Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#11
1.Mój nick na serwerze: diaxowy12
Czy masz konto premium?: Tak Smile

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jest ich całkiem sporo m.in interesuje się sportem i każdą wolną chwilę poświęcam właśnie niemu, oraz informatyką - rzeczą którą chce rozszerzyć i łączyć z nią długie lata
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnej daty nie pamiętam ale coś koło rok
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
a) Teraz rzadziej(kiedyś to spędzałem i to po kilka godzin), ale staram się wchodzić wtedy kiedy będę mógł Smile
b) Coś koło pół roku
c) Zależy: Czasami 2h, czasami 3h
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Miałem dopóki nie zrobiłem przerwy związaną z mc itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Też ok. rok
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Freebuild oraz PVP z kitami
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne po 2-3h a w weekendy po 4-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak i to całkiem sporo. Starałem się zgłaszać cheaterów na forum jak i na tsie, chętnie udzielałem pomocy tym którzy jej potrzebowali, oraz pomóc w niewielkim stopniu administracji w niektórych sytuacjach
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym otrzymać rangę, ponieważ chcę przyczynić się chodź w małym stopniu do zmiany komunity, aby granie było coraz przyjemniejsze tak, by nikt nie musiał denerwować się, że ktoś używa na przykład niedozwolonych programów. Chcę pomagać graczom w każdej sytuacji. Ranga "Helper" dała by mi bardzo dużo jeśli chodzi o sprawdzanie graczy. Chciałbym uświadamiać innym graczom, że używanie niedozwolonych modyfikacji psuje innym grę i za grosz nie przynosi przyjemności.

Pozdrawiam i życzę każdemu powodzenia Tongue
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#12
Big Grin 
Twój nick na serwerze:
_Enchanted_
Czy masz konto premium?:
Tak posiadam konto premium
Wiek:
14 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Gram na kompie w minecraft i czasami gram w piłkę ręczną
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
Dokładnie nie wiem tak ok. miesiąc
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Jestem aktywny na Team Speak-u od 2 miesięcy ok. 1 godz.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Nie niemam kontaktu z administracją
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
od 1 godz.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Na Creative
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
Na Creative i Anihilacji
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
2-3 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Kupiłem all boskie na Anihilacji .Na innym koncie no-premium
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Bylem adminem a innym serwerze , dużo banowałem cheaterów i dobrze się sprawowałem



Pozdrawiam Administracje
Enchanted
#13
Witam i powodzenia w rekrutacji na Helpera! Smile
Twój nick na serwerze: Pawelek22

Czy masz konto premium?: Nie

Wiek: 12
 
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Ciągniki,informatyka,gry a w wolnym czasie to gram na kompie w mc albo w cs'a

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 4 lata będą ale mogę się mylić

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Czasami jestem aktywny. Na waszym Team Speak-u jestem aktywny od 2 lat. Teraz nie akurat ale zamierzam spędzać ok. 6h

 Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Czasami 

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum: Od 25.04.2016 

Które tryby głownie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Głównie FreeBuild


Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: W dni szkolne od 4h do 6h a w weekend to od 6h do 8h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Trochę

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą wrażliwą jeżeli ktoś mnie wyzywa wkurzam się i go zgłaszam. Teraz akurat nie zgłaszałem bo nikt nie przeklinał (Chyba że byłem afk). Umiem też rozpoznać cheaty typu: wurst itp. Myślę że jestem dobrym kandydatem na Helpera.


Pozdrawiam Pawelek22!
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#14
Twój nick na serwerze: NavrochYTtm
Czy masz konto premium?: Nie
Wiek: 14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubie grać w minecrafta i czasami z kolegami w noge
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): jestem aktywny od Ok 30marca 2k18 a gralem na serverze ok 2lata temu Smile
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem ale rzadko
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie bo nikogo nie znam
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: 3kwietnia 2k18r
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? FreeBuild
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: jak jestem w szkole od 5 do 6 h a w weekendy od 8 do 10 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: nie ponieważ miałem przerwe
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem wrażliwy na haxow tak jak prawie inni ale żaden hax sie przede mna nie uchroni ponieważ wiem jak sie zachowuje itd a jak chodzi o czat to wiadomo jak ktos wyzywa nie wiem czy tutaj jest takie cos ale bym dawał warny oraz kicki :^
#15
Twój nick na serwerze:
xTheNatix
Czy masz konto premium?:
Miałam, już nie mam.
Wiek:
13 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Gram na komputerze jak ciepło wychodzę na dwór.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
Niewiem dokładnie, może rok albo więcej...
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Troche żadko ale jestem, Od grudnia, z godzine.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
Kilka miesięcy niewiem dokładnie...
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Anihilacja, PvP, Creative.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
Na Creative i Anihilacji
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
4-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Kupiłam all boskie + vip i zgłosiłam 2 osoby, ale na innym koncie );
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem spokojna miła (Nie obrażam graczy, lubię pomagać)

(03-04-2018, 01:59 PM)TheNati napisał(a): Twój nick na serwerze:
xTheNatix
Czy masz konto premium?:
Nie
Wiek:
13 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Gram na komputerze jak ciepło wychodzę na dwór.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
Niewiem dokładnie, może rok albo więcej...
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Troche żadko ale jestem, Od grudnia, z godzine.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
Kilka miesięcy niewiem dokładnie...
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Anihilacja, PvP, Creative.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
Na Creative i Anihilacji
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
4-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Kupiłam all boskie + vip i zgłosiłam 2 osoby, ale na innym koncie );
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem spokojna miła (Nie obrażam graczy, lubię pomagać)
#16
---------------------------------------------------------------------------------

Twój nick na serwerze:
~ r0thing

Czy masz konto premium?:
~ Tak..

Wiek:
~ 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
~ Nie mam żadnych zainteresowań, a posiadam dużo czasu, więc mogę to wykorzystać w dobry sposób na serwerze. Chociaż można powiedzieć, że interesuje się troszeczkę informatyką i oczywiście grami.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
~ +/- 2 lata - wszystkie konta
~ Niecały tydzień - konto r0thing

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
~ Jestem aktywny, codziennie na niego wchodze, przebywam na nim codziennie parę godzin.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
~ Podczas sprawdzania, lub kiedy jestem proszony na rozmowę z administratorem na centrum pomocy.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
na forum mam dwa konta
~ TheWorstJack [BANNED] - Niecały rok
~ r0thing - Niecały miesiąc

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :
~ Każdy, lecz najbardziej odpowiada mi pvp classic, creative 1

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:
~ pvp classic, creative 1

• Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
~ 5h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? :
~ Upominałem i zgłaszałem graczy łamiących regulamin, Parę razy miałem wykupioną rangę VIP, czyli wspierałem też finansowo serwer,

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? :
~ Wiem, że sprawa moich banów nie wygląda za ciekawie, lecz uważam, że jestem osobą dobrze dogadującą się z graczami, służę pomocą, jestem aktywny, znam komendy Helpera, potrafię rozróżnić cheaty od skill'a, potrafię poprawnie sprawdzić osobę podejrzaną o cheaty. Ogólnie jestem osobą, która miała styczność z macrami, clickerami, cheatami, skryptami więc nie będzie tzw. False Banów.


Wiem, że się nie dostanę, lecz warto jest spróbować może akurat się uda, zawsze to jeden Helper więcej na serwerze.
Dziękuję za przeczytanie mojego zgłoszenia i życze wszystkim powodzenia.
~Jack

-----------------------------------------------------------------------------------------
#17
Nick na serwerze:
KimonoXD
Konto Minecraft:
Non Premium (ale planuje kupić Smile)
Wiek:
9 lat
Zainteresowania:
Minecraft i ksiąrzki
Ile grasz na Mcsurvi?:
Na wszystkich kontach: ok. 1 rok
TS3:
Nie mam TS3 bo zjebał (sory za to) mikrofon
Kontakt z administracją:
TAK
Aktywność na forum:
Kiedy to piszę to pierwszy raz
Pilnowane tryby:
Skyblock i Bedwars
Najwięcej grania:
Na trybie Skyblock i Skywars
Czas na serwerze:
Ile chce
Co zrobiłem dla serwera?:
Staram się upominać graczy nie przestrzegających regulaminu, jeśli to nie skutkuje po prostu ich zgłaszam na forum.
Czego mam być Helperem?:
Kocham ten serwer i chce pomuc administracji
#18
Twój nick na serwerze:Sloth_Executly(na moim starym koncie mam więcej godzin)
Czy masz konto premium?:Tak
Wiek:12 i pół
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grać na komputerze,wychodzic na dwór,jeździć na bmx.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Nie wiem musieliście by sprawdzić.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Nie wiem.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Dzisiaj bo nie miałem jeszcze konta.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Anihilacje,Water block.
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:Najwięcej to na water blocku.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:W czasie szkoły do 22 a jak jest wolne itp do 24h lub więcej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak,upominałem ludzi żeby nie cheatowali i żeby nie oszukiwały w wymianie.
Pozdrawiam Kacper. ;D
PS:Jakby coś to xTheKacperx to moje stare konto.
#19
Twój nick na serwerze:Failowsky
Czy masz konto premium?:Mam (namemc:Failowsky)
Wiek:13(14w lipcu)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grać w piłkę nożną, gadanie z ciekawymi osobami na ts lub innych platformach
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Na tym nick od paru miesiecy .
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Od 3lat spędzam dosyć dużo nałogowo zgłaszam błedy/cheaterów.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Tak
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:od paru lat ale nie udzielałem się za bardzo ale czytałem dużo tresci.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu:na trybie survival od 3lat gram jak adminami byli Omexia i Snowek
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:10-22 w weekendy w czasie szkoły 16-23
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów i upominam jak np ktos przeklina na czacie (staram sie naprawic dzisiejsze community i lubie jak każdy jest do siebie miły)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ przygode w minecraft zaczołem na tym serwerze i wlchcialbym dużo wniesc w rózwój serwera.Pozdrawiam Adrian Smile
#20
Twój nick na serwerze: Pawelowski8
Czy masz konto premium?:nie posiadam lecz jest zamiar kupna
Wiek:14 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: uprawiam sport spotkania z przyjaciółmi pomoc ludzą potrzebujeącym w mainkrafcie i poza
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): ok 2 lata może 3 lata nie jestem pewny
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: około 2 godzile zdarza się też mnie z powodu szkoły
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: często się pytam o odbanowanie koleżanki ale też rozmawiam czasem lub zgłosze kiedy trzeba
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: niedawno się zarejestrowalem ok 15 dni temu
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? szczcegulnie PVP i PVP Kit Surwival
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: oba PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: yalez od syoz pryewanie min gody max 3 gody dni wolne 4-5 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak pomoc dla nowych graczy zgłaszanie cziterów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? stanowisko chelpera to stanowisko idealne dla osoby takiej jak ja czyli pomagajacej i wspierającej nie dawającej faworyzacji Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości