Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matirix[Propozycje] skyblock+
#1
Witam chciałbym podać propozycje dotyczące Skyblock+. żeby dodano rangę Svip | Sponsor | SuperVip i tak dalej i tak dalej xd
chociaż wiem że Administracja się nie zgodzi, ale myślę że nawet fajny taki pomysły na rangi bo w sumie jedna taka ranga VIP to słaba ranga (bez obrazy)
I tak w ogóle żeby do sklepu na spawnie u Kupca żeby było można sprzedawać kakao bo na WaterBlock można zrobić farmę kakao i myślę że też będzie można zrobić żeby szybko i łatwo zarabiać pieniążki Smile.
bo myślę że administracja nie będzie penie chciała tego dodać ale myślę ze sześćdziesiąt cztery sztuki mogły by być za 50$???
Co wy na to?
I chciałbym żebyście mi szybko odpisali Big Grin . . .
#2
Moim zdaniem pomysł pierwszy jest bez sensowny ponieważ jest ranga VIP, która w zupełności bynajmniej dla mnie wystarcza.
Drugi pomysł nie najgorszy trzeba by dobrze się zastanowić nad wyważeniem ekonomi.

To jest tylko moja opinia, każdy może miec inne zdanie. Tongue
#3
Obie propozycje odrzucam, pierwsza to totalny bezsens,. Tak jak napisał Pokemon w zupełności wystarczy ranga Vip(nie licząc administracyjnych).
Drugi również jest taki sobie, ekonomia na skyblock+ jest(przynajmniej moim zdaniem) bardzo dobrze wyważona. Nie widzę potrzeby dodawania czegokolwiek do sprzedaży.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości