Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolPytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020
#1
Exclamation 
Ten wątek tez jest na MineSerwer forum.
Witam! jestem aktywnym graczem na Mcsurvi i chciałem sie spytac kilku rzeczy o zmianach na McSurvi 2019/2020

- beda jakies nowe tryby na nim {typu minigamesHeart }
Np: Spleef, Gravity lub Party itd..
fajne by były takie tryby na McSurvi i reszcie, Party by był genialnym trybem , idealna do gry na zabawy a jesli tryb miał cel mogły byc dodane rangi na party i wygrywac nagrody na inne tryby np: Na Skyblock lub Pvp. Na Mcsurvi przydały sie jakies nowe tryby aby gracze mogli wybrac ciekawe tryby.

- Zmienienie interfejsu Hub/lobby
chodzi mi o to co jest po prawiej {napisane wszystkie tryby}
mogło by to troche zmienic np:
Witaj na McSurvi!
ChlebcioGun
teraz moga byc te tryby .A na koncu mogło byc dodana specialna waluta SurviCoinsy a one by były na dodatki dla graczy {Zakup skinow, zwierzaki , efekty na lobby , podwojny skok , szybsze pisanie i wiele wiecej.. to tylko mój pomysł na rozwiniecie

- Lepszy silnik na Mcsurvi  jesli mozna- aby nie było lagów

dzk za przeczytanie i prosze o odpowiedz 
Miłego Dnia/Wieczora
#2
Jesli moge dołazyc kilka nowych prożb to:
- Ulepszenie starego loga Mcsurvi i zrobic nowe.
- Stworzyc nowy spawn {po królestwu} ale niepotrzebne *
- dodanie system Zadań/wyzwania {w lobby by mogło by byc} w sensie np: Interfejs PvP Kits> zabij 35 graczy nagroda 100$ na tryb
albo Skyblock> Wbij sie jak najwyzej {do topki} exp i $$$ , Ogólnie > Pierwszy raz na serwerze na wszystkie tryby 25 $
#3
Cześć.
Uważam, że wprowadzanie nowych trybów jest bezsensowne. Kiedyś ich było aż za dużo, więc gracze nie grali na większości. Zmusiło to administracje do usunięcia części. Nie znam szczegółów, jednak widzę, że ich ilość znacznie się zmniejszyła.

Jeżeli chodzi o interfejs lobby, mi osobiście nie przeszkadza. Jednak odświeżenie nie było by też złe. Ale musisz pamiętać, że nad taką zmianą ktoś musi popracować. Więc jeżeli nie jest konieczna, uważam, że dotychczasowy wystarczy.

Silnik nie jest wcale tak zły. Oczywiście, każdy z nas chciałby grać na jak najpłynniejszym serwerze. Jednak jest to także jakiś wydatek, i to nie mały. Także uważam, że nie ma takiej potrzeby.

Logo z tego co mi wiadomo, nie wpływa na rozgrywkę. Uważam, że ta propozycja jest bezsensowna. To jest tylko i wyłącznie moja opinia, z którą nie każdy musi się zgadzać. Poza tym, sądzę, że większość graczy przyzwyczaiło się do tego diamenciku i zmiana nie przyniosłaby żadnych korzyści.

Ze stworzeniem nowego spawnu też jest bardzo dużo roboty. Myślisz, że administracja ma na to czas? Spawn jest moim zdaniem bardzo ładny i nie potrzebuje żadnej zmiany.

Jak dla mnie, zadania byłyby ciekawym urozmaiceniem rozgrywki. Jednak z tym też będzie dużo roboty i nie wiem, czy administracja znajdzie na to czas. Popieram ten pomysł i mam nadzieję, że serwer zacznie stawiać kroczki w tym właśnie kierunku.

Pozdrawiam.
~N1ne
#4
jak ci powiedziec ~N1ne z tym co mowisz o nowym lobby masz szególna racje ,duzo czasu musiało zmarnowac i ta co teraz jest powstała w połowie 2018 wiec zaszybko na nowe lobby i juz mowie ze ten watek pisałem wieczorem wiec mogłem troche nie przemysłec kilku rzeczy ^^

- Interfejs lobby
jak mowiłem tez chciałbym aby był odswiezony w 2019 ale nie mowie odrazu ze maja robic teraz mozna sobie poczekac na duzy Update  w Mcsurvi np: w wakacje albo wrzesniu...

- nowe tryby, wiem czm zostały tamte usuniete i wiem ze kolejne tryby moga podazyc kleska ale chociaz by mogło dodac jeden tryb z typu Minigames bo brakuje tego.I tez mowie ze nie macie przerywac tego co robicie teraz na takie rzeczy mozna sb poczekac na nowy tryb . {Party by był dobry ale wiem jaka to jest duza robota ale sumie mysle czy by sie opłacała bo mało jest polskich serwerów z trybem Party moze nawet wiecej graczy przyszło... Moze ;/

-Logo
wiem ona nic nie zmienia w rozgrywce ale chciałem aby został odświezony {nie zeby cały sie zmienił poprostu moze dostac nowe barwy }

- Zadania tez tak sadze ze by był urozmaiceniem rozgrywki przydało by sie to ale wiem ze to wielka praca nad tym musiała byc i ze nie kazdy ma duzo czasu .


dziekuje za przeczytanie watku i chce powiedziec ze to sa moje marzenia aby zostały dodane do serwera ^^
#5
(05-02-2019, 03:39 PM)King_k_Rool napisał(a): -Logo
wiem ona nic nie zmienia w rozgrywce ale chciałem aby został odświezony {nie zeby cały sie zmienił poprostu moze dostac nowe barwy }

Skoro ma być nowe bo masz taki kaprys, to wysil się chociaż aby takowe przygotować czy coś zaproponować. Spełnianie twoich bezużytecznych kaprysów które nie wpływają w żaden sposób na rozrywkę w niczym nie pomaga. A to że Tobie się nie podoba... cóż każdy ma swój gust masz do tego prawo. Nie mniej jednak jak chcesz w takim przypadku coś narzucać to przygotuj lepsze i zaproponuj.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#6
to nie kaprys ;/ i tylko mi chodzi aby Odświezyć jak jestes taki leniwy aby cos takiego zrobic to trudno , to sie nie doczekamy sie nowosci na Mcsurvi ty tylko na MineFoxie i Mineserwer cos robisz a na Mcsurvi nic...

a czk dodałes jedna rzecz!
Te Logowanie Premium ;/ hmm na co to komus wiekszosc osob ma Wersje Crakowana wiec jedynie mniejszosc bedzie mogła skorzystac ;/ i logowanie nie jest duzym problemem i to wógule nic nie dodaje do rozgrywki pewnie TY cos o tym powiesz ze jest ale ja wiem ze nie.

Chodzi o logo??? po prostu xD chodziło mi o te pytania o zmianki a nie te logo chodziło mi w tym watku że:
- Czas na odświezenie nie bede pytał ile juz lat ma ten styl ;/ logo tym bardziej , wógule sie nie zmieniło
- Nowosci na Mcsurvi - nic ciekawego sie nie pojawia poprostu nic zadnych eventów , zadnych aktualizacji {serwera}
Admin znajdz sb na Mcsurvi drugiego Admina { żeby mógł sprawowac na Mcsurvi bo ty to nwm kiedy sie pojawisz na nim zadko jestes na nim tylko na Tym Minefoxie i Mineserwer i tyle gzz

dziekuje za odp "{
Chce aby Admin odpowiedział
#7
ale sumie czesciowo masz racje z tym logo .
#8
@refresh
#9
@refresh 2
#10
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości