Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diaxowy12Propozycja
#1
Witam...
Przychodzę na ten forum odnośnie propozycji.
Na freebuildzie zwykli gracze nie mg się tepać przez co traci na to server.
Proponuje aby gracze mogli się tepać (max 5 razy dziennie) przynajmniej wtedy może by było "sprawiedliwie"
Inni gracze niech również się wypowiedzą na ten temat Smile
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#2
Moim zdaniem zbyt OP i nie potrzebne.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
Moje zdanie jest podobne do tego co napisał @up. Po co dodawać komendę, która jest zbędna.
Zresztą co ci da ten limit max 5 razy dziennie..? Zresztą jest to przywilej konta VIP. Chcesz się do kogoś tepnąć to bynajmniej możesz skorzystać z /p tp kord;kord Wink
#4
Trochę bez sensu, bo jak słusznie zauważył x_Pokemon_x to przywilej vip nie zwykłego gracza...To nie Creative żeby każdy mógł się tp jak chce.
I dalej nie rozumiem co tu jest niesprawiedliwe, kupisz vipa możesz się tp nie kupisz nie możesz. Proste
Everyone will burns



#5
gdyby cos takiego dodane vip troche stracil by swoje przywileje ;/ a pozatym nie widze tez sensu dodawac jakichs wiekszych zmian na freebuild bo jest juz calkiem mocno rozbudowany teraz wystarczy tylko naprawiac bledy
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
no jest
[Obrazek: zmxcgu2ine7g_t.jpg]
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości