Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kacperro435Znikanie Motorów
#1
co zrobić gdy na real live 3.0 znika mi motor przez pójście do więzienia i nie można go odnaleźć
#2
Dzień dobry są ludzie na serwerze którzy jak z siądzie się z motocyklu to oni go zabierają np "Goldenbull,, prosze dać mu ostrzeżenie...i jak by się dało o zwrócenie motocyklu albo pieniędzy Dziekuję za wysłuchanie pozdrawiam administracje i użytkowników.

na nick _ImposibleGirl_ był to czarny motocykl
#3
@up Jest to dozwolone. W realnym zyciu tez mozesz wysiasc z samochodu, a ktos ci go ukradnie. Nie chcesz zeby ktos ci go ukradl? Przypilnuj przed opuszczeniem pojazdu, zeby nikogo nie bylo przy tobie.
Wiec zadna rekompensata sie nie nalezy. "Za gapowe sie placi".
@watek idziesz do wiezienia, to motor zostaje na swoim miejscu, jezeli w momencie pojscia w nim siedziales. A wtedy ktokolwiek moze sobie go zebrac.
#4
(29-01-2018, 05:33 AM)_szumielxd_ napisał(a): @up Jest to dozwolone. W realnym zyciu tez mozesz wysiasc z samochodu, a ktos ci go ukradnie. Nie chcesz zeby ktos ci go ukradl? Przypilnuj przed opuszczeniem pojazdu, zeby nikogo nie bylo przy tobie.
Wiec zadna rekompensata sie nie nalezy. "Za gapowe sie placi".
@watek idziesz do wiezienia, to motor zostaje na swoim miejscu, jezeli w momencie pojscia w nim siedziales. A wtedy ktokolwiek moze sobie go zebrac.
moja koleżanka została wyrzucona z serwera i wtedy on usiadł na jej miejscu ale przepraszam czy bedzie mozliwe żeby to odzyskać
#5
Gdyby kazdy gracz, ktory zostanie wyrzucony z serwera w trakcie walki na pvp pisal o tym na forum, to mielibysmy tutaj jeden wielki spam.
Malo prawdopodobne, zeby kolezanke wywalilo z winy serwera. Najpewniej miala laga internetu, a na to wplywu nie mamy. Jezeli natomiast dostala bana, to ma przynajmniej nauczke, zeby nie lamac regulaminu.
#6
Najwyraźniej to jest błąd serwera by musieli to sprwadzić technicy i naprawić niektóre pluginy albo nawet zainstalować / przeinstalować je od nowa !
Pomogłem ? Proszę daj mi +1 repa Wink
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości