Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwariowana13Przerwa
#1
Niestety muszę sobie zrobić przerwę ponieważ mój stan zdrowotny się trochę pogorszył czasami będzie można mnie zobaczyć na serwerze ale nie na długo i nie za często. Teraz chciałabym wspomnieć o kilku ważnych dla mnie osobach:
MySimsPolska - Pamiętaj jesteś dla mnie najważniejszą osóbką tylko ty umiesz mnie tak rozbawić do łez
Unik61 - Zawsze będziesz najlepszym tatą na serwie
MrsMisioPLYT - mój kochany śledziu (nie którzy wiedzą o co chodzi) zawsze lubiłam cię denerwować na pvp strzelając do Ciebie z łuku nigdy tego nie zapomnę :
Nirfan - Też jesteś dla mnie ważna osobą i nigdy cie nie zapomnę
Lisek061 - tu nie wiem co napisać wena się skończyła
Mcceans - Martyno dziękuje Ci że zawsze wybaczałaś mi wszystkie moje błędy
Nigdy was nie zapomnę
Pozdrawiam Wika
#2
Wika, Ale mam nadzieje ze bedziesz zemną pisac na skype/rozmawiać bo inaczej nie wytrzymam...
Bede na CB czekal zorganizuje Ci jak cos zaje... Powrót Smile
#3
(10-07-2017, 07:37 PM)Lisek061 napisał(a): Wika, Ale mam nadzieje ze bedziesz zemną pisac na skype/rozmawiać bo inaczej nie wytrzymam...
Bede na CB czekal zorganizuje Ci jak cos zaje...  Powrót Smile

Na skype oczywiście będę 
#4
Nie znam cię za bardzo, ale pożegnać się chyba mogę Wink
Cześć, wróc do nas jak najszybciej

#5
o mnie nie wspomnialas wika ;-; a tak to
GL w Życiu

adi-os
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
O bananie nie wspomnialas ;-;
I tego... ja chetnie jakies $ przyjme c:
I zdrowiej! Ktos musi mi porepac itemki i pobic mnje na sb

kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości