Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BashirrPyrkon 2017 - Kto będzie ?
#1
[Obrazek: header_s9wiu2eb.png]

Już niebawem nadejdzie czas Pyrkonu. Jako, że zwykle jest tam sporo osób to czy wybiera się tam jakaś delegacja właśnie z mcsurvi.pl ??
Zróbmy listę obecności ! Wpisujcie się poniżej i opiszcie co zamierzacie tam zobaczyć czy też swoje wrażenia z poprzednich lat !
Odpowiedz
#2
Glupie pytanie, ale na czym to polega? ;-;


Odpowiedz
#3
Nic nie powiedziałeś o tym wydarzeniu. Opisałbyś w jakim mieście to jest,co tam jest i co się robi. ;-;
Koleżanka była w zeszłym roku,ale tylko tyle podsłuchałam z jej rozmowy.
Odpowiedz
#4
Myślałem, że wszyscy już wiedzą o co chodzi. No ale skoro nie to w skrócie powiem.
Otóż jest to Festiwal fantastyki. Przez trzy dni (28-30.04) można odwiedzić wiele różnych programów, przygotowanych przez różnych ludzi. Tematyka kręci się wokół fantastyki wszelakiej. Można spotkać się z sławnymi pisarzami (z tego co pamiętam w tym roku będzie np. Andrzej Pilipiuk). Również można przeprowadzić wiele dyskusji na temat filmów jak i komiksów. Znajdzie się też sporo ciekawych rzeczy dla osób parających się anime czy mangą. Do tego każdy może wziąść udział w rozmaitych konkursach, typu "Odyn z dziesięciu". Zapomniałbym że jeden z działów poświęcony jest dla gier bez prądu. Ogółem cala impreza naszpikowana jest takimi programami, że nie da się nudzić. Dla każdego coś się znajdzie. A wszystko to w towarzystwie tylko takich osób jak my.
Osobiście polecam.

(To chyba popada już pod reklamę :') )


P.S wszystko odbywa się w Poznaniu, w pobliżu Dworca PKP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości