Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MarychuaenPropozycje.
#1
Cześć, w tym wątku chcę przedstawić moje propozycje nt. freebuild, nie przedłużając zaczynam.
1) Losowa teleportacja na surowcowej - bardzo się to przyda, na starych, baaardzo starych edycjach był losowy tp i bardzo było to pomocne, nie było trzeba przebiegać kilku tysięcy kratek, aby zobaczyć nie odwiedzony świat. 2) Idiotyzmem według mnie są spawnery golemów. Łatwiutko jest zdobyć żelazo, co nie ma sensu. Na tym trybie chodzi właśnie o to, aby samemu znaleźć żelazo na surowcowej chyba, że źle myślę.
3) Aktywność administracji na tym trybie jest znikoma, nie pojawia się nikt, oprócz @Dragon_Ayra (chyba tak to się piszę, jeśli nie to przepraszamXD) którą czasami widzę przesiadując na trybie i przy okazji chce pochwalić, bo jest bardzo pomocnaSmile.
4) Zablokowanie komendy /p h itp. w różnych strefach też dla mnie jest lekkim absurdem. Grałem na kilku serwerach i tak jak inni jestem przyzwyczajony raczej do /p h, a nie do /p dom czy jak to się zwie, dlatego tutaj wyskakuje z małą prośbą, aby ta komenda była dostępna również mi.n. na kopalni.
5) Częstsze restarty serwera, bo jak wiemy, lagi są straszne.
Mam nadzieję, że chociaż część zostanie zrealizowana, bo jak kiedyś grało po 50 graczy, teraz gra po 10-15 maksymalnie. Zachęcam do dyskusji. ;]
lol
#2
1. Nie upodabniajmy trybu do hc, Jeżeli komuś to przeszkadza wystarczy że przed powrotem na działkę użyje komendy /sethome.
2. Obecnie sprzedaż żelaza jest zablokowana więc gracze sporo na tym nie zarobią. Ceny proszku respiącego golemy też nie jest niska.
Chociaż osobiście jestem za całkowitym usunięciem golemiarek.
3. Jeżeli na trybie akurat nie ma nikogo z administracji, od czego jest forum? W sytuacji gdy pojawia się nowy gracz i ma problem z komendami zawsze może poprosić o pomoc kogoś innego.
4. Wszystkie komendy w miejscach gdzie jest pvp zostały wyłączone aby podczas walki gracze nie mogli uciec jak to często robili właśnie komendą /p h.
5. Cóż, lagi na trybie są naprawdę znikome, i nie przeszkadzają w rozgrywce. Jeżeli ktoś ma problem z lagami zwykle nie jest to wina serwera.
Everyone will burns



#3
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości