Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#11
(02-08-2019, 05:39 PM)1.  Twój Nick Na Serwerze: KuBeRsKi napisał(a):
2.   Wiek: 13
3.  Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uwielbiam grać na komputerze xD, Być na ts, Lubię pływać. Big Grin
4.   Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od 3-4 miesięcy c:
5.  Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak’u? Ile spędzasz czasu na naszym Team Speak’u?: Codziennie jestem na ts Wink. No gdzieś cały dzień myślę od 12 do 21-22 ;D
6.  Czy masz kontakt z administracją na Team Speak’u?: Nie mam ;c a chciałbym mieć! Big Grin
7.  Twój nick na Team Speak’u: KuBeRsKi
8.  Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając range Helpera?: SkyBlock+. Najlepsze! <3
9.  Ile dziennie czasu możesz spędzić na serwerze?: Tyle ile na ts J od 12 do 21-22
10.   Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyBlock+ Oczywiście^^, podoba mi się Quest z Gigantami i to że opiekun Wituusieq bardzo dobrze dba o ten tryb! Wchodziłbym na inny tryb np. pisze Polecam SkyBlock+ bardzo dobrze się tam gra są różne wyzwania, questy! Polecam!
11.  Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam ludzi gdy nie ma admina gdy np. floodują piszą capsem wyzywają się
12.  Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać na to stanowisko?: Jestem miły, potrafię się uspokoić gdy ktoś mnie wyzywa i spami pytaniami oczywiście odpowiadam^^ jestem uprzejmy
13.  W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?: Chciałbym zmniejszyć ilość cheaterów na serwerze ! ! ! Uspakajać niegrzecznych graczy i wsadzać do więzienia J.  I oczywiście pomagać różnym graczom w grze!
14.  Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Uwielbiam pomagać nowym graczom!!! Skrypty potrafię pisać! W budowaniu zły nie jestem ;D Potrafię tylko Angielski haha!
Bardzo bym chciał być w administracji i mam nadzieje że szanowna administracja pomyśli nad tym <3
#12
1. Twój nick na serwerze: Kremiorspokke2
2. Wiek: 10
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Rozmawianie/Zgłaszanie graczy

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: rok
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: zależy jeśli mam z kimś rozmawiać
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: niestety nie
7. Twój nick na Team Speak-u: KremiorZbokke

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Rozwiązywanie problemów Creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: min. 3 godziny max. 12godz
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Creative rozmawianie z graczami polecam

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie wiem sam
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo jestem często jestem miły wiarygodny mam paru przyjaciół i bym pomagał graczowi i innym

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Hmmmmm nie wiem powiem coś o ts naprzykład (nie obrażam) Zmieniłbym z TS3 Na discord dlatego że jest łatwiej po kanałach chodzić lepszy interface. Dodatkowo discord ma Dodatek BD-Bandaged discord dzięki niemu można motywy wgrywać. A jeśli chodzi o boty to można je na stronkach znaleźć np. mee6- moderacja.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Znam server umiem budować języki to tam angielski

-Kremiorspokke
[Obrazek: latest?cb=20111223145016]
NameDividedBy5 Pozdrawia 
#13
Twój nick na serwerze: Biomek123


Wiek: 11


Zainteresowania, co lubisz robi
ć w czasie wolnym: Granie w gry, programowanie, pisanie pluginów i skryptów. Programowanie gier. Lubię oglądać YouTube, bawię się w scratchu i kombinuję w pythonie.

Od kiedy jeste
ś aktywny na naszym serwerze: 2 – 3 lata

Czy jeste
ś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny, dużo czasu spędzam na TS. Na TS jestem zarejestrowany od około 7 miesięcy, na TS siedzę średnio cały czas kiedy mam uruchomiony komputer (5 – 6h dziennie). Siedzę jedynie na afku aczkolwiek po dołączeniu do administracji zamierzam na bieżąco rozwiązywać problemy graczy.

Czy masz kontakt z administracj
ą serwera na Team Speak-u?: Tak
 
Nick na TS:  Biomek123

Które tryby głównie nadzorowałby
ś posiadając rangę Helpera?: SkyBlock+, Creative, SkyBlock Classic

Ile dziennie mo
żesz spędzić czasu na serwerze: Zależy kiedy. W tygodniu roboczym podczas trwania roku szkolnego około 4 – 5 godzin. W weekendy i przerwy od szkoły nawet 8 – 10 godzin. Od czasu do czasu mogą się zdarzać dłuższe przerwy które oczywiście będą zgłoszone wyższym rangom.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci si
ę podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyBlock+, Mili ludzie, łatwość w rozgrywce, fajne itemki.

Czy co
ś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Na bieżąco zgłaszam bugi i zgłaszam graczy.

Dlaczego wła
śnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Sądze że serwer McSurvi jest mi znany i gram na nim od dzieciństwa. Znam graczy. Lubię budować i dobrze znam komendy i pluginy.

W 3,4 zdaniach opisz pierwsz
ą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno bardziej słuchał bym graczy i był bym aktywniejszy na serwerze. Pomagał bym innym administratorom w budowie budowli na różnych trybach (np. spawn). Zamierzam na bieżąco sprawdzać forum i rozwiązywać zgłoszone przez graczy problemy.
Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera: Podstawowa umiejętność pisania skryptów, znajomość języka angielskiego na dość wysokim poziomie
 
Thank you!
#14
1. Twój nick na serwerze: 6bc
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Intersuje się informatyka Smile W wolnym czasie lubię podszkolić się na różne tematy związane z IT Smile
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Licząc pierwsze konto to około 5 lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Od kiedy nie wiem, teraz praktycznie nie spędzam w ogóle czasu ale jesyem wstanie siedzieć po kilka godzin dziennie
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak Smile
7. Twój nick na Team Speak-u:
Pszyglup

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Każdy mogę nadzorować nie będzie mi to sprawiać najmniejszego problemu
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? W wakacje od 5 do 8 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Każdy tryb znam bardzo dobrze, ponieważ jestem gram tutaj bardzo długo Smile nie ma jako takiego polecenia zależy od gracza Smile jeden woli by mu dokładnie opowiedzieć o co chodzi a drugi nie :>
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl? Tak, staram się pomagać każdemu graczowiadministratorowi gdy tej pomocy potrzebuje Smile
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ znam bardzo dobrze regulamin serwerowy wiem gdzie są w nim luki i mógłbym pomóc w rozwoju serwera Smile
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Lepszy antycheat pomoc ogarnąć skrypty bo mają zły config wprowadzenie nowych edycji/map
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.) potrafię pisać proste skrypty Smile 
#15
1. Twój nick na serwerze: EmilaCraft
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:[b] oprócz grania na komputerze lubię chodzić na basen, i spotykać się ze znajomymi
[b]4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
około 2 lata,, dokładnie nie pamiętam
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? nie jestem aktywna ale mogę zacząć być, nie używam raczej ts wiec nie wiem od kiedy, spędzam tam mało czasu
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? nie posiadam kontaktu ale mogę zacząć
7. Twój nick na Team Speak-u: emilajagi
8. Które tryby głównie nadzorował byś posiadając rangę Helpera? creative, skyblock (classic i plus) i czasami jail
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? w wakacje (od pon. do pt.) od 5-10h w weekendy 0-5h poza wakacjami (od pon. do pt.) 5-10h. ale trzeba też zrozumieć że czasem (najczęściej w wakacje) wyjeżdżam na jakieś obozy itp.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? creative znam najlepiej, podoba mi się w nim to że mogę budować, co uwielbiam, poleciłabym go mówiąc że miła atmosferka i bardzo fajni ludzie.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałam ludzi którzy koszmarnie spamili nawet jeśli prosiłam aby przestali, zgłaszałam tych którzy "brzydko" mówili
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ jestem kulturalna, opanowana, i miła, pomagam nowym ludziom odnaleźć się na serwerze i potrafię współpracować z innymi, oraz ogarniam komendy.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? znając życie wzięłabym vanisha, a następnie "patrolowała" tryby (tak, znam regulamin serwera). nie wolno pozwolić aby ktoś łamał regulamin serwera! ze mną można czuć się bezpiecznie Wink
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?  umiem budować (ale troszq słabo to robię, uczę się jeszcze) i ogarniam dużo komend Big Grin ogólnie to bardzo pomocna nie jestem Wink
dziękuję za przeczytanie tego długiego i nudnego czegoś,


pozdrawiam, EmilaCraft
#16
1. Twój nick na serwerze:
- Inectine
2. Wiek:
- 15 lat.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- W wolnym czasie lubię grać na komputerze , wyjść ze znajomymi oraz pomóc tacie w różnych napraw/wymian części auta.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Od 2/3 lat.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Pierwszy raz na Team Speak-a wszedłem około rok temu
- Średnio spędzam 9 godzin .

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Tak posiadam kontakt z administracja.
7. Twój nick na Team Speak-u:
-Gestapo
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Creative
- Parkour

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- W wakacje/weekendy moge spędzić nawet do 12/11 godzin.
- W roku szkolnym będe niedostępny , lecz nie zawsze spowodowane jest to sprawami rodzinnymi.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
- Creative , najbardziej podoba mi sie w tym trybie to , że można kształcić swoje umiejętności w budownictwie przy okazji poznać pare osób.
- Polecił bym ten tryb osobom które chcą nauczyć się budować , oraz osobom które chcą się szkolic w tym co robią.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Zgłaszałem oraz wynajdowałem błędy , oraz zgłaszałem osoby które zachowywaly się niestosownie do regulaminu.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Ponieważ jestem aktywny , odpowiedzialny , potrafię opanować swoje emocje jeśli potrzeba , umiem współpracować w grupie oraz jestem pomocny.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Chciałbym pomóc w budowach ,
- Wynajdywać osoby które łamią regulamin , cheatują.
- Dodał bym nie które komendy do vipa typu //mask .

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Nawet dobra znajomość języka Angielskiego
- Dosyć dobrze buduję , znam komendy world edit
- Chciałbym nauczyć sie pisania skryptów , oraz nauczyć się grafiki komputerowej dzięki której miał bym możliwość ulepszenia wyglądu Forum.



Pozdrawiam  Tongue
#17
1. Twój nick na serwerze: KacperosMniam
2. Wiek: 9
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: grac w mc pomagac innym oraz rozmawiac na ts3

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? juz bardzo dlugo od 2018 czesto zmienialem konta w mc
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? na ts3 spedzam 6h
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? tak
7. Twój nick na Team Speak-u: kacperek

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? skyblock Clasic, Skyblock Plus 2.5, Easy Hardcore, Pvp Clasic, Pvp Kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? od 4 do 6h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? najbardziej podoba mi sie Easy Hardcore i PVP poniewaz w wolnej chwili lubie sie pobic

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? rozbawiałem osoby na ts3 (administracje)
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo jestem mily i lubie pomagac innym czesto siedze przy komputerze i mialem swoj server

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? chcialbym zbanowac wszystkie osoby ktore posiadaja niedozwolone oprogramownia. pomoc w roznych sytuacjach innym uzytkownikom. udzielac sie na ts3
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? potrafie pisac skrypty budowac tez umiem i tez chce sie nauczyc nowych zeczy
#18
1. Twój nick na serwerze: MrSandKing
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uczyć się pisać pluginy, programować, grać w Dead By Daylight, tak jak wcześniej wspomniałem lubię programować, a dokładniej uczę się pisać w języku: C#, C/C++, Java. (Podstawy Javy znam).

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Dokładnie co do dnia nie jestem pewny, ale od 2015-16 roku jestem na serwerze.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Na TS3 jestem aktywny od Czerwca i codziennie staram się przebywać na nim.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Z Administracją McSurvi nie miałem jeszcze styczności, ale chętnie poznam administrację, oraz bardzo lubię współpracować, pomagać.
7. Twój nick na Team Speak-u: MrSandKing

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Głównie PVP Kits, również Jail oraz SkyBlock
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-4h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Kit PvP podoba mi się najbardziej, lubię mechanikę, a zarazem to co oferuje ten tryb.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam graczy.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ogólnie o mnie, na serwerowni SzybkiegoBanana gram od 2014 roku, mam spore doświadczenie z tą siecią serwerów, oraz bardzo cenię pracę tych, którzy to wykonują.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chętnie chciałbym rozwinąć tryb PvP Kits, dodałbym nową mapę, oraz nowe klasy. Eventy również pomógłbym organizować, oraz pilnowałbym porządku na chacie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Owszem posiadam, tak jak wcześniej wspomniałem potrafię pisać skrypty, pluginy (podstawowo), budować również potrafię, a język angielski to mój ulubiony przedmiot w szkole <3. Znam się na pluginach m.in. Essentials, WG, WE, Vault, AuthMe, i wiele wiele innych.
#19
1. Twój nick na serwerze:
- Dragon219.

2. Wiek:
- 18 lat.

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- Grać w różnego rodzaju gry, tworzyć mapki na trybie jednoosobowym np. z użyciem bloków poleceń. Buduję parkoury, tory przeszkód z mobkami oraz tworzę ciekawe budowle z użyciem komend.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Jestem aktywny codziennie od 12 sierpnia. Wcześniej grałem na innych serwerach z waszej serwerowni, w tym czasie wchodziłem na McSurvi tak, żeby zobaczyć nowości na serwerze, głównie SkyBlock+ ;D.

5. Czy jesteś aktywny na naszym TeamSpeak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na TeamSpeak-u?
- Jestem na TeamSpeak'u od ponad dwóch lat. Do 12 sierpnia należałem do Strefy Adm [SA], w dniu 12 sierpnia przeszedłem do Premium Rodzinka. Jak już jestem aktywny na serwerze to na TeamSpeak'u też. Nie mam określonego czasu na przebywanie w wirtualnym świecie, to wszystko zależy od dnia, jak mam wiecej czasu to nawet do 10 godzin dziennie, ale jak wiemy dni są różne dlatego mój pobyt to od 3 do 10 godzin dziennie.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na TeamSpeak-u?
- Tak. Staram się przebywać w ich otoczeniu, ale najlepszy kontakt utrzymuje z Wituusieq

7. Twój nick na TeamSpeak-u:
- Dragon219.

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- SkyBlock+.

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- Tak jak pisałem wcześniej (pytanie 5) - tyle co na TeamSpeak'u. Mimo tego liczę na zrozumienie, kiedy zdarzy mi się mieć zapracowane dni i przebywać w grze tylko godzinkę.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
- SkyBlock+ znam najlepiej. Gram już sporo na waszych SkyBlock'ach, podoba mi się: rozwijanie swojej wyspy, wbijanie topek, robienie zadań czy też pisanie z innymi graczami. Poleciłem już tryb SkyBlock wielu osobom i jak jest okazja to nadal polecam ;D.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Podawałem ciekawe pomysły, co można dodać, a co usunąć na trybie, sam nawet coś już zbudowałem - parkoury przygodowe, które cały czas są do przechodzenia na trybie SkyBlock+ pod komendą /warp gra ?.

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Wpadają mi ciekawe pomysły co zbudować albo usunąć, oprócz tego lubię pilnować porządku. Pozatym dużo gram na trybie, a więc jestem w stanie odpowiadać graczom na pytania, gdzie co się znajduje, jak dobrze zacząć rozgrywkę lub co warto wiedzieć o tym trybie. Z chęcią także tłumaczę jak gracz czegoś nie potrafi zrozumieć.

13. W 3, 4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Chciałbym ulepszyć quest gigantów, tak żeby był nieco bardziej przygodowy i większy od obecnego ?. Od niedawna trwają prace nad budową nowej krypty, którą sam zacząłem robić wraz z pomocą innych. Chciałbym także dodać nowe questy, które były by możliwe do zrobienia tylko w samej krypcie. Następnie przeniósł bym teleport do netheru właśnie do niej, tak żeby za każdym razem gracz musiał się natrudzić, aby dostać się do tego świata.

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? :
- Bardzo lubię grę Minecraft. Gram w nią już ponad 5 lat i zawsze fascynowały mnie sześciany, fajnie jest tworzyć komendy na mobki przez komendę summon. Oprócz tego buduje np. parkoury, czy też  wielkie budowle związane z użyciem bloków poleceń. Lubię poznawać nowe rzeczy, bardzo fajnie jest nauczyć się czegoś nowego.
Wszystkie te odpowiedzi dotyczą tylko trybu SkyBlock+.
Pozdrawiam.
~Dragon219
#20
1. Twój nick na serwerze: grzegorz19

2. Wiek:16

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Elektronika, zajmuje się Help Deskiem a także naprawianiem telefonów.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od dziś

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Od dziś, częsciej o wiele używam discorda

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Raz z nimi rozmawiałem

7. Twój nick na Team Speak-u: Grzegorz, c3ZhdVo2F11Rpn2MfOy0irpWUOU

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Oba tryby PVP a także Easy Hardcore jak będzie otwarty.

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-5h

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? PVP ze względu na szybką rozgrywkę

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety nie

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ znam dużo komend, moge poświecić troche czasu i się zaangażować w serwer, i mam troche wiedzy na temat cheatów.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na pewno zaproponować założenie kanału discord który jest o wiele bardziej przyjazny.

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Swego czasu troche siedziałem w programowaniu, lecz w C++ i w Pythonie ale myśle, że jestem w stanie nauczyć się pisania pluginów do minecrafta, język angielski opanowany na poziomie B1-B2

Liczę na szybką odpowiedź Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości