Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kamil22Rekrutacja HELPER
#1
1. Twój nick na serwerze: dezynfekator_
2. Wiek: 15 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię grać w Minecraft, lubię też wychodzić ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? To będzie coś około roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Teraz mniej ale kiedyś tak z 3 miesiące temu często rozmawiałem z innymi graczami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: KymiLek21

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Szczególnie nadzorował bym survival i pvp classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Mogę grac około 6godzin oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj tak.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb survival, podoba mi się w nim to że są tam skamieliny za kopanie stowna lub quarcu. Polecił bym go innym reklamując ten server na tiktoku.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem zgłaszałem oszustów, chiterów i różne bagi serverowe.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ mogę poświęcać byciu helperem dużo czasu, gram na tym serwerze od roku to nawet długo i lubię grać w Minecraft, jest to jedyna gra w którą gram.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałbym ulepszyć tryb pvp classic. Dodał bym tam więcej wieśniaków, którzy sprzedawali by np. sety z ochroną 5 lub zenczantowane ksiązki. Dodał bym też możliwość posiadania dwóch pojedynczych działek bez kupienia rangi vip. Ostatnią rzeczą którą bym zaproponował dla właściciela servera lub osoby która jest za to odpowiedzialna to rangi vip które można kupić na zawsze oczywiście za większą cenę niż te na miesiąc.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Umiem ładnie budować przez co mógłbym poprawić spawny trybów na ładniejsze lub budować nowe spawny w przypadku nowej edycji.
Pozdrawiam
#2
Podanie piszesz tu http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Rekrutacja...DZIEŃ-2020 

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości