyć
Opisz swój charakter: miła, pomocna, ciekawska, spokojna, cierpliwa, Z chęcią pomagać nowym graczom, oraz tym obecnym, Bezstronny, stanowczy
Dlaczego mamy wybrać ciebie?: myślę ,że się nadaje ponieważ jestem często na serwerze i chciała bym pomagać innym. ludzie posłuchali by mnie gdybym zwracała im uwagę za przeklinanie i inne rzeczy których nie powinni robić  Confused


NOTATKA MODERATORA: Podanie niezgodne z naszym szablonem rekrutacyjnym, zapewne skopiowane z innego serwera. Przeczytaj jeszcze raz wątek rekrutacyjny i popraw podanie. (Spinning)
#20
Twój nick na serwerze: iNutka75
Wiek: 13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię rysować chociaż najlepiej tego nie robię, słuchać muzyki jak i spotykać się z przyjaciółmi

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywna jestem od około roku licząc ze wcześniejszym nickiem na jakim grałam.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem bardzo aktywna na Team Speak-u. Wbijam na Team Speak'a od września zeszłego roku. Spędzam masę czasu, jestem prawie codziennie. Potrafię przesiedzieć na Team Speak-u od około 10 rano do nawet 3 w nocy.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Kontakt z administracją mam dosyć mały tylko z niektórymi mam większy kontakt.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Hmm, Pvp Classic, przeważnie na nim przesiaduje i spędzam czas.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę tyle spędzić czasu jak i na Team Speak-u. Wiec jestem dosyć aktywna i często dostępna.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najbardziej znam Pvp Classic bo to na nim spędzałam/spędzam masę czasu. Podoba mi się w tym to, że po 1 można poznać spoko ludzi, po 2 jest pvp chociaż ostatnio mi coś nie idzie. (Miałam małą przerwę) Po 3 można również zbudować własną działkę która np. mi daje masę wspomnień już tłumaczę dlaczego. Posiadam masę itemów od graczy z miłym podpisem więc z biegiem czasu jak zobaczę na te "pamiątki" (Tak to chyba można nazwać) przypominają mi się chwile spędzone na trybie. Poleciłabym ten tryb w ten sposób, że można poćwiczyć/podszlifować swoje umiejętności w pvp jak i świetnie się przy tym bawić oraz spędzać czas z nowymi ludźmi.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie będę pisać, że zgłaszałam ludzi bo to raczej logiczne, że ludzie racjonalnie myślący będą to robić chociaż nie ukrywam, że przez moją przerwę nie robiłam dużo dla społeczności McSurvi.pl ale jak czasami osoba z administracji mnie prosiła żebym się z kimś poklepała aby zobaczyć czy osoba nie ma żadnych programów ułatwiających gry. Zazwyczaj byłam jakby to napisać na zawołanie? Hmm, może inaczej zawsze byłam gdy ktoś tego potrzebował, pomagałam i nie oczekiwałam nic w zamian.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam, że jestem dość odpowiedzialną osobą która by chętnie pomagała jak i również byłaby aktywną osobą. Zazwyczaj jestem sympatyczną osobą która jest chętna do "współpracy"? Chyba tak to mogę opisać. Może to co napisałam w tym pytaniu/podpunkcie nie zrobi wielkiego wrażenia ale jednak mam małą nadzieje. Big Grin

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Hmm, na pewno chciałabym zmień spawn na Pvp Classic, oczywiście pod nadzorem jak i z pomocą reszty administracji. Dodać np. nowe przedmioty, jedne byłyby bardziej pospolite a drugie rzadsze. Moim zdaniem fajnie byłoby wprowadzić nowe arenki albo zmienić wygląd (Nie mówię o wszystkich). Rozważałabym dodać nowe tryby które najpierw by się wymyśliło później obgadało z resztą administracji a dopiero potem jakoś wprowadzało na serwer. Teraz rzeczy nie na temat trybów, zaproponowałabym nowe rangi dla administracji, oczywiście tej wyższej.

Parę słów ode mnie dla reszty osób składających podania. Życzę wam powodzenia. Dziękuje również z góry za przeczytanie i rozpatrzenie mojego podania które nie ukrywam ale dosyć długo pisałam. ~Nucia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości