Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#11
1. Twój nick na serwerze: Ferboss1337
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-motoryzacja
-informatyka
-granie
-słuchanie muzyki
-rozmawianie z kolegami

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Ja od dawna znałem mcsurvi ale z około 4 miesiące temu zainteresowałem się bardziej ponieważ uważam że to jest całkiem dobry serwer.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Od niedawna jestem aktywny na Ts3 więc muszę trochę nauczyć się o tym ale to chyba nie będzie trudne.
Mogę spędzić tak z 2-3 godziny.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Część osób z administracji Team Speak znam z serwerów mineserwer, mcsurvi, minefox, kiedyś miałem kontakt, a teraz ciężko.
7. Twój nick na Team Speak-u: Ferboss

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Kit pvp, Creative, czasem pvp classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
około 3-5 godzin zależy od dnia (szkoła, itp.)
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Kit pvp znam się na jedzeniu zup, biciu pvp. Moim zdaniem Kit pvp jest dla osób które bardziej wolą skill niż itemy jak to jest na classicu. Można się zmierzyć z ludźmi i ten który lepiej się zna na pvp ten wygrywa.
Polecam ten tryb osobom które chcą się nauczyć bić a nie zbierać itemki.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem cheaterów na kit pvp, mam zdolność do znajdowania bugów Dodgy
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ jak zgłaszam cheaterów to nie zawsze przychodziła administracja nawet jak pisałem helpop dużo razy.
A ja potrafię bardzo dobrze rozpoznać kto co ma albo jak nie jestem pewny w 100% to sprawdzanie.
Potrafię być sprawiedliwy.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Na kit pvp można wychodzić za mapę używając komend /kb join event, wybierając klasę która ma konia i przechodząc przez ściany można wyjść za ścianę, potem kolega musi się teleportować komendą /kb spectate (musi być na innej mapie ponieważ jak się teleportuje na inna mapę z gm3 to zmienia mu na gm 0 i może wybrać klasę) i potem wybierając klasę z lataniem można dolecieć na losowo wygenerowany świat.
Niektórzy ludzie tak robią i za to zostają zbanowani a lepiej chyba zablokować komendę niż dawać niepotrzebne bany

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Umiem rozmawiać po angielsku, umiem budować, umiem sie bić pvp (gram na serwerach zagranicznych practice), mogę się też nauczyć pisać skrypty.
Pozdrawiam
#12
1. Twój nick na serwerze: parufka_
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- grac w gry komputerowe, planszowe
- grac w siatkowke, pilke nozna
- spedzac czas z kolegami
4.oj długo od 2015/2016
5. na teamspeaku spędzam 4h/5h roznie ;D
6. chyba nie Sad
7. fixeq
8.pvp kits, pvp classic, creative
9.baardzo dużo. Lubie dużo pograc jakos 10h (naprawdę) czasem może zw zrobie.

10. najbardziej podoba mi się pvp classic, bardzo lubie się tam klepac, jest mnóstwo wspaniałych osob ;D
11. Nie wiem raczej nie :;(
12.Bardzo długo bylbym aktywny na serwerze, sprawdzalbym dużo podejrzanych osob. bylbym wyrozumialy itp. Smile
13.chcialbym na pewno się przywitać z graczami zmienić to raczej mowiac serwer na lepsze.zmienic to raczej nic bo serwer już jest piękny ;D
14. Potrafie sprawdzać. Dosyc dobrze potrafie mowic po Angielsku. Smile no i w sprawach administracyjnych to raczej sporo ;d Pozdrawiam serdecznie!

1. Twój nick na serwerze: parufka_
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- grac w gry komputerowe, planszowe
- grac w siatkowke, pilke nozna
- spedzac czas z kolegami
4.oj długo od 2015/2016
5. na teamspeaku spędzam 4h/5h roznie ;D
6. chyba nie Sad
7. fixeq
8.pvp kits, pvp classic, creative
9.baardzo dużo. Lubie dużo pograc jakos 10h (naprawdę) czasem może zw zrobie.

10. najbardziej podoba mi się pvp classic, bardzo lubie się tam klepac, jest mnóstwo wspaniałych osob ;D
11. Nie wiem raczej nie :;(
12.Bardzo długo bylbym aktywny na serwerze, sprawdzalbym dużo podejrzanych osob. bylbym wyrozumialy itp. Smile
13.chcialbym na pewno się przywitać z graczami zmienić to raczej mowiac serwer na lepsze.zmienic to raczej nic bo serwer już jest piękny ;D
14. Potrafie sprawdzać. Dosyc dobrze potrafie mowic po Angielsku. Smile no i w sprawach administracyjnych to raczej sporo ;d Pozdrawiam serdecznie!
#13
1. Twój nick na serwerze: SqrlT_OF_WorlD
2. Wiek:13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Gry komputerowe, gra w kosza, spedzanie czas z przyjaciolmi jazda na hulajnodze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? 2015
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Tak jestem 3/4h dziennie
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? niestety nie ale proboje
7. Twój nick na Team Speak-u:CJK

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?pvp classic, pvp kits, creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 5/6h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?pvp classic gram tam najdluzej bardzo lubie sie bic

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? raczej nie, ale gdy dojde na stanowisko helper to na pewno duzo rzeczy
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? potrafie sprawdzac, mutowac, banowac itp.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?przywitalbym sie z graczami i zajalbym sie za sprawy administracyjne
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?budowanie, niemiecki ;d Pozdrawiam!
#14
1. Twój nick na serwerze: xCheckMe
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim zainteresowaniem są zwierzęta egzotyczne tak zwane modliszki, patyczaki oraz pająki, a w wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi, grając w gry, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, rolkach a w zimie na łyżwach.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Jestem aktywny na serwerze około 3 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Od pewnego czasu zacząłem używać serwerowego Team Speak'a, jeżeli jestem na Team Speaku'u to około 2, 3 godziny.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie mam kontaktu z administracją serwera.
7. Twój nick na Team Speak-u: xCheckMe

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp Classic, Pvp kit, SkyBlock Classic oraz EasyHardcore.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Na serwerze w dni wolne mogę spędzić 2-6 godziny w dni szkolne około 1, 2 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej z trybów znam Pvp Classic wiem gdzie jest ukryta każda skrzynia z itemami potrzebnymi do walki. Najbardziej w trybie podoba mi się zacięta rywalizacja o itemy. Poleciłbym osobom ten tryb, ponieważ na trybie jest dużo fajnych eventów można wygrać range (Event) lub $.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, kupiłem range (VIP) zgłaszałem osoby łamiące regulamin pomagałem nowym graczom, żeby umilić im grę na serwerze.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Moim zdaniem jestem miłą osobą pomocną, cierpliwą, mam pomysł jak rozwiązać problem oraz ukarać graczy.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Po dostaniu się do administracji chciałbym zmniejszyć ilość cheaterów do 0 oraz osób które nie przestrzegają regulaminu. Pomagać starszym administratorom w robieniu nowych edycji i organizowaniu różnych eventów. Chciałbym również spróbować wprowadzić różnych ciekawych zmian jak na trybie Pvp kit po zjedzeniu zupki zostaje miska którą trzeba wyrzucić i zmniejsza czas na wymienienie w pierwszym pasku.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Moim zdaniem posiadam umiejętność budowania oraz szybko się uczę wiec szybko nauczył bym się pisać prze różnych skryptów.
#15
1.VMasterHackerV
2.14 lat
3.Czytać i oglądać filmy o zjawiskach paranormalnych.

4.Od 3-4 lat
5. Narazie nie jestem aktywny na TeamSpeaku, ale założę go niebawem!
6. Narazie nie jestem aktywny na TeamSpeaku, ale założę go niebawem!
7. Narazie nie jestem aktywny na TeamSpeaku, ale założę go niebawem!

8. GTA, ponieważ tam gram, ale jeśli nmg tam być helperem to PvP Classic
9. Max 6h
10. GTA. Najbardziej podoba mi się możliwość wykonywania questów i samochody. Poleciłbym innym ten tryb, ponieważ są tam mili gracze, fajna ekonomia i ciekawe questy.

11. Zgłosiłem paru ludzi.
12. Nie przeklinam, odnoszę się do innych z szacunkiem i umiem operować w grupie.

13. Napisałbym własne questy na GTA.
14. Umiem budować i szybko się uczę.
#16
1. Twój nick na serwerze: MrSandKing
2. Wiek: 13 (Wkrótce 14)
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uczyć się języków programowania, słuchać muzyki.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2016-2017 roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Owszem, spędzam na nim po kilkanaście godzin.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: MrSandKing

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, Creative.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 2h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP. Lubię mechanikę tego trybu, nie jest to zwykłe PVP, w którym posiadasz mikstury, złote jabłka, czy też jedzenie. Nie, jest to inna mechanika, która jest prosta na swój sposób, a zarazem bardzo trudna również na swój sposób.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tzn. dla samego serwera bardzo dużo nie zrobiłem, aczkolwiek na forum udzielam się głównie w dziale Poradniki, gdzie są moje poradniki dotyczące pisania skryptów. Kilka przykładów:
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Poradnik-J...ać-skrypty
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Poradnik-J...-Argumenty

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mógłbym pomóc przy wielu rzeczach, jestem często aktywny na TeamSpeak-u, więc również byłbym często do dyspozycji.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Pierwszą rzeczą jaką bym chciał zrobić/zmienić po dostaniu się do administracji jest zaktualizowanie trybu KitPvP, ponieważ jest to bardzo dobry tryb, który wg mnie powinien zostać zaktualizowany. W jaki sposób? Dodać nowe zestawy, nowe mapy, nowe urozmaicenia do tego trybu. Samą rozgrywkę ulepszyć balansowaniem zestawów, które są w obecnej chwili w miarę wyważone.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Potrafię pisać skrypty oraz uczę się pisać pluginy.
#17
1. Twój nick na serwerze: oktagon_
2. Wiek: 17 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jestem osobą wysportowaną, przez co moje zainteresowania głównie łączą się właśnie ze sportem. Jeżdżę wyczynowo na rowerze już od ponad 3 lat, gram na pozycji atakującego w szkolnym klubie siatkarskim i wiele innych. Poza tym interesuję się kulturą japońską, dużo czytam na temat tego kraju i ludzi tam żyjących.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Pierwszy raz na serwer wszedłem kilka lat temu, nie mając jeszcze nawet premium. Od tamtego momentu wchodze na serwer co kilka dni, lecz gdy już wejdę gram bardzo dużo ze znajomymi, głównie na sky-blocku.

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie jestem aktywny z tego powodu, że nie mam po prostu z kim tam porozmawiać.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie mam kontaktu z administracją.
7. Twój nick na Team Speak-u: oktagonnn
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Chciałbym nadzorować sky-blocka, oczywiście jeśli zależałoby to ode mnie.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Aktualnie ok 6, 7h dziennie.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Również sky-block, wydaję mi się, że jest on idealny do pogrania sobie ze znajomymi na spokojnie. Możemy razem gospodarować własny kawałek ziemi, nie przekreślam też grania solo, ponieważ to też sprawia wiele przyjemności, udoskonalanie swojej wyspy.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeszcze niestety nie miałem okazji niczym się przysłużyć.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Trudno mi komplementować samego siebie lecz, jestem miłą osobą, posłuszną względem osób o wyższej randze, bardzo podoba mi się praca w grupie i świetnie się w niej odnajduje. Zawsze wykonuje zadanie, które zostaną mi powierzone, staram się by efekty mojej pracy były zawsze na najwyższym poziomie. Lubię też poznawać nowych ludzi, uważam, że jestem bardzo kontaktową osobą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?: Osobiście chciałbym ulepszyć system komunikacji graczy z administracją serwera w grze. Niestety kilka razy byłem świadkiem, że moi znajomi czekali kilka godzin na odpowiedź po napisaniu wiadomości na helpop. Chciałbym chociażby dodać bota na serwer, który by powiadomił gracza o możliwości zgłoszenia się na serwerowym teamspeaku w celu szybszego czasu rozpatrzenia sprawy.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Wydaję mi się, że jestem dość dobry w budowaniu, spędziłem na tym dość sporo czasu mojej gry. Jednak główną moją zaletą jest znajomość języka angielskiego, umiem posługiwać się nim na bardzo wysokim poziomie, staram się również doskonalić umiejętności komunikacyjne poprzez rozmawianie z osobami anglojęzycznymi na co dzień, na discordzie czy na teamspeaku grając w różne gry, nawet w minecrafta. Chęć nauki nowych rzeczy też jest moją mocną stroną, zawsze lubię stawiać sobie jakieś wyzwania i tym samym uczyć się coraz to nowszych rzeczy.
#18
1. Twój nick na serwerze:
- KacperP0L
2. Wiek:
- 17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-W wolnym czasie lubię pograć sobie ze znajomymi w różne gry
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- 3 Lata
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Na Team Speak-u jestem aktywny od 11 września 2017 roku w tym czasie miałem zmieniane tożsamości aktualnie jest to 28 grudnia 2019 rok
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Tak mam bardzo dobry kontakt z administracją serwera na TeamSpeak-u
7. Twój nick na Team Speak-u:
- KacperP0L
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Głownie tryby PvP oraz tryby creative, ale starałbym się nazdorować wszystkie tryby.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- Na serwerze mogę spędzać 10 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najlepiej znam tryb PvP classic.
- Najbardziej w tym trybie podoba mi się rywalizacja o topkę,
- Poleciłbym ten tryb osobom które szukają dobrej rozgrywki w trybie PvP.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Zgłosiłem bardzo dużo osób które, nie stosowały się do regulaminu serwera oraz  dużo bugów serwerowych.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Uważam, że powinniście wybrać mnie na to stanowisko, ponieważ tak jak napisałem w podpunkcie wyżej zgłaszam dużo osób nie stosujących się do regulaminu, i chciałbym pomóc w ulepszaniu trybów, łapaniu cheaterów ITP.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Chciałbym pomóc przeprowadzać nowe edycje trybów,
- Przede wszystkim chciałbym pozbyć się osób które używają wspomagaczy na serwerze,
- Chciałbym pomóc w budowaniu nowych rzeczy typu mapy na tryby itp.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Osobiście nie potrafię ani dobrze budować ani pisać skryptów czy pluginów. Próbowałem coś pisać w języku PhP *oczywiście napisać nic nie napisze jeszcze* i podjarałem się tym i chciałbym się nauczyć programować w tym jak i innych językach myślę, że uda mi się to w przyszłości.
#19
1. Twój nick na serwerze:
Thirkillerr
2. Wiek:
18
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię uprawiać kalistenike, grać w gry komputerowe i koszykówkę
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Rok i 2-3 miesiące
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Tak jestem aktywny. Od roku i 2-3 miesiące. Miedzy 2 a 12 godzin.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Tak mam kontakt z administracją na ts.
7. Twój nick na Team Speak-u:
Troller
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Nadzorowałbym kit pvp i classic pvp.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Miedzy 1-7 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najbardziej znam tryb pvp classic. Podoba mi się w nim to, że jest ciągła rywalizacja, zdobywanie co raz to lepszych przedmiotów i walka o miano najlepszego.
Tryb poleciłbym w taki sposób, że nauczą się tam lepiej bić, poczują prawdziwą adrenalinę i poznają nowe ciekawe osoby, z którymi można wspólnie pograć na serwerze.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem niewłaściwie zachowujące się osoby na serwerze. Osoby, które grały nie uczciwie i psuły tym innym zabawę.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Chciałbym pomagać w prowadzeniu eventów na trybach. Jestem osobą odpowiedzialną, miłą i pomocną. 
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Większa częstotliwość eventów z upominkami motywująca i zachęcającą ich do gry na danym trybie.
Przeprowadzanie nowych trybów.
Zbanować osoby używające cheatów.
Budowa nowych map i eventów pod tryby.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Potrafię w miarę ładnie budować mapy i rozmaite parkoury. W przyszłości chciałbym się nauczyć pisać skrypty i pluginy.
#20
1. Twój nick na serwerze:
~Kremoffa
2. Wiek:
~ Rocznikowo 14.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
~Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi, grać z innymi, słuchać muzyki i czytać ksiązki.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
~ Około 3 lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
~ Tak jestem aktywna na serwerowym Team Speak-u.Spędzam na nim około 6/7 godzin dziennie.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
~ Kiedyś miałam, teraz już nie.
7. Twój nick na Team Speak-u:
~Kremoffa
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
~Najbardziej creative oraz pvp classic/kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
~ Do 8h, czasami więcej.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
~Najbardziej znam pvp classic, podoba mi się tam szukanie skrzynek oraz rożnego rodzaju mapy. Polecałabym ten tryb mowiąc innym graczom o nim z jak najlepszej strony.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
~Kiedyś byłam w administracji, zgłaszałam dużą ilość osób jak i sama upominałam innych graczy za niestosowne zachowanie.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę, że jestem na tyle odpowiedzialną osobą, że nadawałabym się na to stanowisko.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
~Na początku chciałabym pomóc innym osobom z administracji w organizowaniu eventów. Również w nowej edycji pvp classic.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
~Posiadam chęć nauki nowych rzeczy, umiem trochę języki obce (niemiecki,angielski)


Pozdrawiam i życzę powodzenia osobom które napisały podania.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości