Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon_AryaPropozycja.
#1
Na serwerze często jest pytanie typu "ty chłopak czy dziewczyna?" z nicku czasem ciężko jest się tego domyślić..
Dlatego moja propozycja to przywrócenie rang chłopak/dziewczyna.
Kiedyś można było otrzymać taką rangę ale trzeba było czekać na kogoś z administracji
Może wprowadzić taki system jak na Creative?  Gdzie samemu można wybrać rangę.
~Dragon_Arya
Everyone will burns



#2
Jak dla mnie jestem na TAK
lecz to troche tak na siłe :/
No bo po co gracz ma pytać "czy ty chłopak czy dziewczyna?"
#3
Pomysł jest fajny, więc jestem na tak.
Myślę, że to by przynajmniej zmiejszyło spam na chacie... o te kilka pytań "ty chłopak, czy dziewczyna?"
To tylko moja opinia Wink
#4
w sumie czemu nie,moze byc
#5
zbedne, na creativie tez jest to zbednym dodatkiem ale juz został bo od lat sie taki utrzymywal.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#6
Moim zdaniem fajnie by było jak by przywrócić bo jest straszny spam ja np. poznałam dużo osób na serwerze. Smile
#7
Jak widać graczom się podoba a to oni będą z tego korzystać Wink
Moim zdaniem nie jest to zbędne a pomocne i przydatne wiedzieć z kim się akurat pisze.
Ale to już nie ja decyduję, chciałam się tylko wypowiedzieć jako użytkownik serwera
Everyone will burns



#8
Otóż wypowiem się, Były rangi takie jak chlopak, dziewczyna ale wycofali chyba z nowej edycji ale nwm. Fajnie by było gdyby to wróciło. Więc jestem na TAK!
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#9
Byłby to dobry pomysł,bo jest dużo nicków które mogą nas poprowadzić w błąd i trudno się domyślić czy dana osoba jest chłopakiem czy dziewczyną. Jestem na TAK
#10
Jestem na tak lecz widzialem duzo razy jak chlopak mial range dziewczyna i na odwrot ;/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości