Ankieta: chcecie nowej wersji mc na freebuild ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
28.57%
2 28.57%
nie
71.43%
5 71.43%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!ppaa!Propozycja :)
#1
proponuje żeby freebuild działał na nowe wersje minecrafta ,a co wy na ten temat uważacie ?
#2
Zacznijmy od tego że serwer jak i większość popularnych trybów jest przystosowana pod wersje 1.7-1.8

Na Freebuild i tak jest coraz mnie graczy, gdyby zmieniono wersję było by ich jeszcze mniej, chociażby dlatego że nie chciałoby im się zmieniać wersji na inną niż tą do której są przyzwyczajeni
Spójrzmy na to tak. Grasz na freebuild i masz ochotę np na skywars'y, i żeby zagrać musisz wyłączyć mc zmienić wersje i włączyć znowu.. (Przykład Cr4)
Byłoby to trochę uciążliwe.
Everyone will burns



#3
sorry ale trzeba coś zmienić a nie żyć starym , powiem ci też że nie każdy gracz musi być leniwy Tongue
#4
Ostatnio sporo się poprawiło i tryb i tak jest mocno rozwinięty więc nie widzę potrzeby tak drastycznych zmian
Po za tym pozostają kwestie typu.. dodanie nowych itemów do sklepu bo pod tym względem jest duża przepaść między 1.8 a 1.9 (oczywiście to jeden z tych mniej istotnych problemów)
Kto to wszystko ma zrobić ?
Nie chcę nikogo obrażać, po prostu przedstawiam ewentualne wady tego pomysłu ;d
Everyone will burns



#5
niepotrzebne pytania typu kto to ma zrobić , bo wiadomo chyba że właściciel :/  
zgodzę się z tb że jest rozwinięty ale to że dodanie nowych itemów do sklepu jest mało istotne nie
ponieważ to by było też coś niesamowitego nowego na serwerze i w niektórych sytuacjach przydatnego Tongue Smile
a tak wg dziękuje ci za wyrażenie słowa na ten temat Smile  ale chciał bym żeby każdy się wypowiedział  Big Grin
jeżeli to jest taki problem że coś nowego by się działo i zostało zmienione to nwm co uważacie za lepsze :/
no niestety to zależy od was nie tylko ode mnie Smile więc wy wybierajcie Big Grin  
#6
Fajna propozycja Smile Były by nowe itemy i inne. Pomysl na TAK
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#7
tak samo twierdzę Big Grin
super rozgrywka wg coś nowego
zwierzaki, bloki, sposoby na zarabianie i pewnie dużo więcej fajny rzeczy by się znalazło Big Grin
i z góry dzięki Big Grin
#8
Nie jestem za tym by zrobić nową edycje FreeBuild dlatego że niedawno rozpoczęła się nowa edycja. Po co robić cały czas nowe edycje tego trybu są też inne tryby które trzeba odnowić np. survival, skywars noob, skywars classic. Ten tryb nie jest jedyny na serwerze a nie ma kto zrobić spawnu. Jest praktycznie tylko jedna osoba która potrafi budować i jest nią ZaboreQ i to on buduje większość spawnów na mcs i raczej by mu sie nie chciało robić następnego spawnu który by budował miesiąc.
Pozdrawiam Mixuuu.
#9
aj to źle ci się wydaje ponieważ co z tego że jest nowa edycja jeżeli zmieniło się tylko wygląd serwer spawnu itp , a czm nie zmienić w końcu  wersji tego trybu ? Tongue
ale widzę że ten wątek niema sensu bo nikt nie chce poznać czegoś nowego może i  nawet lepszego Smile no widzę że muszę powiedzieć trudno Big Grin ale nie załamuje się z tego powodu i przynajmniej chciałem coś spróbować nowego Tongue ale widać że tylko ja Wink 
#10
Tryb jest kompatybilny z nowszymi wersjami, a tworzony pod najnowsze wersjie nie będzie bo mało który gracz mcsurvi z najnowszych wersji korzysta, co pokazują statystyki wersji na jakich grają, nie widzę żadnego sensu w tworzeniu trybu pod kilka % graczy, kiedy lwia część wciąż używa 1.7/1.8, oczywiście nie jestem przeciwny zmianą, jednak w tym kierunku sa one zbędne.
I doskonałym tego przykładem jest creative 1.7/1.8 vs creative 1.10+ na mcsurvi Smile

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości