Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szumielPytanie (Chowanego)
#1
Jest jakaś komenda żeby na trybie Chowanego sprawdzić jakie są osiągnięcia albo ile ci brakuje exp do awansu?
#2
Nie da się
#3
Żeby nie syfić wątkami to zadam jeszcze jedno pytanie:
Mozna kupić zwiekszenie lub zmniejszcze % szans na szukającego. Oryginalnie ma sie na niego 40%. Jak się kupi zwiększenie szans to pisze że ma sie wtedy 65% a jesli zmniejszenie szans to pisze ze bedzie sie mialo 55%... cos tu jest nie tak. Pytanie brzmi czy tam jest błąd- Czy powinno tam być zamisat zmienienia sznas na szukającego to że mozna kupić zwiększenie lub zmniejszenie szans na CHOWAJĄCEGO.

Troche mało czytelnie to napisałem ale poorzedni post pisalem dokladnie i z ss ale sie nie zapisał :c
#4
Ktuś pomoże? Moge dać ss jeśli cos jest nie jasne.
#5
Skąd wiesz, że owe 40℅? To w sumie to może zależeć od liczby graczy np. 10 osób czyli masz 10℅ szansy/ 4 osoby 25℅ itd.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
Bo jest napisane w informacjach że masz 60% na chowającego... Wiem dziwne skąd takie liczby ale i tak prsze o odpowiedź.
#7
z tego co wiadomo to raczej nie ma takiej komendy ale moze jestem zle poinformowany
#8
Odpowie ktuś na drugie pytanie? Najlepiej ktoś z administracji...
#9
fakt faktem 60% to trochę sporo i tak maks 2 na 10 meczy jest się szukającym.Lepiej inwestować w perki moim zdaniem.Niż w obniżenie % do szukającego.

Raczej to jest błąd.Nie sądzę żeby tak sporo procent się miało na szukającego.
#10
Chyba nie jasno napisałem. Pytam się czy tam jest błąd w sensie że tam jest napisane że można kupić szanse na szukającego a ja sądzę że tam jest błąd i można kupić szanse na chowającego.

Perk ja mam już wszystkie te które są przydatne w grze =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości