Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#31
Twój nick na serwerze: iNutka75
Czy masz konto premium?: Tak, mam
Wiek: Niedługo 13 :3
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię pogadać ze znajomymi lub chodzić na spacery również ze znajmymi
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Miałam dwa konta i łącznie jestem na serwerze około roku, dokładnie nie pamiętam
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywna na Team Speak-u od około pół roku i potrafię siedzieć na nim dosyć długo
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jasne, próbowałam zgłaszać graczy lub pilnować kultury na chacie
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak mam, może niezbyt często ale czasami się uda pogadać
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum? Na tym aktualnym koncie od dzisiaj ale na wcześniejszym od około pół roku
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Skyblock oraz Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Tyle samo co na Team Speak-u czyli od 6 do nawet 10 godzin Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem dosyć aktywną osoba ale i również odpowiedzialną oraz potrafię rozpoznać gracza z cheatami od gracza który dobrze się klepie.

Oczywiście życzę reszcie powodzenia
#32
Twój nick na serwerze: Maciej99999
Czy masz konto premium?:tak
Wiek: 17
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: hinszczyna typu bajeczki i kolorowanki, gierki, czy rozwalanie drona o ściane
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): 3 lata
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: 3 lata
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : cr
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: cr
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 10h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: głaszałem cziterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : bo jestem super graczem, robie wszystko by nie uczyć się tylko grać na ty,m jakże zajebistym sereerku ,3 ,3 <3
#33
Twój nick na serwerze: Wiktor1308
Czy masz konto premium?:Mam, ale na innym nicku
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na nicku raki123 gralem rok
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u: Na waszym teamspeaku jestem codziennie od Wakacji 2017 roku Smile
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Pewnie, mówili ze mnie lubią
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od roku.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp classic, Skyblock
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasuTonguevp Classic
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Byłem miły i pomocny dla graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo chcę byc w administracji.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#34
Twój nick na serwerze: Panlixu.
Czy masz konto premium?: tak.
Wiek: 15 lat.
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię wyjść z kolegami na dwór nie jestem osobą poważną dlatego lubię się wygłupiać i żartować , uwielbiam historię oraz j.p interesuję się też kolarstwem oraz grą z przyjaciółmi w gry online np. minecraft poznawanie innych ludzi nie sprawia mi problemu dlatego lubię ich poznawać.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jak dobrze pamiętam od początku wakacji
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: niestety nie wchodzę tam tylko jak mam jakąś sprawę do administracji.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: na dzień dzisiejszy nie mam
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na forum wchodzę rzadko jednak zawsze jak znajdę osobę łamiącą regulamin nagrywam go albo robię ssy i wysyłam je koledze żeby ich zgłosił.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: kit pvp , skyblock.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: kit pvp , skyblock.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni tygodnia 3-4 godziny w weekend nawet cały dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: zawsze na trybach upominam ludzi gdy robią coś niewłaściwego.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Lubię grać na waszym serwerze ,gdy gram szybciej mija mi czas , jestem osobą odpowiedzialną i otwartą a w szczególności szczerą  lubię się śmiać i poznawać nowych ludzi więc szybko bym uzyskał kontakt z administracją.
#35
 Twój nick na serwerze :
~Kremoffa
Czy masz konto premium? :
~Niestety ale nie posiadam konta premium. 
Wiek :
~Mam 12 lat.
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym :
~Interesuje się grami takimi jak minecraft. W wolnym czasie najbardziej lubię słuchać muzyki.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze :
~Aktywna jestem od ponad dwóch lat.   
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: 
~Tak jestem aktywna na serwerowym TeamSpeak'u. Od około września 2017 roku. Spędzam na nim od dwóch godzin do sześciu.                 
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? :
~Tak posiadam z administracją serwera kontakt.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum? :
~Ogólnie jestem aktywna mniej więcej od kwietnia 2017 roku. Na tym koncie z 2 tygodnie.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :
~Pvp Classic, SkyWars Classic
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu :
~Najwięcej czasu spędzam na pvp classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze :
~Od dwóch godzin do sześciu.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
~Zgłaszałam  cheaterów Administracji na ts i upominałam osoby, które łamały regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę że jestem osobą odpowiedzialną.Szanuje osoby które znajdują się administracji oraz graczy serwera.
Mam dużo czasu wolnego który wykorzystałabym z chęcią na rozwój serwera.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania oraz życzę innym powodzenia.
 
#36
Twój nick na serwerze:

Deim

Czy masz konto premium?:

Nie posiadam, i jak na razie nie widzę potrzeby jego zakupu

Wiek:

W sierpniu 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

Trudno jest to określić, ponieważ moje zainteresowania zmieniają się wraz z wiekiem, ale jeśli już mam coś napisać to stunt rowerowy i szkicowanie. W wolnym czasie przebywam ze znajomymi, wybieram się w dalekie trasy rowerem, słucham muzyki, a także budując rozmaite konstrukcje na waszym serwerze, zarówno jak i na trybie jednoosobowym Smile

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:

Na waszym serwerze moją aktywność - wliczając w to przerwy - można było dostrzec już pod koniec 2014 roku.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:

W ostatnim czasie moja aktywność na waszym Team Speak-u zwiększyła się kilkukrotnie. Od kiedy? 1,5 roku temu wchodziłem raz po raz, praktycznie wcale. Od dwóch miesięcy jednak pojawiam się tam prawie codziennie.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:

Owszem.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:

Od 28 marca, 2016 roku.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Pomocnika? 

Creative 1/2/3, Wojownicy Dusz

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: 

Creative 1

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?:

W dni robocze spędzam na serwerze od dwóch, do czterech godzin. W weekendy oraz w dni wolne od trzech do sześciu godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 

Tak, przesiadując na trybie upominam wulgarne oraz kontrowersyjne osoby. Jeśli moje upomnienia nie skutkują, zgłaszam to osobom należącym do grona administracji. Wszelkie spory i konflikty między graczami staram się rozwiązywać. Niespełna dwa lata temu, budowałem oraz angażowałem się w różne eventy i konkursy organizowane przez administrację. Do moich dokonań mogę jeszcze dodać elementy starych spawnów oraz pomoc w budowie areny PvP.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Myślę, że świetnie nadawałbym się na tą posadę. Mam dobre poczucie humoru, potrafię zapanować nad stresującymi sytuacjami, jestem osobą zaradną i wyrozumiałą. W trudnych sytuacjach potrafię skupić się na rozwiązaniach, kiedy ktoś ma jakiś problem, to zawsze może na mnie liczyć.
Nie zwracam uwagi na to, czy dana osoba jest mi wroga, czy znajoma. Do wszystkich zwracam się otwarcie i traktuję ich z szacunkiem, mimo iż niektórzy na niego nie zasługują ;P. Przechodząc do karania, nie uznaje ulg dla znajomych, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe wobec innych graczy. 
Poznałem tu wiele wspaniałych ludzi, z serwerem łączy mnie dużo dobrych wspomnień i posiadając tę rangę, zrobię wszystko co w mojej mocy by zostawić go choć troszkę lepszym niż go zastałem. 

Dziękuje za przeczytanie podania, i życzę pozostałym uczestnikom powodzenia w rekrutacji. Pozdrawiam

                                                                    

                       
#37
Twój nick na serwerze: KacperP0L
Czy masz konto premium?: Niestety nie posiadam.
Wiek:15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię wyjść ze znajomymi, lub pograć na komputerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Nie mam pojęcia dobre Kilka miesięcy
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Jestem aktywny Prawie cały dzień
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Rzadko, ale tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od dzisiaj XD
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PVP classic
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy niekiedy 6h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie pamiętam, ale raczej tak
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ chciałbym pomóc obecnej administracji i lubie bardzo ten serwer
#38
Twój nick na serwerze: ShadowBlade
Czy masz konto premium?: Nie
Wiek: 17 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gry komputerowe,Słuchanie Muzyki.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Największa moja aktywność jest tu od 2-3 lat ale mogę się mylić
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny i spędzam na nim od 4 do 8 godzin
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od Grudnia zeszłego roku
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PvP Classic
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 4 do 8 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak zgłaszałem cheaterów na czacie oraz na Tsie Serwerowym oraz pomagam nowym i zagubionym graczom jeżeli coś jest dla nich niejasne Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafie rozpoznać gracza który posiada cheaty lub wspomagacze oraz gracza który ma " Skill " Jestem pomocny aktywny i życzliwy w stosunku do graczy serwera potrafie trzymać swoje emocje na wodzy

Dzięki za przeczytanie pozdrawiam administracje i niech wygra najlepszy Big Grin
#39
Twój nick na serwerze:noswer
Czy masz konto premium?:Nie
Wiek:17
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:To tak jada na motocyklu a  dokładnie na honda cbr 125, piłka nożna, granie w gry komputerowe takie jak minecraft,counter strike global offensive
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Około 2 tygodni ale na forum od dziś
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: dziś byłem pierwszy raz ale będę na niego wchodził często
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Raczej  nie dziś rozmawiałem z administratorem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:Od dziś tak
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Survival
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 2 h w tygodniu a w weekend w nocy i dzień  
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak zgłaszałem haxsów na trybach i pomagałem graczom.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo jestem osobą kulturalna, pomocną, koleżeńską ,mam mutację ,jestem ogarniety i potrafię się dogadać z ludźmi ,chce pomóc w rozwoju servera i też sieci,lubię pomagać innym.
Pozdrawiam noswer
#40
Thumbs Down 
Twój nick na serwerze:
Kotletgrawgry

Czy masz konto premium?:
tak

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W czasie wolnym najczęściej gram, ale też chętnie uczę się fizyki, matematyki oraz informatyki, którymi w mocnym stopniu
się interesuję.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Od około grudnia 2017

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Na team speaku'u jestem od lutego, prawie zawsze kiedy gram, okolo 30 godzin tygodniowo

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Odkiedy dołączyłam na teamspeaka mam kontakt z administracją Mineservera, Royalcrafta i McSurvi.
Zawsze na teamspeaku przebywam na kanałach ESB gdzie rozmawiam z administracją.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
Na forum jestem od konca stycznia 2018

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Głównie waterblock oraz skyblock 2

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
Na ten moment waterblock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
W tygodniu okolo 2 godzin a weekendy zazwyczaj caly dzien

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Od początku nowej edycji waterblocka pomagałam graczom na trybie oraz zgłaszałam błędy opiekunom.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Dzięki dołączeniu do ESB zrozumiałam, że lubię pomagać administracji, dużo się uczę i dobrze się czuję w ich towarzystwie dlatego
chciałabym dalej rozwijać umiejętności i pomagać graczom jako helper.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości