Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lukasiu[Pytanie] Gdzie zgłosić drugie konto ?
#1
Nick z gry; LukaSio
Tryb dot. Pytania : Każdy
Opis Pytania:
Hej,
Gram z bratem na jednym porcie [ chyba tak to sie mówi, informatykiem nie jestem ]no chodzi o to, że na jednym wifi, kablu, jak zwał tak zwał, i chciałbym uniknąć bana za multikonto, bo gram z bratem, a na forum nie ma takiej zakładki :/
Nick brata : MateuSio
#2
Jeżeli nie sa wykorzystywane do zlych celow to nie dostaniesz. A multikont nie musisz zglaszac
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
@Up
Tak, ale jak ten jego brat dostanie bana i Lukasio będzie grał na serwerze, to chyba bedzie ze multikonto ;-;

@Topic
Nwm, ale ja bym to zglosil jakiemus adminowi na priv, zamiast zasmiecac forum (nie mam wontow do cb jak cos)
Grażyna, zrób mie tu tej, kapuczyny.
#4
To nie jest zaśmiecanie forum, ma pytanie a odpowiedź przyda się wielu osobom. Kiedyś istniał wątek, gdzie ludzie zgłaszali owe multikonta ale chyba został skasowany, bo już nie istnieje. Niby na forum piszę że w ogóle nie powinno się mieć multikont ale administracja twierdzi, że tylko za ich wykorzystywanie może spotkać nas ban, więc raczej chyba nie musisz go zgłaszać ale lepiej poczekaj na odpowiedź kogoś z administracji ;--------)
#5
Zglaszanie rodzenstwa nie jest potrzebne, bo i tak nie ma sie na to dowodu. W przypadku podejrzenia o wykorzystywanie multikont obydwa konta sa zapraszane na ts3 w celu weryfikacji i krotkiego wyjasnienia.
#6
@up
W regulaminie było napisane, że trzeba zgłosić w celu uniknięcia blokady wszelkich kont, ale ok
#7
Si, tak tam piszę. Moim zdaniem powinni poprawić regulamin, bo wychodzi na hipokryzję i czasem niewiadomo w co wierzyć, w co nie
#8
@up
też tak myślę
#9
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości