Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_Propozycje?
#21
Lord mi o reklamowanie chodzi a nie o spam -,-

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#22
Em pomyśl"-,-" Reklamy najczęściej są na creative bo tam jest najwięcej osób. Blokadą na cv zapewne byłoby postawienie bloków. Wysilek niewielki, kwestia chwili
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#23
Ale tak samo na cr, na sb, anni i innych trybach. Jedna z madrzejszych rzeczy ktora zrobili to zablokowanie chatu na lobby. A.na cr postawienie jakis np 100 klockow tez nie jest proste, szczegolnie ze trzeba jeszcze dzialke robic. To nie kazdemu by sie chcialo

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#24
(09-03-2017, 08:19 PM)Nalagx35 napisał(a): Ub all jest rzadko, rzadko, rzadko. Także taki "cheater" żeby pograć ponownie, musi wykupić ub, a wątpię że ktoś wykupi sobie ub tylko po to by znowu dostać bana. ;p
A po to jest forum, by właśnie zgłaszać takie osoby.

nie zgadzam sie z toba, cheater nie kupi ub ale nadal bedzie cheatowac. Stworzy nowe konto i nie bedzie sie przejmowac zbanowanym kontem ;p
Odpowiedz
#25
Popieram szumiel :3 Lepsze by było usunięcie ochrony po zalogowaniu.

Pozdrawiam,
ProZgredzio_

Nennek1 Ja z tobą się też nie zgodzę. Jeśli ma bana na zapracowanym koncie , to kupił by unbana , lecz może by nie cheatował?


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#26
@zgrzediowsky
Szumiel mówił potem, że gdy ktoś gra na txt serwera to usunięcie ochrony zepsuje takiej osobie gre. c; Czytaj ze zrozumieniem
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości