Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#21
Nick : Szmoczek
Nie posiadam konta premium.
Mam 14 lat.
Lubię grać w minecraft i fortnite , Lepić modele z papieru .
Na serwerze jestem aktywny chyba rok albo 2 prosił bym o sprawdzenie.
Na Tem Speku jestem aktywny od 1.12.2017 r.
Nie mam kontaku z administracją .
Na forum jestem aktywny od niedawna .
Gram głównie na bed wars , PvP z kitami i Easy  Jail.
Mogę dziennie spędzić max 9 h.
Do tej pory zrobiłem dla społeczności to że pomagam nowym gracą którzy nie wiedzą o co chodzi w trybie w który aktualnie gram.
Proszę ludzi o spokuj na czacie bo czasami jest masakra.
Zgłaszam jak wiem że ktoś ma chety.
Dlatego macie właśnie mnie wybrać bo już długi czas gram na waszym serwerze i Helper by mi się przydał do robienia porządku na czacie i lepszemu graniu dla innych graczy .
Gram w większość trybów i bycie Helperem pomogło by w ogarnieciu np. czatu .
I posiadam na waszym serwerze konto vip.
#22
Twój nick na serwerze: 
Nystka

Czy masz konto premium?: 
Nie.

Wiek: 
14 lat.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: 
W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór, gdzie robię dużo zdjęć, jest to również moje zainteresowanie - fotografia. Oczywiście aktualnie również czas wolny zajmuje mi nauka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): 
Na serwerze będzie około 3 lat.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: 
Oczywiście, że jestem aktywna na Team Speak-u. Od ponad roku. Na Ts'ie spędzam prawie cały czas wolny gdy jestem w domu.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: 
Czasami oczywiście.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: 
Na forum jestem aktywna od 3 lat, ale zmieniałam raz konto.

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: 
Z trybami jest u mnie różnie, oczywiście najbardziej do gustu przypada mi FreeBuild, lecz wszystkie tryby mi pasują.

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: 
SkyBlock, FreeBuild, WaterBlock.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 
Zależy oczywiście od dnia i ile nauki jest. Myślę, że tak 3-4 godziny w tygodniu, a w weekendy różnie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: 
Zgłaszałam osoby łamiące regulamin na forum jak i na Team Speak-u.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Uważam siebie osobiście za osobę rozsądną oraz w miarę ogarniętą. Jestem również osobą konsekwentną, ale i miłą dla innych.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#23
Twój nick na serwerze ?
                          Snivex
Czy masz konto premium ?
    Nie posiadam konta premium zamierzam je zakupić c;
Wiek
            Mam 14 lat
Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie ?
W wolnym czasie najchętniej siadam przy komputerze lub gram w piłkę nożną
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze ?
Na Aktualnym koncie nicku Snivex około 2 lat
Natomiast na starym koncie nick marcelim4 chyba od 2012
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u?
Czasami tam siedzę po prostu nie mam powodu tam przebywać jednak na samym Ts jestem bardzo
aktywny i jestem pewny że jeśli uda mi się przejść rekrutacje to aktywność znacznie się zmieni na lepsze
Czy masz kontakt z administracją na Team Speak-u?
Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie nie mam świetnego kontaktu ale z administracją dogaduję się dobrze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?
Na forum jestem aktywny rok
Który tryby głównie nadzorowałbyś posiadając range Helper ?
Głównie nadzorował bym tryby PvP na których cheaty przeszkadzają graczom najbardziej
Ogólnie to nadzorował bym tam gdzie był bym potrzebny ;3
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu
Tryb na którym spędzam czas to Anihilacja z chęcią zajmę się też kit pvp
Pvp classic czy sky wars c;
Ile czasu dziennie możesz spędzić na serwerze ?
Poniedziałek-Czwartek-2/3godzz
Piątek-Sobota-od 5-12godz
Niedziela-To zależy ile będę w domu bo często jadę w niedziele do rodziny.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl
Myślę że na pewno trochę zrobiłem zgłaszałem dużo ludzi ale to nie ważne bo widzę że nasza Kochana anhilacja
traci graczy i mam pomysł na to by za sponsorować parę turniej na całym serwerze mcsurvi.pl Nagrodą Karty PSC
Dlaczego powinniście wybrać mnie ?
Zaufało mi już wiele graczy na serwerze spędziłem tu wiele świetnych chwil
poznałem wielu ekstra ludzi i nie mogę patrzeć na to jak ludzie odchodzą
a szczególnie na to jak patrze na Anhilacje a tam codziennie 0 osób lecz
wszystko można naprawić i Anhilacja może jeszcze wrócić do topki serverów
ja w to wierzę tak jak wierzę w to że mcsurvi kiedyś jeszcze będzie wielkie ;x

"W moim życiu jedyna stała to ciągła zmiana '
EDIT;JUZ MAM PREMKE
#24
Witam i życzę wszystkim powodzenia


Twój nick na serwerze: RafalHit

Czy masz konto premium?: Nie mam, lecz zamierzam kupić

Wiek: 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Sport, Gry komputerowe i programowanie

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na waszym serwerze jestem aktywny od ok. 4 lat

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Czasmi wchodzę, nie pamiętam dokładnej daty, spędzam ok.2-3 h w zależności od potrzeb

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
: Z parą osób mam kontakt

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na forum jestem aktywny, od  03-26-2016

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Anihilacja oraz PvP Kits

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Anhilacje

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 4 -6h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam osoby łamiące regulamin

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

~Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną

~Szanuje graczy jak i administrację

~Jestem osobą miłą i bezkonfliktową

~Staram się zgłaszać osoby łamiące regulamin

~Potrafię rozróżnić cheatera od zwykłego gracza



                         Pozdrawiam RafalHit Wink
#25
moj nick to milosz6k mam 17 lat jestem youtuberem mam 2000 sub i jestes dobry w pvp mam messenger na mcsurvi.pl gram juz od 2 lat jestem dobry w budowaniu nie mam skarg lubie grac w clash royale i minmecraft moj ulubiony server to mcsurvi.pl lubie creative 3 lubie grac w pilke z kolegami jestem w liceum lbede duzo pomagadal dawal duzo skarg
#26
Twój nick na serwerze: Morovinz2

Czy masz konto premium?: Nie posiadam

Wiek: 14 lat  15.04.2003

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: programowanie (Scratch) , piłka nożna , łucznictwo, anime , muzyka (Dubstep, Drum and bass , Trap) , i oczywiście gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na tym koncie około roku , wraz z kontem Morovinz ponad rok

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Na serwerowym tsie nie spędzam czasu, ponieważ nie czuję narazie potrzeby, lecz jeśli jest to wymagane to mogę spędzać tam czasu tyle ile na serwerze

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Na tsie nie posiadam 

Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od Kwietnia 2017 roku

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Tylko SkyBlock , lecz jeśli zajdzie potrzeba to mogę nadzorować też i WaterBlock

Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni szkolne 1-2 h , w weekendy 10 h, czasami nawet więcej

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomogłem odzyskać graczowi konto VIP , regularnie zgłaszam graczy na forum

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Bardzo chciałbym jako helper pilnować porządku na serwerze .Jestem osobą odpowiedzialną , poważną , sczerą , pomocną , jestem otwarty dla wszystkich.

Pozdrawiam, Morovinz 
#27
Twój nick na serwerze: prokoxu19
Czy masz konto premium?: nie
Wiek: 13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: wchodzę w minecraft i bawię się komendami
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): sory ale około 2016 chyba pod koniec
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie miałem ale go pobrałem
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie Nieznam IP
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: od 2018-04-09
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Watcher Block i PVP Clasic i z Kitami
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Watcherblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:w weekendy 4-5 a w tygodniu 2-3
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? kupowałem dużo razy Vipa
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Bo jestem uczciwy jestem aktywny lubię na tym serwerze spędzać czas i jeszcze jestem szczegółowy i pilnie trzymam się zasad

aktualny mój nick to jest RDGQ aktualny

i jeszcze jedno dołączyłęm 2018-04-09 na nowym nicku
#28
Twój nick na serwerze: TheRighT12345
Czy masz konto premium?: Nie
Wiek: 16
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry komputerowe i spędzać czas na portalach społecznościowych
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Nie pamiętam ale długo
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Jestem aktywny na ts od dawna i dużo czasu spędzam na ts
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Od niedawna
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Nigdy nie byłem helperem ale bym nadzorował wszystkie tryby
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Bed Wars, Sky Wars, Creative, Pvp
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ile chce
#29
Twój nick na serwerze:
-patrick623
Czy masz konto premium? :
-nie
Wiek:
-16lat
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-Gra w siatkówkę
-Siłownia
-Spotykanie się z kolegami i nowymi osobami Smile
-Granie w minecraft'a i cs:go
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):
-Na mcsurvi jestem aktywny już bardzo długo nie chce wprowadzać w błąd ale coś koniec 2014r.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
-Na ts3 jestem aktywny od 2017r. (Nick: Patrick623)
-Zależy czy jest z kim gadać i grać (przy miły towarzystwie mogę siedzieć 4-8h
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
-Na ts mam nie za dobry kontakt , ponieważ więcej czasu spędzam na skype
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?:
-Na forum jestem aktywny od 2016r.
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
-Został bym zaszczycony nadaniem mnie jako helper na trybie Anihilacje czy tez pvp classic
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: 
-Creative, Pvp Classic  , Anihilacje
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-N
a razie nie mam czasu wchodzeniem na serwer co mnie bardzo boli ale mam
testy gimnazjalne ,ale od 20 kwietnia będę
już po testach wiec będę mógł normalnie grac czyli graniem od 6-10h

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia Big Grin
#30
Twój nick na serwerze: Mi_Siekk
Czy masz konto premium?: Tak
Wiek:14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Pomagac Innym Osoba budowac i pogadac Z admi
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Teraz mam Nowy nick Wiec jestem 3 2 dni cos tak na starych grałem Dość dużo
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Ma team speak spedzam 7,8 godz Jestem tylko na ts kiedy potrzebuje pomocy
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak lubie i lubiałem pomagac na Skyblock
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: nie mam Ale troche znajomych na serwerkach
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum? zaczełem teraz poniewaz jest rekrut i chcialbym zostac Helperem
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Skyblock watherblock pvp classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze 6 godz
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem bardzo aktywny ,Uwielbiam pomagac


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości