Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#31
1. Twój nick na serwerze: __SZAMAN__
2. Wiek:16
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe i czytać książki związane z medycyną.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? 6 lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? jestem na nim raczej rzadko nie spędzam na nim także zbyt wiele czasu
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? niestety nie ale bywały takie momenty
7. Twój nick na Team Speak-u: Bronzik

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? pvp kits - pvp classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 4h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? przed nową edycją najbardziej lubiłem classic pvp lecz teraz najbardziej lubię pvp kits najlepiej znam aktualnie właśnie ten tryb najlepiej. Polecił bym go w bardzo prosty sposób jest on poprostu najprzyjemniejszym skill/competetive trybem na serwerze .

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 153 strony banów
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Wydaje mi się ze jestem względnie rozsądną ,znającą się na serwerze osobą. Poza tym mam już trochę zgromadzonego doświadczenia związanego z rangą helper co jest w pewnym sensie moim największym atutem.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na razie nie ma takiej rzeczy.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Angielski C2 napisany SAT i chęć do nauki nowych rzeczy najbardziej pisania skryptów.
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

#32
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA


[Obrazek: IBB7lhB.png]




Witajcie!

Zamykam wątek rekrutacyjny na Helperów McSurvi.

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was rozesłane zostaną zaproszenia w wiadomościach prywatnych na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a (drugi etap rekrutacji).
PS 28.12.2020 Wiadomości zostały rozesłane. 

Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.
#33
OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI 

[Obrazek: BW7dwV7.png]

Witajcie!

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, zachowanie na chacie, Wasze rozmowy i pomoc graczom, poprawność danych i historię na forum, obecność na TeamSpeaku, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaktu jaki z nami mieliście przez ostatnie miesiące na TeamSpeaku oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy:

W grudniowej rekrutacji 2020 jako nowi Helperzy serwera McSurvi przyjęci zostali:

‎PatryQQ
PolishOriginaL
Stramer373

Gratulacje!

Szczegółowe informacje nowi Helperzy otrzymali w wiadomościach prywatnych.

Na rozmowach rekrutacyjnych była większa ilość osób. Jednak wybraliśmy tylko 4 osoby.
W gronie osób przyjętych BYŁA również karikkolu jednak zaprzepaściła swoją szansę używając wulgaryzmów podczas gry na serwerze, przez co nie została przyjęta.
UPDATE: Gracz Majster_TM utracił swoją szansę na dostanie się do administracji przez swoją fascynację programami do automatycznego klikania myszką, które najwidoczniej lubił testować w praktyce. 

Pozdrawiam! 
Kiciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości