Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_Propozycje?
#1
A oto i mój kolejny, zapewne bezsensowny wątek z propozycjami.
Otóż na np. Annihilacji często grają cziterzy, ktorzy zarabiają sobie na ninje po czym latają, a że dobrze znają nicki administracji to wiedzą kiedy logać przed sprawdzaniem. Proponowałbym żeby podczas ub all albo po kilku miesiącach bana np. 5 były im resetowane postępy na serwerze. Ponieważ np. Na annihilacji po zbanowaniu ninjy z czitami on i tak po ub all ma ninje i lata, przez co praktycznie nie da się go zabić.

Druga sprawa to skrzynka na texasie z całym diax setem prot 3 oraz mieczem, łukiem i koxami. Powiedziałbym że Jest to znakomity zestaw dla nowozalogowanego czitera, który ma od razu diax set startowy. Ktoś może powiedzieć że na wyspie też są sety...
Ale tam są one słabsze i porozrzucane w skrzynkach na całej mapie.
Oczywiście proszę o jakieś komentarze które mówią co mogłoby zaszkodzić w tym pomyśle.


wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#2
Znasz osobę z ninją , która posiada fly?

Itemy na texasie zapewne zmienimy.


Odpowiedz
#3
Gokusu bodajże. A dziś np. Klepa2015. Plus w luj nobkow z piro i innymi takimi

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#4
W takim razie zaraz ich sprzątne.


Odpowiedz
#5
Logaja przed admi. Duży problem nie jest z patrzeniem na tab

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#6
Ub all jest rzadko, rzadko, rzadko. Także taki "cheater" żeby pograć ponownie, musi wykupić ub, a wątpię że ktoś wykupi sobie ub tylko po to by znowu dostać bana. ;p
A po to jest forum, by właśnie zgłaszać takie osoby.
Odpowiedz
#7
Sr ale jak nagrywam to mi z tych magicznych 60fps do 20, max 30 spada. A co do tych banów to z lekka bez sensu wydaje mi się ban czasowy za przyznanie się do czitów. Gosciu na tych banach cały czas zbierał $ i tak co 2 tyg po czym offnal.

I jeszcze jedna propozycja mi przyszła fo głowy. Może niech sroskie nie ładują sie w czasie kiedy się loga? Wiele fk ucieka vortexem, loga i wbija dopiero jak się rog załaduje. Tak samo z loganiem za mapa i czekaniem aż się vortex załaduje...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#8
Na anihilacji rzadko widzę osoby z fly. Co do ostatniej propozycji jestem za. Ktoś wywali jakiegoś gracza poza świat a on loga żeby vortexem wspinać się. W sumie nalagx35 też tak robiła ale ją tepało na górę odrazu po zloganiu.

Dorzuce też swoją cegiełkę. Wiele razy widziałem jak osoby logają pod nexusem innych i niszczą go w czasie ochrony. Proponowałbym aby po zloganiu w nexusie zabić automatycznie gracza lub coś podobnego.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
Odpowiedz
#9
Lord ale jeśli po zloganiu w nexie automatycznie by cię zabiło to by było bez sensu. Ktoś se robi przerwę w graniu i loga... Wraca, i nie ma już swoich itow. Po drugie, niektórym często wywala neta i wtedy jak wrócą to giną. Wiem że logacze są irytujący ale jest dobrze że chociaż jest śmierć gdy zloganiu podczas klepy.
Odpowiedz
#10
Lepszym pomysłem byłoby usunięcie ochrony po zalogowaniu

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości