Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#41
Twój nick na serwerze:Cappuccino1
Czy masz konto premium?:Tak,posiadam
Wiek:13 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Lubię się uczyć Big Grin,a dokładnie historii w czas komuny,wojny światowe,itp Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Grałem bardzo dużo,ale na starym koncie.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?Tongueraktycznie codziennie.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Nie mam
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:Również codziennie
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?KitPvp,creative
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:KitPVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:kilka godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?-
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Powinniście wybrać mnie na stanowisko,ponieważ rozwiązywałbym problemy,pomagac nowym graczom itp Smile
#42
MrCreepers12
Raczej tak
12 lat
Lubię rysować, grać na komputerze/laptopie, słuchać muzyki, a w weekendy jeżdżę konno :D
Około 3-4 lata
Nie jestem aktywna na Team-Speaku, ale jeśli to konieczne to mogę być
Nie
Od niedawna
Freebuild
Freebuild
W tygodniu ok. godziny a weekendy moge być nawet cały dzień
Jeśli liczy się chęć pomocy i odpowiadanie innym to tak
Lubię pomagać, nawiązuję dobre kontakty z większością graczy i jestem godna zaufania
#43
Twój nick na serwerze: InsaneM
Czy masz konto premium?: tak
Wiek: 13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w TS4 i Minecraft
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na tym nicku od dziś (22.04.2018) ale na moim starym nicku (Harry534) długo ok. 2 lata.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Nie korzystam z TS'a. Ale konto mam
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Konto z nowym nickiem założyłem 22.04.2018
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Survival i Freebuild
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1,5h a w weekendy do 4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem cheater'ów (na starym koncie)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem ogarnięty parę razy prowadziłem serwery minecraft i wiem jak obchodzić się z pluginami. Jestem pomocny.
#44
Twój nick na serwerze: Astro_EXE
Czy masz konto premium?: Tak
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: jezdzic na bmx albo grac .
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): nie pamietam dokladnie ale zmienialem nick z premium i gralem pare razy na no premium
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: jestem prawie codzennie na ts3
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie mam kontaktu
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: nie wiem ile tak naprawde
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: creative (ale mam przerwe bo mam troche komputer zepsuty)
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: okolo caly dzien jak nie mam prac domowych
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? na jednym no premium kupilem vipa.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?jestem ogarniety i jestem pomocny
#45
Twój nick na serwerze: Lou_
Czy masz konto premium?: Nie posiadam
Wiek:14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grać w piłkę nożną , biegać , Jeździć rowerem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): od około 3 lat chyba jak się nie myle
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? kit pvp /anihalacja
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Teraz ciągle siedzę na kit pvp ponieważ na anihalacji nikt nie gra
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 1h do 3h

Twój nick na serwerze: Lou_
Czy masz konto premium?: Nie posiadam
Wiek:14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grać w piłkę  nożną , biegać , Jeździć rowerem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): od około 3 lat chyba jak się nie myle
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? kit pvp /anihalacja
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Teraz ciągle siedzę na kit pvp ponieważ na anihalacji nikt nie gra
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 1h do 3h
#46
Twój nick na serwerze: _KrulPvP061_       ( ten Bład ortograficzny w nicku jest specjalnie Smile )
Czy masz konto premium?: Obecnie Nie posiadam ale zamierzam kupić Big Grin
Wiek: 14 :0
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię pobawić się przy komputerze Smile po uczyć się czegoś nowego co mogę zrobić na komputerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na obecnym koncie około 3 miesięcy a ogólnie tak około  roku od przerwy ;p
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem bardzo aktywny o dłuższego średnio spędzałem po 3/4h. Lecz ostatnio spadał moja aktywność jest ciepło i chce się troszkę na dworze pobawić ;p i nie mam z kim gadać ;D
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Oczywiście Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na obecnym koncie kolo 2 mies Big Grin
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PvP classic/PvP kits
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4h w tygodniu
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem administracji na TS3 w rozwiązaniu wielu bugów Błędów itp Big Grin Jak i zarówno zgłaszałem cheaterow
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Powinniście mnie wybrać na to stanowisko ponieważ uważam ze jestem osoba godna zaufania Smile Jak i zarówno jestem kreatywny i zamierzam pomoc w rozwoju serwera na lepsze Big Grin  I mam duzo wolnego czasu ;d
#47
Kod:

Kod:
Twój nick na serwerze: Zawodowiecc
Czy masz konto premium?: Obecnie nie posiadam,planuję kupić
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię wyjść ze znajomymi,pograć w piłkę nożną,koszykówkę,jak i spędzić czas przed komputerem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Grałem z 3-4 lata temu około roku,potem miałem przerwę z 2 lata i wróciłem do gry w wakacje
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Na waszym team speak-u jestem aktywny od około początku szkolnego roku,jestem aktywny,lecz ostatnio zrobiłem sobię przerwę zarówno jak i od tsa jak i od waszego serwera jak i na forum
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak mam kontakt z administracją,nie kiedy z nią rozmawiałem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na waszym forum jestem napewno aktywny od początku roku szkolnego
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Głownie to chciałbym nadzorować jail,pvp classic,lecz problemu nie będzie jeżeli otrzymałbym skyblock, sky wars,bądź też freebuild
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej gram na trybie jail oraz pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To jest pytanie, na które nie znajdę odpowiedzi,zależy od dnia spędzam dziennie od 2-10h oczywiście najwięcej w weekend
Pozdrawiam i życzę reszcie powodzenia
#48
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA


[Obrazek: skladaniepodan.png]

Witajcie Smile

Czas zamknięcia wątku rekrutacyjnego na Helperów McSurvi.

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was rozesłane zostały zaproszenia na PW na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a.
Osoby, które dostaną wiadomość proszę o kontakt w sprawie terminu rozmowy. Czas do wtorku 29.04.2018 godz. 23:00.

Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.


Pozdrawiam
Spinning
#49
OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI

Witajcie.

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, zachowanie na chacie, Wasze rozmowy i pomoc graczom, poprawność danych i historię na forum, obecność na Team Speak-u, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaku jaki z nami mieliście przez ostatni miesiąc na Team Speak-u oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy:
W rekrutacji kwietniowej 2018 jako nowi Helperzy serwera McSurvi przyjęci zostali:

Kotletgrawgry
Diaxowy12
Merlinczyk (warunkowo)

Gratulacje!
Bardzo proszę nowych Helperów o umówienie się ze mną na rozmowę wprowadzającą na Team Speak-u.
Po rozmowie zostaną Wam nadane rangi i uprawnienia.

Na rozmowach rekrutacyjnych była większa ilość osób. Jednak wybraliśmy tylko 4 osoby.
W gronie osób przyjętych BYŁ również Morovinz2 jednak zaprzepaścił swoją szansę używając wulgaryzmów podczas gry na serwerze i nie zostaje przyjęty.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na Team Speak-u
Spinning

PS. Przypominam w sprawach procesów rekrutacyjnych, pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie na Team Speak-u.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości