Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisek061Przerwa
#1
Nie bedzie mnie przez pare dni na mc Sad Dzisiaj do konca dnia jeszcze bede Smile
Nwm kiedy wrocie o Ile wroce ...
Jak Bym Miał nie wrocic to chce porzegnac pare osob
MrsMisioPLYT Dzięki tobie zaczeła sie moje znajomosci z wieloma osobami typu raki123 Tobie to wszystko zawdzięczam gdyby nie ty to pewnie nia miał bym sojuszu prawie Z nikim
_MrPover_ Igor Dalej czekam na vipa ;d TY Dzięki tobie Dowiedziałem sie ze sky block to nie tylko Budowanie
Tigri Ciebie napewno nie zapomnie pamietam do dzis jak ci spamiłem Tirgiii Msg A ty zawsze wysyłałas mi kropke :d A ja tp aura ;d
Quarantino Ciebie tez nie zapomne Moja Kolerzanko Big Grin Tobie też lubie pisac quaraa tp aura ;d
Raki i przyszedł czas na ciebie ;d Do dzis pamietam jak ci podkradałem sety z działki Big Grin Albo jaki mi pomagałes lub jak mnie zatrudniłes jako sekretarza ;d Albo jak tworzylismy baze Big Grin Jak Wróce masz mi dac 5 setów 4/3 na Sb ;d
MySimsPolska O tobie też nigdy nie zapomnie Otych szntazykach Itd Big Grin
#2
A o mnie nic nie napisałeś...nie chce ci mówić ale ja ciebie na serwie zatrzymywałam żebyś nie kończył gry...tak mi się odwdzięczasz no dzięki...
#3
(27-07-2017, 03:20 PM)Zwariowana13 napisał(a): A o mnie nic nie napisałeś...nie chce ci mówić ale ja ciebie na serwie zatrzymywałam żebyś nie kończył gry...tak mi się odwdzięczasz no dzięki...

Przypominam Ci ze to ty sie na mnie fochłas i mnie dzisiaj Oskarżałas... NIe chce o tym pisac...
#4
(27-07-2017, 03:21 PM)Lisek061 napisał(a):
(27-07-2017, 03:20 PM)Zwariowana13 napisał(a): A o mnie nic nie napisałeś...nie chce ci mówić ale ja ciebie na serwie zatrzymywałam żebyś nie kończył gry...tak mi się odwdzięczasz no dzięki...

Przypominam Ci ze to ty sie na mnie fochłas i mnie dzisiaj Oskarżałas... NIe chce o tym pisac...

niby za co cię miałabym oskarżać?
#5
Nie bede pisał o tym bo kolejne ostrzezenie dostane ;d
#6
To możesz mi napisać na serwerze? Nie rozumiem w czym masz problem
#7
Ehss.... Sad
#8
(27-07-2017, 03:25 PM)1diot4 napisał(a): spadaj frajerze
Widac ta pelna kulturke... graczy 10-12 lat

Lisie a sims cos ni widze ;-;
A cu dopiero mnje ktu ci prace ukradl u raqa :v

kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie
#9
(27-07-2017, 04:06 PM)_szumielxd_ napisał(a):
(27-07-2017, 03:25 PM)1diot4 napisał(a): spadaj frajerze
Widac ta pelna kulturke...        graczy 10-12 lat

Lisie a sims cos ni widze ;-;
A cu dopiero mnje ktu ci prace ukradl u raqa :v

kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie

Ah No tak zapomniałem O sims Sad
#10
Mam nadzieje że wrócisz, a póki co papatki Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości