Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#21
1. Twój nick na serwerze:xXNarutoXx
2. Wiek:14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Motoryzacja i gry komputerowe

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: 1,5 miesiąca
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:Jestem aktywny od 1 miesiąca i spędzam dosyć mało na nim czasu
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Nie
7. Twój nick na Team Speak-u:Jaremi122

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?:Jail i Pvp
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 4-5 godz
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Jail ponieważ bardzo lubię kopać a najbardziej mi siępodoba że z karzdym innym lvl zmieniają się bloki
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Tak sprzedawałęm za tanią cenę różne rzeczy i zapraszałem znajomych
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Tongueonieważ uważam że dobrze się sprawuje w tych sprawach i jestem pomocny i odpowiedzialny


13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?Dodałbym kilofy które można w grze bez kupowania za prawdziwe pieniądze tylko za monety w grze i cenzure przekleństw
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.) :Tak posiadam umiem pisać proste skrypty w c++ ale wolałbym nie, ale znam bardzo dobrze język angielski i bardzo lubie budować
#22
1. Twój nick na serwerze: MrKubek
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się grami komputerowymi oraz różnymi sportami, w wolnym czasie lubię grać na komputerze oraz grać w piłkę nożną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Na serwerze jestem stosunkowo od nie dawna, jednak jak już zacząłem grać to jestem i  długo.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Na teamspeaku aktualnie nie jestem aktywny, jednak mam zainstalowanego i moge siedzieć wtedy jak gram.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Nie
7. Twój nick na Team Speak-u: MrKubek

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Najbardziej lubię grać na trybie Jail, mógłbym również nadzorować tryby PVP.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-4h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najbardziej znam i lubię tryb Jail, podoba mi się to, że kolejne kopalnie mają coraz lepsze bloki, co za tym idzie są bardziej wymagające. Poleciłbym ten tryb osobom które lubią dużo kopać oraz mają dużo wolnego czasu. Polecam ten tryb ponieważ jest tam miła społeczność, zawsze pomogą, oraz jest fajnie wykonany system ekonomii.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Myślę, że jedyne co zrobiłem to dołączam się do aktywności serwera.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Myślę, że nadał bym się na to stanowisko, ponieważ jestem odpowiedzialny, można powierzyć mi zadanie, jestem uczciwy, moim jedynym minusem jest trochę zbyt mała cierpliwość.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Pierwszą rzeczą którą chciałbym zmienić na tym serwerze to na trybie Jail, możliwość kupna lepszego kilofu. Aktualnie jest możliwość posiadania lepszego kilofa jednak trzeba kupić skrzynię, co nie jest zbyt opłacalne bo nie wiadomo co będzie w niej. Myślę, że nieco urozmaiciło by to rozgrywkę.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Kiedyś trochę bawiłem się w pisanie skryptów na serwery Minecraft. Umiem w małym stopniu C++
#23
1.Twój nick na serwerze:
-_Olciak609__
2.Wiek:
-18 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-W wolnym czasie lubię grać w gry, malować się, nagrywać tik-toki, imprezować, spotykać się ze znajomymi, rysować (ale jakaś super dobra w tym nie jestem).
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
-Około 4 lata z przerwami.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
-Jestem aktywna, na aktualnym nicku od kilku tygodni, spędzam praktycznie cały dzień.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
-Tak
7.Twój nick na Team Speak-u:
-xLiffkaa
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
-Myślę, że najbardziej pvp classic oraz pvp kits bo te tryby znam najlepiej, jednak starałabym się nadzorować każdy.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
-W aktualnej sytuacji cały dzień, jednak kiedy wszystko wróci do normy to myślę, że tak 4-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
-Najlepiej znam Pvp Classic, najbardziej podoba mi się w nim szukanie skrzynek, pojedynkowanie się z innymi graczami (chociaż dobra w tym to ja nie jestem). Poleciłabym ten tryb osobom, które lubią rywalizacje.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Zgłaszałam graczy łamiących regulamin na forum lub ts.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-Jestem osobą odpowiedzialną, pomocną, komunikatywną oraz godną zaufania.
-Spędzam sporo czasu na tym serwerze więc mogłabym ten czas dobrze wykorzystać.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Chciałabym pomóc w przeprowadzaniu eventów oraz nowych edycji trybów.
- Pomoc w budowaniu spawnu, map i tego typu rzeczy.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Lubie uczyć się nowych rzeczy.
- Znam  na jakimś poziomie angielski oraz niemiecki.
- Coś tam umiem budować ale jakaś super to w tym nie jestem.


[Obrazek: 12610-demon-girl.jpg]
#24
1. Twój nick na serwerze: JoTeMeN
2. Wiek: jeszcze 21
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gram w komputer albo oglądam filmy Banana.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? od 26.09.2019r godzina 22:58.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny, od 1 listopada 2019r. Spędzam tu tyle czasu ile tylko mogę (4-12h/dziennie online).
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak
7. Twój nick na Team Speak-u: JoTeMeN

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? SBC, ale wszędzie gdzie by zawołali mogę podejść.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy czy chodzę do pracy to od 3-12h Smile
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? SBC. Poleciłbym go mówiąc prawdę, że gra się tu po prostu świetnie, a całą resztę wymyśliłbym na poczekaniu dostosowywując wypowiedź do odbiorcy.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem wszelkie błędy występujące na serwerze, tak jak i graczy, a także na własną rękę organizuję jakieś "konkursy", aby każdy mógł się dobrze bawić.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlaczego nie? Nie wiem czy się nadaję, to musicie ocenić Wy, jedyne co mogę napisać to, że dołożę wszelkich starań abyście się nie zawiedli.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na pewno "wyeliminować" toksyczność na serwerze, poprzez mutowanie. Dodatkowo chciałbym wprowadzić parę zmian, właściwie już na następną edycję, w tym celu zagadałbym do szumiela. Na teraz jedyne co można dodać to stackowanie się mobów Wink
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Chęć nauki nowych rzeczy, a także średnie doświadczenie w znajdowaniu "błędów" na serwerze. Odrobinę znam się na perswazji oraz potrafię dogadać się z ludźmi.
#25
1. Twój nick na serwerze: qziol
2. Wiek: 19
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-Sztuki walki obecnie muay thay (tajski box)
-Żużel
-Spędzać czas ze znajomymi
-Informatyka (3 klasa technikum)
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Z rok czasu już gram na tym skyblocku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Na tsie, jestem mało czasu ale to dlatego że rozmawiam ze znajomymi na innych serwerach (nie graja w mc), a gram tylko sam z kolegą.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tylko gdy potrzebowałem pomocy.
7. Twój nick na Team Speak-u: qziol

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Moim priorytetem jest serwer SkyBlock 1.8
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy od dnia, czasami potrafię wogóle nie wejść a czasami potrafię siedzieć 10h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb SkyBlock 1.8, najbardziej podoba mi się Krypta gdyż nigdy to się nie nudzi. Można chodzić, walczyć zdobywać przedmioty i nigdy nie wiadomo na co się trafi.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? No, sporo pomagałem graczą początkującym na trybie SkyBlock.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Iż gdyż jestem osobą stanowczą, uczciwą nie faworyzuje ludzi oraz jestem pomocny. Jak do czegoś się przykładam to przykładam się do tego w 100%

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na początku chciałbym na pewno polepszyć kontakt administracji z graczami otóż zauważyłem że kontakt gracz-administracja jest dosyć słaby. Administracja mało udziela się na chacie z mojego punktu widzenia.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
-Budowanie
-Języki obce
-Chęć nauki nowych rzeczy
-Przerabianie skryptów (zmiana prostych rzeczy w skryptach, dodawanie czegoś nowego na wcześniejszych wzorcach itd.)
#26
[Obrazek: b1BUfX8.jpg]


Witajcie!

Zamykam wątek rekrutacyjny na Helperów McSurvi.

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was rozesłane zostaną zaproszenia w wiadomościach prywatnych na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a (drugi etap rekrutacji).
Terminy rozmów upływają 30.04.2020r.

Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.
#27
WYNIKI REKRUTACJI


[Obrazek: iXWmdJu.jpg]




Witajcie!

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, zachowanie na chacie, Wasze rozmowy i pomoc graczom, poprawność danych i historię na forum, obecność na TeamSpeaku, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaktu jaki z nami mieliście przez ostatnie miesiące na TeamSpeaku oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy:

W kwietniowej rekrutacji 2020 jako nowi Helperzy serwera McSurvi przyjęci zostali:

rykker_ 
KacperP0L

Gratulacje!

Szczegółowe informacje nowi Helperzy otrzymali w wiadomościach prywatnych.

Pozdrawiam! 
Tigrii


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości