Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#21
1. Twój nick na serwerze: Astrrium
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuję się tworzeniem grafik komputerowych, jak i piłką siatkową, potrafię dobrze grać. W wolnym czasie lubię siedzieć z przyjaciółmi na boisku.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2019 roku
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Na tej tożsamości pierwszy raz się połączyłem 30.05.2020
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Jako tako mam kontakt z Kiciek37.
7. Twój nick na Team Speak-u: Astrrium

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? do 3h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb creative, podoba mi się to, że można razem z przyjaciółmi budować. Tryb ten poleciłbym szczególnie osobą, które lubią budować w większych grupach w Minecraft.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dobre pytanie. Myślę, że się nadaje, ponieważ posiadam duże doświadczenie, potrafię bardzo dobrze sprawdzić gracza pod kątem nie dozwolonych programów, znam regulamin, dobrze odnajduje się w tym co robię. Będąc zwykłym użytkownikiem staram się pomóc każdemu. Pomagam tak jak tylko mogę, jeśli sam nie umiem szukam rozwiązania w Internecie lub pytam inne osoby.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Nie mam zamiaru tutaj pisać, że porządek na chacie, czy tez zmniejszyć ilość cheaterów, będę starał się wypełniać sumiennie moje obowiązki, jednakże po dostaniu się do administracji chciałbym przygotować tryb parkour.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Tak, potrafię pisać proste skrypty, w miarę umiem budować oraz szybko się uczę.
#22
1. Twój nick na serwerze: DonSimon
2. Wiek: 14 Rocznikowo
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W czasie wolnym lubię luźno gadać z osobami na ts3 oraz Moim zainteresowaniem jest również gra w koszykówkę oraz w piłkę ręczną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2017 roku ale grałem na innym [koncie]
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny od 2020 roku, wedle daty pierwszego wejścia na serwer, jest to 09.11.2020r, jednak miałem format komputera i usunęło mi Tożsamość
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Mam kontakt ale nie za duży
7. Twój nick na Team Speak-u: !   кιкυѕ   !

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, SkyBlock+
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP. Jest to przyjemny tryb, jednak bez cheaterów. Gracze między sobą posiadają dobry kontakt i miłą  atmosfere.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Nie ,ale jak będę w administracji to będę dużo robił dla społeczności tego serwera.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem miły,pomocny oraz rozpatrywałbym każde zgłoszenie, bardzo dobrze i cierpliwie sprawdzał graczy na serwerze. I byłbym też dużo aktywny.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. Chciałbym zredukować liczbę osób korzystających ze wspomagaczy, pomóc przy nowych oraz obecnych projektach, a także pomagać osobom na serwerze.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Owszem, posiadam umiejętności budowania.
#23
https://zapodaj.net/a7c60e357a4f7.png.html
Bo zdjęcia wam nie działają.
Co za bieda.
#24
1. Twój nick na serwerze: Stramer373

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie uprawiam sport ale lubię też pograć Big Grin.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Będzie z 3 -4 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Niestety nie jestem za bardzo aktywny rozmawiam tylko gdy potrzebuje pomocy od administracji.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Nie
7. Twój nick na Team Speak-u:
Stramer373
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Skyblock+
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Od 2 - 5godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Który z trybów znasz najlepiej:Skyblock+
Najbardziej podoba mi się zarabianie  oraz rozbudowywanie wyspy.
Skyblock+ to tryb na którym możesz rozwijać wyspę według własnego uznania. Ekonomia jest dobrze zbalansowana dzięki czemu rozgrywka jest przyjemna i wygodna. Możesz zdobyć unikatowe przedmioty, talizmany oraz artefakty. Graj razem z przyjaciółmi i ulepszaj wyspę, żeby stać się najlepszym. (dorzuciłbym coś o promocji na vipa ;O)

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Staram się pomagać nowym graczom oraz zgłaszać cheaterów.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Myślę ze na serwerze nie jestem jakąś znienawidzoną osobą i potrafię się dogadać z większością ludzi a także będę się starał dodawać jak najwięcej rzeczy żeby serwer mógł się rozwijać i wrócił do dawnej świetności.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Myślę nad dodaniem nowych lokalizacji lub zwiększeniem ilości questów oraz zmienieniem pewnych cen w sklepie oraz dodaniem limitu spawnerów na wyspie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Myślę ze jestem na całkiem dobrym poziomie w budowaniu i chętnie nauczę się wielu rzeczy, które będą mi potrzebne w przyszłości.
Pozdro ;'D

#25
1. Twój nick na serwerze:lolaa12345
2. Wiek:16
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: grać na creative

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? 2020 04
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? nie
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? nie
7. Twój nick na Team Speak-u: lolaa12345

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? creative medival
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 24 godziny
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
crative, bardzo mi się podoba bo można budować

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? jeszcze nie miałam okazji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? mogę zająć się chatem, mogę pomóc początkującym

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? więcej rzeczy jeśli ktoś ma vip, więcej konkursów, przypominanie o kulturze na chat, fajna współpraca z administratorem i pomoc w ulepszaniu gry
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? budowanie, chęć nauki nowych rzeczy, pilnowanie chatu
#26
1. Twój nick na serwerzeBig Grineim
2. Wiek:17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnymConfusediłownia,gry,

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?;2018 na wielu kontach
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?;na ts byłem dużo aktywny w 2019 r. teraz mniej ale mogę być tam cały czas
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?; kiedyś miałem kontakt z airfoce
7. Twój nick na Team Speak-u:deim

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?/creative/obydwa skyblocki ,jail
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?,10godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? zdecydowanie creative można tam poznać naprawdę wiele wspaniałych osób
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? oczyszczałem ją z toksycznych graczy robiac ssy i wysyłając do administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? serwer będzie piękniejszy w tedy i bedzie mniej toxic player

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? dogłębne nadzorowanie chatu na serwerze eliminacja wszelkich wulgaryzmów
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?; umiem ładnie budować czego przykładem mogą być moje działki (: ale mam też chęć nauczenia się nowych rzeczy
#27
1. Twój nick na serwerze: NekuS_PL
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać na komputerze/konsoli, wychodze na podwórko.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Dwa lata temu kuzyn mi pokazał ten serwer ale nie mogłem za dużo na nim grać, ponieważ miałem zepsuty komputer. Teraz gram od około 2 tygodni codziennie.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Nie byłem jeszcze na TeamSpeaku.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Jeszcze nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: Nekus

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Skyblock+, Skyblock Classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy od dnia, w tygodniu 3-5h a w weekend 6,5h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam Skyblock+, podoba mi się w nim, że nigdy się nie nudzi, i można robić tak naprawdę wszystko. Poleciłbym go w sposób miły i rozwinięty, to znaczy, że powiedziałbym wszystkie plusy tego trybu, co można tam robić i bym bardzo zachęcał nowych graczy do zagrania na nim.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeżeli chodzi o pomoc, to często pomagam na trybie Skyblock+, lecz jeżeli chodzi o cały serwer, to do tej pory nie natrafiła mi się taka sytuacja.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że się nadaje na to stanowisko, gdyż uwielbiam pomagać innym, jestem mało toksyczny (bo troszke jestem Big Grin) i potrafie wiele rzeczy. Potrafię pracować w grupie z innymi i jestem wyrozumiały w większości sytuacji.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na pewno chciałbym pomóc naprawić klucze na Skyblocku+, gdyż są z nimi często problemy, które są zauważane przez większość graczy. Wszystkie inne rzeczy, które chciałbym dodać/ulepszyć są już na serwerze ogarnięte w wysokim stopniu.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Potrafię bardzo ładnie budować, uczę się wielu języków jak np. niemiecki, angielski czy francuski. Powoli ale zaczynam się brać za naukę pisania skryptów.

Bardzo przepraszam za wszystkie błędy jakie popełniłem Smile. Pozdrawiam.
#28
1. Twój nick na serwerze: Majster_TM
2. Wiek:16 za Chwile Big Grin
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym? : Gram na Mcsurvi.pl i na innych Serwerach banana.Oraz też wypad z kumplami .Siedzę tez czasami na Ts z bananami XD.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? : Jak Dobrze pamiętam To od 2016 Gdy Banan nagrywał Bestpvp.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Na Ts jestem od dawna ale teraz Jestem Aktywny .
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Big Grin TAKK Pozdrawiam Dragona .Mam nawet sklep pod jego nazwą Tongue
7. Twój nick na Team Speak-u: Majster_TM
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : Oczywiście Skyblock+ Big Grin
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? : No wypadają takie dni co siedzę cały dzień ale chociaż 2 godzinki Big Grin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
: No to tak SkyBlok+ gram od dawna widziałem błędy i zgłaszałem Wszystko Dragonowi Big Grin
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Kupiłem Vip-a ,Zgłaszałem błędy, Jak ktoś potrzebował pomocy to pomagałem ,tłumaczyłem nowym jak sie gra itp.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Zawsze chciałem Wam pomagać! Jako gracz widzę co dodać żeby Gracze chcieli grać więcej na SkyBlok-u .Nie Przeklinam Jestem miłym graczem który pomaga innym.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? : Oczywiście w Pieszej kolejności to pomaganie Graczom ,Dodanie nowych itemków do sklepiku dla Graczy i vip-ów , I mam pomysł na Event na Krainie lub na mapie od krypty  ,Polegał by na tym żeby zabić bosa który by miał jakiś fajne itemeki . Big Grin <3
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Tongueotrafię budować w wolnej chwili czy to spawna czy mapa do Pvp Big Grin Oczywiście mam Dużo Pomysłów do serwera i Nowe Tryby które miały by dużą popularność widzę też dużo rzeczy które mogą być dodane do serwera dzięki czemu więcej Graczy grało by na serwerze .
Heart Powodzenia Wszystkim 

#29
1. Twój nick na serwerze: zip15


2. Wiek: 24

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie przebywam w domu i uczę się jeżyków obcych takich jak Islandzki oraz pracuje dorywczo na wsi przy pracy fizycznej .

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? : Na serwerze jest już 2 lata z przerwami.

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? : Na Team Speak bywam dość często prawię że codziennie spędzam po parę godzin od 2 do 5 a nawet i więcej.
 
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak posiadam kontakt do wielu osób z administracją  i dość dożo osób z administracji mnie zna. 

7. Twój nick na Team Speak-u: zip15

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : Najbardziej chciał bym posiadać rangę Helper na serwerze SkyBlock Plus , gdyż spędzam tam dużo czasu.

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Od 2 godzin do 5 .

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? : Najbardziej mi się podoba tryb SkyBlock , gdyż lubię budować różne mechanizmy oraz budowle i rozbudowywać swoją wyspę tak aby podobała mi się oraz dawać pomysły graczom na różne ciekawe wynalazki oraz budynki i nie tylko .

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak , wiele razy zgłaszam jakieś błędy serwera gdy coś znajdę a tak że dbam o kulturę na czacie pomiędzy graczami . Zwracam uwagę graczom niedozwolone rzeczy zakazane na serwerze .

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą doświadczoną w kwestii administracji. Posiadałem już nie raz swoje serwery oraz byłem nie raz w administracji na różnych serwerach. Znam dość dużo przydatnych komend a tak że umiem dobrze posługiwać się Word Editem i nie tylko.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?: Moim pomysłem jest dodanie większej ilości przedmiotów w sklepie gracza a także w sklepie vipa. A tak że dodanie czegoś nowego do zarabiania dla graczy aby poprawić ekonomię serwera i przy tym zachęcić więcej osób do grania na tym serwerze . 

14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Skryptów nie umiem niestety pisać ale za to ładnie buduję i jestem sumienny i dokładny co do swojej wykonywanej pracy , oraz jestem otwarty na różne pomysły i chętny do pomocy.  
#30
Heart 
Witam Hola
1. Twój nick na serwerze:TheMaili
2. Wiek:17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:lubię jeść w czym jestem dobry,grać w koszykówkę,grać na komputerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Na waszym serwerze jestem aktywny od dosyć sporego czasu ponieważ byłem również na nicku:TheMaili123 i grałem za czasów gdzie anhilacja istniała i była dosyć popularnym trybem.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Owszem.Tak mniej więcej 6h
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Owszem mam ,nawet z Kiciek37 zdarzyło się pójść na randkę i fajnie spędzić czas
7. Twój nick na Team Speak-u:TheMaili

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creative,pvp kits oraz skyblocka
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? około 5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam pvp kits podoba mi się ponieważ mamy różne kity oraz różne umiejętności co urozmaica grę.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy i nie raz próbowałem pomóc w różnych rzeczach administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Jestem osobą zaangażowaną,pracowitą oraz chętnie się uczę nowych rzeczy i dodam jeszcze że jestem helperem na serwerze medium hardcore

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Oczywiście pozbywać się osób które robią nie odpowiednie rzeczy oraz nie zdradzam dokładnie moich pomysłów co do dalszych działań na serwerze  mam nadzieje ze to rozumiecie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Znam języki obce Niemiecki,Angielski oraz troche Hiszpańskiego  umiem budować pisania skryptów się  uczę lecz jak wcześniej już wspomniałem lubię uczyć się nowych rzeczy



Pozdrawiam!  Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości