Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_Propozycje?
#11
Szumiel tak ale wtedy tworzy się klon więc niezbyt dobrze. Kogoś mogło podczas klepy wywalić a potem nie widzisz już co mówią osoby z teamu itd. I właśnie na tych klonach expią sobie ludzie.

Brak ochrony po zalogowaniu? Taki sobie pomysł. Osoby, które grają na texture packu serwera muszą chwilę przeczekać aż się załaduje a wtedy mogą łatwo zdeadać.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#12
A ja się zastanawiam czm np na easy hc jak się zloga to nie ma bota...
Nie można zrobić podobnej korekty na antyloga z anni?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#13
Trochę te "propozycje" wymieszały się w tym wątku.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#14
Szumiel, na co ci boty na easy hc? Gdyby taki gracz zlogałby i utworzył mu się taki bot, nie będzie mógł pisać i czytać wiadomości, pomijając fakt, że ten bot nie zniknie tak jak w przypadku na annichilacji gdzie po rundzie już go nie ma. Wiadomo chyba, że na easy hc nie ma takich rund. Poza tym klon stałby cały czas na spawnie i żadnego pożytku z niego by nie było. Usunięcie ochrony po zloganiu - tak jak powiedział Lord, niektórym ładuje się tekstura serwerowa, dosyć długo trwa ten proces więc łatwo by było takiego gracza zabić. Zabijanie w pobliżu nexusa - bezsens, jeśli jakiś gracz z teamu będzie bronił nexusa, wywali mu neta albo pójdzie na inny tryb, wróci i itemów magicznie nie ma. Skrzynka na texasie owszem, dobry pomysł, trochę lepiej by się ją schowało i nie było by takich problemów, lecz cheaterzy nawet z żelaznymi setami potrafią zabić diaxowych. Co do nie ładowania się boskich podczas logania i resetowania postępów - zadecyduje Banan.
Odpowiedz
#15
Momolek nie zrozumiałeś. Szumielowi chodziło o tym aby wprowadzić taki sam antylog z easyhc na anihilacje.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#16
Momol a na co mi boty na anni? napisalem ze moznaby zmodyfikowac antyloga tak zeby nie bylo bota. Bo przez przypadkowe wywaleniw neta trace dosyep do ender pieca, mam bota na spawnie na ktorym trace kille i moge skorpem tpac do swojej bazy. Dodatkowo nie widze wiadomosci na chacie teamu i nie pokazuje mi sie kiedy mam zadadowana umiejetnosc np. Ognista burza. A jak mialem texturke serwerowa to mi nawet ochronki nie starczalo, po prostu dedalem. lepsze schowanie skrzynki na texas nic nie da bo wiekszisc cziterów to mulciaki, ktore wiedza gdzie jest skrzynka i o nowej tez sie dowiedza. Z reszta czak zmienil itm juz. Nawet pvp wywalił xd

@lord to jest watek propozycje, wiec nie chcialem ronic kilku watkow o praktycznie tym samym...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#17
W sumie też dodam swoją propozycję jeśli pozwolisz. Nie zawsze łatwo znaleźć administrację na serwerze więc można by było wprowadzić komende dzięki, której widać gdzie jest admin.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#18
Z tego co ogarniam to niekompatybilny plugin...
Ale mozeby na serwerach wprpwadzic ograniczenia chatu? Np mozna pisac na chacie dopiero jak zabijesz 10 osob, albo postawisz ileś blokow...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#19
Wątek się lekko rozleciał.

*Większość osób podejrzanych o cheaty z klasami typu ninja zostały sprawdzone i zbanowane.
*Nie ładowane się vortexa podczas logania , jak najbardziej na plus.
*Tworzenie się botów? W sumie to nie wiem od czego jest zależne , ale tylko utrudnia rozgrywkę , bo jezeli sie ma takiego bota , nie widać o piszą na chacie teamu.
*Administracja często siedzi na team speak'u. Łatwo do nich napisać i zapytać o co się chciało.


Odpowiedz
#20
To już wymysliłeś szumiel... Spam na serwerze jest znikomy a ograniczenia chatu może do trybów gdzie gra parę osób?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości