Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BercidePvPKits - Propozycja nowego systemu rang.
#1
No hej. Chciałbym zaprezentować nowy system rang który może komuś sie spodoba, może komuś nie. Ale, spróbuje.
*Rangi będa otrzymywane od zabić, nie od expa.*

Następujący System Rang:

Brąz I - od początku
Brąz II - 50 zabić
Brąz III - 100 zabić

Srebro I - 200 zabić
Srebro II - 300 zabić
Srebro III - 350 zabić

Złoto I - 500 zabić
Złoto II - 700 zabić
Złoto III - 900 zabić

Platyna I - 1000 Zabić
Platyna II - 1250 zabić
Platyna III - 1500 zabić

Arcymistrz - 2000 zabić

(Moge zaprezentować więcej rang, jeżeli chcecie.)
#2
uu fajny system rang, ja jestem na tak tylko ze niewiem czy administracja by chciała taka rzecz dodac, sa pewnie mocna zajeci z innymi trybami np: free bulider {Nową Edycja}
I jakbym mógł dopisac to żeby taka ranga jak Terminator został od 3800 zabic
i jesli moge dopisac mój pomysł to było by Rangi klas {Zwykły,rzadki,epicki i Legendarny]
byly by oznaczone specialnym kolorem i było by ciezej do zdobycia np: otwieranie skrzyn było by trudno zdobyc Klasy Legendarne

P.S chciałbym powiedziec o kit Vip powinien zniknac albo dostac nerfa lub zmienic zawartosc vipa
- Vip by miał na KitPvp 2x xp i coins i miał by dostep do wszystkich klas

Wiec mowic ogólnie Bercide bardzo fajny pomysł na zmiane PvpKits .
Pozdro
#3
Obecny plugin do KitPvP domyślnie leveluje przy użyciu expa zamiast zabójstw i nie posiada możliwości ustawienia na zabójstwa. Można jednak ustalić jedną, stałą wartość expa za każde zabójstwo, a wtedy do rozwiązania o którym mówisz już bliżej. Jednak taka zmiana to temat do omówienia w razie prac nad nową edycją, bo ani nie jest to nic rewolucyjnego ani koniecznego.

Rangi - Nazewnictwo jest czytelne, zrozumiałe, ale nazwy są mało oryginalne. Motywy silvera, golda itp. znajdziesz w coraz większej ilości gier i trybów. Miałem inny pomysł na rangi KitPvP(Przykładowe: Giermek, Wszechmogący), i szczerze mówiąc wydaje mi się lepszy.

Odnośnie Kit VIPa - Zniknąć? Gruba przesada. Ranga VIP powinna oferować coś dobrego, by była opłacalna. Kit VIP jest bardzo mocny, ale nie jest nieskończony, a wbrew pozorom niszczy się dość szybko. Zostawiłbym go taki, jaki jest, bo z odrobiną umiejętności można VIPa zabić w mniej niż 10 minut.

Odblokowane wszystkie klasy? Poza biciem i jedzeniem zupek KitPvP polega również na ich zdobywaniu poprzez walkę, awansowanie i sprzedawanie słabych klas. Czy nadanie mu wszystkich klas nie odbierze pewnego sensu KitPvP? Zresztą z obecnym Kit VIPem takie rozwiązanie to już lekka przesada.

2x - Takie rozwiązanie już jest.

Rangi klas - Nigdy czegoś takiego na KitPVP nie widziałem i nie uznaję tego za warte dodania. Po pierwsze, balans rozgrywki, jeśli klasy legendarne mają być bardzo silne w stosunku do klas zwykłych to psuje balans gry. O ile Kit VIPa można wziąć raz, to taką klasę pewnie cały czas. Po drugie, komplikuje to tryb, któremu wbrew pozorom nic szczególnego (poza nowością, ale to już pewnego dnia) nie brakuje. Jakieś urozmaicenie by to było ale nie na ten tryb.
#4
Hej AirForce kumplu.
Chodziło mi o te rangi które są np:Magik{Epicki}i rangi klas nic nie zmienia to jest kosmetyczna zmiana ale orginalna.
i wtedy ta ranga w losowaniu bedzie ciezsza do zdobycia {Druid np:. Legenda #przykład, nie zmienia rangi zeby była OP tylko to robi otrudnienie zdobycia i tez zdrozeniu sklepu,i tez była by fajna mozliwosc jesli bedzie mogło kupywac skrzynie z losowaniem np: za 1100 coins albo wiecej .

I jak mówiłes o tych rangach {Giermek, Wszechmogący } tez mi sie wydawaja lepsze, i by zrobiły by z Pvp Kits średniowiecze {fajnie} chciałbym aby takie rangi doszły {:
Mówiac przy okazji jesli bedziecie pracowac nad Nowa Edycja to fajnie by było aby pojawiła sie nowa Arena ,,Zamek,,
jakby sie pojawiły nowe rangi.
A byscie mogli dodac cos przeciwko ludziom AFK?
- ja bym miał pomysł aby pojakims czasie ta osoba podpalała sie az zginie {a jesli ta osoba nachwile wyszła to na arenach mogły by pojaic małe pojemniki woda, tak jest na MineFoxie.}

Pozdrawiam cie Airforce i miłego czytania
#5
Wszystko fajnie ale z tym afk wystarczy dać limit stania na afk i tyle. Nie trzeba kombinować z jaką Lavą i wodą.


Jak już tak bardzo chcecie zrobić z tym pvp kits to może zacznijcie już wymyslac nazwy klas.
#6
Evilek a tak mozna? wow lepszy pomysł a jak moge wymyslac nazwy klas to mam duzo pomysłow dam kilka z nich
Drwal: zelazne spodnie,buty,diaxowy hełm a Napiersnik skórzany {kolor czerwony] a bron to zelazna/diamentowa siekiera
a jego moce to Rage i Drwalska barykada {Ps: jest to opisane w watku Propozycja o nowa klase w Pvp Kits}
i drugi pomysł na klase to Magiczny Łucznik {to jest jak magik tylko ze on ma jedno uzycie latania na 5s} a set ma taki sam jak magik tylko ze zamiast zelaznego napiersnika to bedzie mial złota z enchantem ochrona przed pociskiem i niezniszczalnosc {aby mu za szypko nie padła] a strzał by miał 128x i by miał miecz zelazny
o to moje 2 pierwsze propozycje.

Pozdrawiam
#7
Nie chodziło mi oto tylko o Giermek, Wszechmogący itp.

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
#8
A co do propozycji to drwal jest całkiem całkiem ale jeżeli chodzi o łucznika to trzeba się głębiej zastanowić.
#9
aa ok o to chodziło to nie był mój pomysł tylko AirForce wiec on niech wypowie ale jak mowic ja bym chciał zobaczyc takie rangi jak książe i Szlachta {rycerz, Chłop]

pozdro.
#10
To może już coś pomyśl i pomóż AirForce Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości